صفحه 7 از 20 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 198

موضوع: ويزاي بلند مدت اشتغال به كار، تاسیس شرکت، پزشکان متخصص و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي بلند مدت اشتغال به كار، تاسیس شرکت، پزشکان متخصص و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    سلام در مورد وقت از طریق سیستم انلاین وقت دهی سفارت وقت میگیرید فرم درخواست روادید بلندمدت رو پر میکنید که در سایت سفارت هست مدارک فرق نمیکنه شما طبعا قرارداد ندارید و نیازی هم به قرارداد ندارید فقط مدرک دانشگاهتون باید توسط ZAB در المان ارزشیابی شده باشه. و در ضمن شما باید گواهی حساب بانکی به مبلغ 8700 یورو یا بیشتر ببرید که نشون بده میتونید از عهده خرجتون در مدت 6 ماه بر بیایید
    خیلی ممنون، اون موارد رو تهیه کردم و مدارک هم برای ZAB ارسال شد
    سوال اینکه روی اینترنت جایی راجع به نامه انگیزش خوندم، درسته باید باشه؟ شما تجربه ای دارین؟
    اگر آره برای Job Seeker Visa چه محتوایی باید داشته باشه؟ یا نمونه ای دارین؟

Junior Member

سلام دوستان
    من قصد ثبت شرکت در آلمان را دارم
    میشه راهنمایی کنین که چه طور میشه اقدام کنم و چه نوع شرکتی میتونم ثبت کنم یا یک وکیل ایرانی که مقیم آلمان باشه و تو این کار مهارت داشته باشه معرفی کنین/
    ضمنا من مدرک فوق دیپلم حسابداری دارم و همسرم هم لیسانس نرم افزار

Junior Member

واقعا کسی جواب سوال من رو نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط behruoz نمایش پست ها
    واقعا کسی جواب سوال من رو نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خب برادر من این قسمت اصلا مربوط به ویزاست، نه ثبت شرکت. یه تاپیک جدا برای موضوع مد نظر شما وجود داره. اگه کسی بلد باشه، اطلاعاتشو اونجا به اشتراک گذاشته.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

یعنی این تاپیک که با موضوع ويزاي بلند مدت اشتغال به كار، تاسیس شرکت، پزشکان متخصص و ...

هست مربوط به ثبت شرکت نمیشه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط behruoz نمایش پست ها
    یعنی این تاپیک که با موضوع ويزاي بلند مدت اشتغال به كار، تاسیس شرکت، پزشکان متخصص و ...

هست مربوط به ثبت شرکت نمیشه
    شما میتونین به این تاپیک مراجعه کنین. اون بالا هم یه قسمت جست و جو هست که با گوگل تو سایت سرچ می کنه. اونجا هم می تونین سرچ کنین. تا جایی که یادمه یه تاپیک دیگه هم بود. اسمش یه چیزی تو مایه های مهاجرت غیردانشجویی به آلمان یا همچین چیزی بود. اونجا هم فک کنم یه کمی راجع به ثبت شرکت بحث شده بود.

