صفحه 18 از 20 نخستنخست ... 891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 198

موضوع: ويزاي بلند مدت اشتغال به كار، تاسیس شرکت، پزشکان متخصص و ...

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ويزاي بلند مدت اشتغال به كار، تاسیس شرکت، پزشکان متخصص و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط gholizadeh1992 نمایش پست ها
    سلام دوستان من به شدت به راهنمایی شما نیاز دارم.
    من از یک دانشگاه هلند پذیرش دکترا با فاند اروپایی ماری-کوری دارم ولی محل استخدام و کار من یک موسسه آلمانی هست. آیا باید برای رفتن از طریق ویزای کار آلمان اقدام کنم؟
    من هیچ سابقه کاری در ایران ندام و بلافاصله بعد از پایان ارشدم دارم وارد دکترا میشم.
    اگر قرارداد کاری با موسسه ی آلمانی دارین برای ویزای کاری آلمان اقدام کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    اگر قرارداد کاری با موسسه ی آلمانی دارین برای ویزای کاری آلمان اقدام کنین.
    سپاس
    من ارشدمو از دانشگاه تهران گرفتم آیا نیازه که جهت تایید برای ZAB بفرستم؟

ApplyAbroad Superstar

سپاس
    من ارشدمو از دانشگاه تهران گرفتم آیا نیازه که جهت تایید برای ZAB بفرستم؟
    بله لازمه. مهم نیست از کجا مدرک گرفتین. مدرکتون تو آلمان باید بررسی، تایید و معادل سازی بشه. برای بستن قرارداد کارفرما اینو لازم داره. حالا نمی دونم برای ویزا لازمش دارین یا میشه بعدا بدین به کارفرما.

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    بله لازمه. مهم نیست از کجا مدرک گرفتین. مدرکتون تو آلمان باید بررسی، تایید و معادل سازی بشه. برای بستن قرارداد کارفرما اینو لازم داره. حالا نمی دونم برای ویزا لازمش دارین یا میشه بعدا بدین به کارفرما.
    حتما برای زب ارسال میکنم ولی با توجه به زمان کم فقط میتونم بعد از وقت سفارت اونو بفرستم. در واقع میخوام بدونم سفارت هم میخواد تایید بشه یا نه. با توجه به فایل خود سفارت پرینت H+ بودن مدرک آخر کافیه ولی نمیدونم در واقع وقتی میری سفارت چه اتفاقی میافته!

ApplyAbroad Superstar

حتما برای زب ارسال میکنم ولی با توجه به زمان کم فقط میتونم بعد از وقت سفارت اونو بفرستم. در واقع میخوام بدونم سفارت هم میخواد تایید بشه یا نه. با توجه به فایل خود سفارت پرینت H+ بودن مدرک آخر کافیه ولی نمیدونم در واقع وقتی میری سفارت چه اتفاقی میافته!
    برای ویزا نیازی به اون ندارین. همونی که سفارت گفته کافیه. برای عقد قرارداد ولی حتما لازمش دارین. گفتم واسه ویزا لازمش ندارین چون یادم اومد حتی اگه آلمان هم بودین از قبلش (و مثلا دانشجو بودین) روندش این بود که شرکت یه نامه به شما میده که میخواد شما رو استخدام کنه. اداره اقامت به شما اقامت میده. اقامتو می برین. اون نامه ی معادل شدن مدرکتونو هم می برین بعد می تونین قرارداد ببندین. برای من خود جایی که می خواست استخدامم کنه درخواستشو داد و جوابشو دو هفته ای اینا بهش دادن. وقتی خود شخص درخواست میده بیشتر طول می کشه. شما در اسرع وقت این کارو بکنین. وگرنه قراردادتون دچار مشکل میشه.
    البته بستگی به کارفرماتون هم داره. من دو جا که با دانشگاه قرارداد بستم این مدرکو ازم خواستن و گفتن بدون اون نمیشه قرارداد بست. ولی تو شرکت هایی که کار کردم اونو نخواستن و منم هیچ وقت بهشون ارایه ندادم.
    به هر حال خیلی نگران نباشین. اونو واسه ویزا گرفتن لازم ندارین.

