صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 56

موضوع: ابوظبی، محل مصاحبه، اقدامات قبل از مصاحبه، تورهای مطمئن و هتل.

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران / آزاد تهران مرکز

پیش فرض پاسخ : ابوظبی، محل مصاحبه، اقدامات قبل از مصاحبه، تورهای مطمئن و هتل.

نقل قول نوشته اصلی توسط Desertroses نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون از چند هفته قبل باید پرواز و هتل رو ok کنیم؟
    حداقل سه هفته، چون ممکنه پرواز ها پر بشه و پرواز با قیمت مناسب پیدا نشه.
    ارسال دمشق: 2011/3 فایل کبک: 2011/7 آپدیت: 2014/3 CSQبدون مصاحبه: 2014/7 ارسال سیدنی: 2014/10 فایل فدرال: 2015/2 پاریس: 2015/3 مدیکال و آپدیت: 2015/5

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط haward نمایش پست ها
    برای اونایی که credit card ندارند یه سایت ایراتی هم هست که کل هتل های دنیا رو میشه با ریال رزرو کرد.پبام خصوصی بدین بگم چون تبلیغ میشه
    شما خودتون یا اطرافیانتون تجربه استفاده از اون سایت رو داشتید؟
    ارسال دمشق: 2011/3 فایل کبک: 2011/7 آپدیت: 2014/3 CSQبدون مصاحبه: 2014/7 ارسال سیدنی: 2014/10 فایل فدرال: 2015/2 پاریس: 2015/3 مدیکال و آپدیت: 2015/5

نقل قول نوشته اصلی توسط araliabadi نمایش پست ها
    شما خودتون یا اطرافیانتون تجربه استفاده از اون سایت رو داشتید؟
    خير ولي احتمال داره براي مصاحبه خودم با اونجا برم.ميتونيد بريد دفترش به صورت حضوري و بعد از گرفتن ووچر از سايت هتلتون صحت رزرو شدن اتاق رو چك كنيد.
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

نقل قول نوشته اصلی توسط haward نمایش پست ها
    خير ولي احتمال داره براي مصاحبه خودم با اونجا برم.ميتونيد بريد دفترش به صورت حضوري و بعد از گرفتن ووچر از سايت هتلتون صحت رزرو شدن اتاق رو چك كنيد.
    يه بديش اينه که ليست هتلهاش کامل نيست
    ارسال مدارک ژانويه 2011 - دريافت فايل نامبر مي 2011 - دريافت آپديت اوت 2013 - ايميل انتظار مصاحبه : مارس 2014 - دريافت ايميل مصاحبه : مارس 2014 - تاريخ مصاحبه و دريافت CSQ : مي 2014 -فايل نامبر فدرال اوت 2014 - دريافت مديکال و ارسال اکتبر 2014- پاس ريکوئست : ژانويه 2015

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه

http://www.booking.com

این سایت هم که non-profit هست میتونید چک کنید. ولی به درد کسانی میخوره که ویزا یا مستر دارند. البته برای ما ایرانی هایی که در خارج هم کسی رو داریم که ویزا مستر داره قابل استفاده هست. چون هتل هاش برای رزرو هتل نیازی به پیش پرداخت نداره و فقط اطلاعات رو جهت تایید رزرویشن میخواد Book Now, Pay When You Stay
    ، یا اگر شخص رزرو کرد و بعد نرفت هزینه کنسلی از کارت کم بشه. البته یک سری هتل هاش رو هم نوشته بدون هزینه کنسلیWith FREE cancellation on most rooms
    . و نکته خوبی که داره بعد از اینکه مسافر رسید، در محل هزینه را نقد میتونه حساب کنه.
    ویرایش توسط araliabadi : April 16th, 2014 در ساعت 01:28 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط araliabadi نمایش پست ها
    http://www.booking.com