سلام
    همه پست ها رو خوندم چند تا سوال هست ممنون میشم جواب بدید.
    1- در پست ها اشاره شد که ویزای job seeker و ویزای کار، پروسه و فرم های یکسانی دارند. اما سوال اینجاست که روی سایت سفارت آلمان نوشته باید قرارداد کاری داشته باشی. آیا ویزای job seeker هنوز وجود داره یا اینکه این قانون تغییر کرده و دیگه نمیشه برای اون اقدام کرد؟
    2- با توجه به اینکه فرایند گرفتن ویزا طولانی مدت هست، اگر قرارداد کاری اکی بشه، شرکت مربوطه به شما وقت میده تا ویزا آماده بشه؟ چون اینطور که دوستان گفتن ظاهرا حداقل 5 ماه طول میکشه. آیا بهتر نیست اول وقت سفارت رو رزرو کنیم بعد دنبال کار باشیم؟
    3- چند سایت برای پیدا کردن کار معرفی شده بود که سر زدم. همه ی اون سایت ها به زبان آلمانی هستند. سایت ی سراغ ندارید که به زبان اینگلیسی باشه؟
    4- حداقل نمره زبان مورد نیاز TOEFL یا IELTS برای ویزای کار رو از کجا میشه فهمید؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط behradkalagar نمایش پست ها
    سلام
    1- در پست ها اشاره شد که ویزای job seeker و ویزای کار، پروسه و فرم های یکسانی دارند. اما سوال اینجاست که روی سایت سفارت آلمان نوشته باید قرارداد کاری داشته باشی. آیا ویزای job seeker هنوز وجود داره یا اینکه این قانون تغییر کرده و دیگه نمیشه برای اون اقدام کرد؟
    2- با توجه به اینکه فرایند گرفتن ویزا طولانی مدت هست، اگر قرارداد کاری اکی بشه، شرکت مربوطه به شما وقت میده تا ویزا آماده بشه؟ چون اینطور که دوستان گفتن ظاهرا حداقل 5 ماه طول میکشه. آیا بهتر نیست اول وقت سفارت رو رزرو کنیم بعد دنبال کار باشیم؟
    3- چند سایت برای پیدا کردن کار معرفی شده بود که سر زدم. همه ی اون سایت ها به زبان آلمانی هستند. سایت ی سراغ ندارید که به زبان اینگلیسی باشه؟
    4- حداقل نمره زبان مورد نیاز TOEFL یا IELTS برای ویزای کار رو از کجا میشه فهمید؟
    سلام
    1- هنوز وجود داره.
    2- بستگی به شرکت داره. اگه کارتون خیلی براشون مهم باشه شاید صبر کنن، یعنی تخصصتون اون قدر باشه که به نظرشون ارزششو داشته باشه. معقول نیست که اول وقت رزرو کنین چون معلوم نیس اصلا از ایران کار پیدا کنین.
    3- خیر.
    4- مدارک مورد نیازو تو سایت سفارت نوشته. اگه این مورد توش نیس احتمالا نمیخوان و همین که کارفرما یه نامه بده که این زبانش اکیه کافیه. ولی در کل انتظار نداشته باشین با انگلیسی تنها بتونین کار پیدا کنین. احتمالش خیلی کمه. اونم از ایران و بدون مصاحبه حضوری.
    4-

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط behradkalagar نمایش پست ها
    سلام
    چند نکته بیشتر.

۳. لینکدین رو من خیلی استفاده کردم و پیشنهاد می کنم. سایت هایی مثل indeed هم خیلی خوب هستند. هر دو انگلیسی هم هستند. اگر سایتی هست که آلمانی هست با اکستنشن مترجم گوگل کروم می تونید ترجمه کنید کل سایت رو. اما خوب بسیاری از کارها به زبان آلمانی هست ...
    ۴. برای ویزای جاب سرچ و ویزای کار فرق داره. وقتی شما قرارداد دارید و برای ویزای جاب سرچ اقدام می کنید زیاد کاری ندارن با مدرک زبان. حتی ممکنه با یک نامه از طرف کارفرما اوکی بشه. اما اگر ویزای جاب سرچ هست کمی فرق داره. کمترین مقدار ذکر نشده. احتمالا باید از حد متوسط به بالا باشه. مثلا آبلتس ۶ به بالا. پرونده شما با در نظر گرفتن تمامی موارد بررسی می شه. ممکنه مثلا فردی ۴ سال در دانشگاه انگلیسی زبان تحصیل کرده باشه و اصلا ازش مدرک نخوان دیگه. یا ممکنه فردی رزومه و بقیه مواردش اونقدر قوی باشه که با ایلتس ۵.۵ هم مشکلی نباشه. اما اگر موارد دیگه فردی مرزی هست نمره بالای زبان یک امتیاز مثبت هست. در نهایت آفیسر باید تشخیص بده که شما یک نیروی متخصص هستید با شانس نسبتا خوب برای پیدا کردن کار.

در مورد بیمه درمانی 90 روزه آلمان. چجوری باید این بیمه رو اکی کرد و هزینش چقدره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)