صفحه 14 از 20 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 198

موضوع: ويزاي بلند مدت اشتغال به كار، تاسیس شرکت، پزشکان متخصص و ...

پیش فرض پاسخ : ويزاي بلند مدت اشتغال به كار، تاسیس شرکت، پزشکان متخصص و ...

سلام
    ظاهرا برای ویزای کار یا جست و جوی کار داشتن مدرک آلمانی الزام شده. کسی اطلاعاتی در این مورد داره؟ و اینکه چرا توی سایت سفارت به این قضیه اشاره نشده و آخرین اطلاعات در این مورد رو از کجا میشه به دست آورد؟ آیا با داشتن مدرک آلمانی، مدرک زبان هم نیازه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behradkalagar نمایش پست ها
    سلام
    ظاهرا برای ویزای کار یا جست و جوی کار داشتن مدرک آلمانی الزام شده. کسی اطلاعاتی در این مورد داره؟ و اینکه چرا توی سایت سفارت به این قضیه اشاره نشده و آخرین اطلاعات در این مورد رو از کجا میشه به دست آورد؟ آیا با داشتن مدرک آلمانی، مدرک زبان هم نیازه؟
    سلام

اجبار بر داشتن مدرک زبان آلمانی نیست! مدرک زبان انگلیسی یا آلمانی می تونین ارائه کنین.

چک لیست سفارت میگه "گواهی مبنی بر معلومات زبان انگلیسی یا آلمانی".

من خودم چند ماه پیش مدرک IELTS ارائه کردم و اوکی بود.

سلام
    بعد از آمدن ویزا چه مدت میشه در سفر تاخیر انداخت؟
    ممنون میشم جواب بدید. من می خوام یه پروژه قبل از رفتنم قبول کنم که بالای یک ماه طول میکشه اگر نتونم تکمیلش کنم باید ضرر بدم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadghk نمایش پست ها
    سلام
    بعد از آمدن ویزا چه مدت میشه در سفر تاخیر انداخت؟
    ممنون میشم جواب بدید. من می خوام یه پروژه قبل از رفتنم قبول کنم که بالای یک ماه طول میکشه اگر نتونم تکمیلش کنم باید ضرر بدم.
    سلام
    وقتی ویزاتون میاد، معمولا یه ویزای سه ماهه است. یعنی شما سه ماه فرصت دارین که برین. اما اگه یه جوری برین که درست روز قبل از تموم شدن ویزاتون برسین، ممکنه یه کمی تو فرودگاها سوال و جوابتون کنن. چون شما باید به محض رسیدن ویزاتونو تمدید کنین و این کار معمولا حداقل یه هفته ای زمان می خواد (تا تو شهرداری ثبت نام کنین، بعد بیمه بگیرین و بعد وقت اداره اقامت بگیرین و ... .). اما اگه منظورتون اینه که توی اون سه ماه، مثلا 1.5 ماه بعد از شروع ویزاتون برین، هیچ مشکلی نداره.

Junior Member

سلام. من سه سال هست المانم. دو هفته بعد وقت تمديد اقامت دارم، الان كاراموزي ميكنم واسه تبديل مدرك. تو يوني حدودا امتحان ميدم، ولي كارفرمام براي از فوريه باهام قرارداد كاري unbefristet بسته. آيا من ميتونم واسه اقامت بلند مدت يا بلو كارت اقدام كنم؟ كسي ميدونه چه جوري؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar2570 نمایش پست ها
    سلام. من سه سال هست المانم. دو هفته بعد وقت تمديد اقامت دارم، الان كاراموزي ميكنم واسه تبديل مدرك. تو يوني حدودا امتحان ميدم، ولي كارفرمام براي از فوريه باهام قرارداد كاري unbefristet بسته. آيا من ميتونم واسه اقامت بلند مدت يا بلو كارت اقدام كنم؟ كسي ميدونه چه جوري؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    سلام
    شما وقتی می تونین درخواست بلوکارت کنین که از همون تاریخی که درخواست میدین، از همون تاریخ هم قرارداد کاری با مبلغ کف بلوکارت و همین طور مدرک دانشگاهی معادل شده تونو داشته باشین. شما الان که میرین برای تمدید ویزا، معنیش اینه که احتمالا ویزاتون یه ماه دو ماه دیگه داره تموم میشه. بنابراین، شما الان نمی تونین درخواست بلوکارت کنین. اما هر وقت قرارداد رو بستین، می تونین برین اداره اقامت، بپرسین ببینین می تونین عوض کنین اقامتتون رو (علی رغم اینکه از اقامت قبلیتون احتمالا هنوز چند ماه مونده) یا نه. اون وقت اونا راهنماییتون می کنن که بهترین شرایط براتون چیه، آیا لازمه اقامتتون رو عوض کنین، یا بهتره توی همون قبلی بمونین و بعد از اتمام ویزای فعلی بلوکارت بگیرین.

