صفحه 19 از 20 نخستنخست ... 91011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 198

موضوع: ويزاي بلند مدت اشتغال به كار، تاسیس شرکت، پزشکان متخصص و ...

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng., TU Braunschweig

پیش فرض پاسخ : ويزاي بلند مدت اشتغال به كار، تاسیس شرکت، پزشکان متخصص و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط sunnystatue نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از یک شرکت المانی جاب افر گرفتم هنوز سفارت نرفتم، می خواستم یکم راجب فرایند بدونم و اینکه آیا همراه من به همسرم هم همزمان ویزا می‌دهند ؟؟
    شنیدم ممکنه به هر دو همزمان ویزا ندهند.
    از اونجایی که برای ایشون باید وقت جداگانه پیوست به همسر بگیرید، احتمال زیادی هست که نشه با شما بیاین. به هرحال تلاش کنید برای سفارت توضیح بدید تا شاید همزمان با شما، به ایشون هم وقت اضطراری بدن.

Junior Member

سلام
    من روز سه شنبه 97/09/06 وقت سفارت برای دریافت اقامت کاری با قرارداد دارم ولی امروز که برای تایید مدارک به سفارت رفتم مسئول باجه تایید مدرک گفتن که وقت من برای الحاق به همسر بوده حتی چند بار هم تاکید کردم که موضوع وقت من اقامت کاری هست ولی قبول نکردند موضوع وقت من
    Registration for a residence permit for other reasons than family reunion or marriage for stays exceeding 90 day in tehran هست واقعا چرا مدارک من رو تایید نکردند؟
    آیا وقت رو اشتباه گرفتم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - AmirKabir University of Technology

سلام دوستان کسی میدونه pre-approval letter from alien authority برای دریافت ویزای کار با قرارداد، چی هست و از کجا باید گرفته بشه؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    MSc MIS - Shiraz University

سلام
    برای تسریع امور میشه کارفرمای شما از اداره کار فدرال یا Bündesagentur für arbeit یک تاییدیه بگیره که اولا شما متخصص هستید و حقوق مناسب امسال رو برای درخواست بلوکارد دارید (یا ندارید ولی شرایط مناسب کار دارید) و همچنین طی فرایندی تایید بشه که شما با طی مراحل قانونی انتخاب و جذب شدید مثلا بازار کار آلمان بررسی شده به اندازه کافی و فراخوان شده و نهایتا شما جذب شدی. این نامه از BA گرفته میشه و به سفارت داده میشه. اجباری نیست و از هفته پیش تازه در فرم سفارت اضافه شد. اما شخصا برای گرفتن وقت اضطراری به این نامه احتیاج پیدا کردم. اگر از کارفرما بخواهید یک روال ساده ۳ هفته ای دارد و BA پاسخ میدهد‌. اصلا چیزی برای نگرانی ندارد اگر کارفرما همه چیز را رعایت کرده باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidnavaro نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میدونه pre-approval letter from alien authority برای دریافت ویزای کار با قرارداد، چی هست و از کجا باید گرفته بشه؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    MSc MIS - Shiraz University

اگر شرایط بلوکارد داشته باشید میتوانید همزمان با هم وقت بگیرید و در سفارت باشید. فقط دقت کنید اداره کار باید تایید کند که شما شرایط بلوکارد را دارید و شرایط گرفتن کار مراحل قانونی خودش رو طی کرده و بازار آلمان برای نیروی کار بررسی شده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sunnystatue نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از یک شرکت المانی جاب افر گرفتم هنوز سفارت نرفتم، می خواستم یکم راجب فرایند بدونم و اینکه آیا همراه من به همسرم هم همزمان ویزا می‌دهند ؟؟
    شنیدم ممکنه به هر دو همزمان ویزا ندهند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

سلام به همه دوستان من یک سوال داشتم. برای ارائه مدرک تمکن که طبعا باید یه حساب ریالی داشته باشیم و حالا حداقل پول رو توش داشته باشیم(60/70 میلیون) ایا اگر من به جای پول نقد ارز داشته باشم یعنی دلار یا یورو میتونم تو بانکی بذارم و پرینت اون رو ببرم؟ یعنی منظورم اینه که سرمایه بنده به ریال نباشه . ایا همچنین تمکنی هست؟ و اصلا قبول هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط blue_shift59 نمایش پست ها
    اگر شرایط بلوکارد داشته باشید میتوانید همزمان با هم وقت بگیرید و در سفارت باشید. فقط دقت کنید اداره کار باید تایید کند که شما شرایط بلوکارد را دارید و شرایط گرفتن کار مراحل قانونی خودش رو طی کرده و بازار آلمان برای نیروی کار بررسی شده.
    سلام و وقت بخیر،
    من هم شرایط مشابهی دارم. یه قرارداد کاری دارم با شرکتی در آلمان. سفارت به شرکت گفته که با داشتن مدراک لازم وقت اضطراری خواهند داد. می خوام بدونم که به همسرم هم وقت اضطراری می دن یا نه. آیا شما خودتون این تجربه رو داشتین؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط jay_jay نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر،
    من هم شرایط مشابهی دارم. یه قرارداد کاری دارم با شرکتی در آلمان. سفارت به شرکت گفته که با داشتن مدراک لازم وقت اضطراری خواهند داد. می خوام بدونم که به همسرم هم وقت اضطراری می دن یا نه. آیا شما خودتون این تجربه رو داشتین؟
    سلام
    تا جایی که می دونم، وقت اضطراری فقط به اون فردی داده میشه که کارش اضطرار داره. همراهاش باید برای وقت عادی اقدام کنن.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Laser & optic-AUT

من برای ویزای کار ، یک ماه پیش درخواست وقت اضطراری کردم و هفته بعد از درخواست وقت دادن و رفتم سفارت. به همسر و پسرم هم برای همان روز وقت دادن و روز مصاحبه همراه من بودن
    در ایمیل وقت اضطراری ب سفارت قید کنید که میخواهید در صورت امکان همسرتون هم همراهتون باشن. ان شاء الله موافقت میکنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

ببخشید جواب سفارت چی شد؟
    سطح زبانتون در چه حد بود؟
    تکمن مالی رو هم اگه میشه بفرمایید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)