Junior Member

با سلام، من از کانادا میخواهم برای ویزای المان اقدام کنم. با جاب افری که دارم میتونم واسه بلو کارد اقدام کنم. میخواستم بدونم برای مصاحبه سفارت جتما باید مدرک دکترا داشته باشم موقع مصاحیه یا با مدرک ارشد هم میشه؟ تایتل جاب افرم هستش Mitarbeiter beschäftigt یا به انگلیسی Research Assistant. ممنون

زیرا

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط zira1 نمایش پست ها
    با سلام، من از کانادا میخواهم برای ویزای المان اقدام کنم. با جاب افری که دارم میتونم واسه بلو کارد اقدام کنم. میخواستم بدونم برای مصاحبه سفارت جتما باید مدرک دکترا داشته باشم موقع مصاحیه یا با مدرک ارشد هم میشه؟ تایتل جاب افرم هستش Mitarbeiter beschäftigt یا به انگلیسی Research Assistant. ممنون

زیرا
    سلام
    برای گرفتن بلوکارت نیازی به داشتن مدرک دکترا نیست.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان،

من پیشنهاد پست داک 4 ساله از آلمان دارم و میخوام برای خودم و همسرم وقت بگیرم. و اینکه باید از مارچ 2019 اونجا باشم. سعی کردم در این فروم مطالبی بخونم ولی یکم گیج شدم. ممنون میشم راهنمایی کنید. آیا باید برای ویزای کار اقدام کنم با توجه به اینکه دوره 4 ساله است؟ میتونیم با همسرم همزمان اقدام کنیم؟ آیا باید من برای ویزای کار و اون برای ویزای پیوست به همسر اقدام کنه؟ و سوال دیگه اینکه با توجه به اینکه وقتهای تخمینی خیلی طولانیه اگر من تقاضای وقت اضطراری کنم به اون وقت نمیدن و همسرم حتما باید منتظر وقت عادی خودش بمونه؟
    واقعا ممنون میشم کمکم کنید.

سلام دوستان
    من از یک شرکت المانی جاب افر گرفتم هنوز سفارت نرفتم، می خواستم یکم راجب فرایند بدونم و اینکه آیا همراه من به همسرم هم همزمان ویزا می‌دهند ؟؟
    شنیدم ممکنه به هر دو همزمان ویزا ندهند.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shiva3963 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان،

من پیشنهاد پست داک 4 ساله از آلمان دارم و میخوام برای خودم و همسرم وقت بگیرم. و اینکه باید از مارچ 2019 اونجا باشم. سعی کردم در این فروم مطالبی بخونم ولی یکم گیج شدم. ممنون میشم راهنمایی کنید. آیا باید برای ویزای کار اقدام کنم با توجه به اینکه دوره 4 ساله است؟ میتونیم با همسرم همزمان اقدام کنیم؟ آیا باید من برای ویزای کار و اون برای ویزای پیوست به همسر اقدام کنه؟ و سوال دیگه اینکه با توجه به اینکه وقتهای تخمینی خیلی طولانیه اگر من تقاضای وقت اضطراری کنم به اون وقت نمیدن و همسرم حتما باید منتظر وقت عادی خودش بمونه؟
    واقعا ممنون میشم کمکم کنید.
    سلام
    همه ی سوالاتونو خودتون جواب دادین.
    نوع ویزاتون کاریه. می تونین همزمان درخواست بدین ولی لزوما همزمان ویزا نمی گیرین. خودتون می تونین درخواست وقت اضطراری بدین ولی همسرتون نه. نوع ویزای شما کاری و همسرتون هم همراه خواهد بود.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)