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar2570 نمایش پست ها
    یک نکته هم من اضافه کنم. اگر در موارد خاص وقت ویزا یا اقامت قبلی داره تموم می شه اما شما با شرکتی به تفاهم رسیدید و مثلا پیش قرارداد یا حتی قرارداد دارید اما بقیه مدارک آماده نیست احتمالا می شه درخواست یک ویزای موقت ۲-۳ ماهه داد تا کارا انجام بگیره.

Junior Member

سلام دوستان
    من جاب آفر دارم و آذر ماه وقت سفارت دارم ولي هيچ جا اطلاعاتي در مورد مدارك همسر نزدن ميخواستم بدونم همسرم چه مداركي بايد داشته باشه كه همزمان با من ويزا بگيره و با من بياد
    آيا مدرك زبان بايد داشته باشه؟ اصلا باهم بهمون ويزا ميدن؟چند روز بعد مصاحبه ويزا ميدن؟
    با تشكر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نقشه برداری - دانشگاه صنعتی سیرجان

Smile پاسخ : ويزاي بلند مدت اشتغال به كار، تاسیس شرکت، پزشکان متخصص و ...

سلام ، ممنون میشم اگه به این سوالات پاسخ بدید :
    1- من چند تاپیک رو خوندم و دیدم که بعضی از دوستان پرینت بیمه ، برخی نامه شرکت هایی که براشون کار کردن و بعضی هم هردو رو برای مصاحبه بردن. سوالم اینه که ( هم برای کارفرما و هم برای سفارت) کدوم یک برای اثبات دلیل محکم تری حساب میشه ؟
    2- برای مصاحبه اگر از ترجمه مدارک بیش از یک سال گذشته باشه دیگه مورد قبول سفارت نیستن ؟
    3- فردی گفته بود که من میتونستم از طریق سفارت آلمان در ایتالیا هم برای ویزای اقامت اقدام کنم. تبعه ی ایران میتونن از سایر کشور ها اقدام کنن؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط moh3ni نمایش پست ها
    سلام ، ممنون میشم اگه به این سوالات پاسخ بدید :
    1- من چند تاپیک رو خوندم و دیدم که بعضی از دوستان پرینت بیمه ، برخی نامه شرکت هایی که براشون کار کردن و بعضی هم هردو رو برای مصاحبه بردن. سوالم اینه که ( هم برای کارفرما و هم برای سفارت) کدوم یک برای اثبات دلیل محکم تری حساب میشه ؟
    2- برای مصاحبه اگر از ترجمه مدارک بیش از یک سال گذشته باشه دیگه مورد قبول سفارت نیستن ؟
    3- فردی گفته بود که من میتونستم از طریق سفارت آلمان در ایتالیا هم برای ویزای اقامت اقدام کنم. تبعه ی ایران میتونن از سایر کشور ها اقدام کنن؟
    سلام
    1- نمی دونم.
    2- شانسیه، تا جایی که من شنیده ام میگن بیشتر از دو سال نگذشته باشه از ترجمه.
    3- خیر. نمی تونین، مگر اینکه اقامت طولانی مدت اون کشور رو داشته باشین، مثل اقامت دانشجویی.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)