این سایت هم که non-profit هست میتونید چک کنید. ولی به درد کسانی میخوره که ویزا یا مستر دارند. البته برای ما ایرانی هایی که در خارج هم کسی رو داریم که ویزا مستر داره قابل استفاده هست. چون هتل هاش برای رزرو هتل نیازی به پیش پرداخت نداره و فقط اطلاعات رو جهت تایید رزرویشن میخواد Book Now, Pay When You Stay
    ، یا اگر شخص رزرو کرد و بعد نرفت هزینه کنسلی از کارت کم بشه. البته یک سری هتل هاش رو هم نوشته بدون هزینه کنسلیWith FREE cancellation on most rooms
    . و نکته خوبی که داره بعد از اینکه مسافر رسید، در محل هزینه را نقد میتونه حساب کنه.
    بله..Booking سايت بسيار خوبيه..من هم از همين طريق رزرو کردم..قيمتش اين طوري کمتر از آژانس در اومد.. اما تکته اش اينه که تو اين سايت امکان رزرو نهار وجود ندارشت.. و فکر کنم در نهايت قيمتش با آژانس (که نهار هم جزو قيمتش بود) يکي در بياد
    ارسال مدارک ژانويه 2011 - دريافت فايل نامبر مي 2011 - دريافت آپديت اوت 2013 - ايميل انتظار مصاحبه : مارس 2014 - دريافت ايميل مصاحبه : مارس 2014 - تاريخ مصاحبه و دريافت CSQ : مي 2014 -فايل نامبر فدرال اوت 2014 - دريافت مديکال و ارسال اکتبر 2014- پاس ريکوئست : ژانويه 2015

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_fr نمایش پست ها
    بله..Booking سايت بسيار خوبيه..من هم از همين طريق رزرو کردم..قيمتش اين طوري کمتر از آژانس در اومد.. اما تکته اش اينه که تو اين سايت امکان رزرو نهار وجود ندارشت.. و فکر کنم در نهايت قيمتش با آژانس (که نهار هم جزو قيمتش بود) يکي در بياد
    البته بعضی هتل ها صبحانه و نهار رو هم شامل میشوند، باید ریز اطلاعات هتل را موقع رزرو کردن چک کرد. هتل های عمارات بعضی نهار دارند و بعضی ندارند. اصولا 4 ستاره ها نهار دارند و 5 ستاره ها ندارند.

Junior Member

تجربه خودمو می گم:
    از چند تا آژانس قیمت گرفتم هتل هایی که معرفی کردن یا خوب نبودن یا قیمتها خیلی بالا بود از تو سایت booking چند تا هتل و انتخاب کردم منتها دقت کنید اگه از booking.com بخواید هتل رزرو کنید قیمت Tax , Vat رو هم خودتون باید اضافه کنید من در نهایت از سایت hotels.com که آفر خوبی هم خورده بود یه هتل 4 ستاره تو ابوظبی که 5 دقیقه با ابوظبی مال فاصله داشت برای دوشب گرفتم از اون جایی که کردیت کارت نداشتم 40 هزار تومن دادم از طریق یک سایت که خرید انجام میداد هتلو رزرو کردم,البته با شک و تردید و خوشبختانه در جا هتل رزرو شد و حتی از خود سایت hotels.com برام ایمیل اومد با صبحانه و تکس و پولی که بابت پرداخت کردیت دادم از اونچیزی که آژانس(بدون صبحانه) می گفت کمتر شد. هتل دوبی رو هم از یکی از سایتا ایرانی که ریال می گیرن رزرو کردم اما پشیمونم که چرا این یکی رو هم مثل ابوظبی با کردیت نگرفتم چون لیست هتلای این سایت ایرانی کامل نبود

Junior Member

البته من وقتی رفتم ابوظبی گفتم ما کردیت نداریم من اگه ایمیل بزنم شما رززو می کنید بدون کردیت؟جوابشون مثبت بود.البته توصیه نمی کنم چون ریسکش بالاست و ممکنه اگه به نفعشون نباشه زیرش بزنن

Junior Member

و البته توصیه هام:
    خیلی بهتره که شب قبلش ابوظبی باشید .به ریسکش نمی ارزه مخصوصا اگر مصاحبتون صبحه.هزار تا اتفاق خدایی نکرده ممکنه بیفته از پر نشدن اتوبوس تا پیدا نشدن تاکسی و پنچر شدن... و صد البته خستگی راه 2 ساعته تو اتوبوس .
    توی دوبی
    خودم به خاطر استرس شدید قصد داشتم پرواز مستقیم بگیرم اما واقعا نمی صرفه اگه همون پولو برای یه شب هتل تو ابوظبی خرج کنید هم راحت ترید هم خسته و داعون نمیرید سر مصاحبه البته نظر شخصیمو گفتم.
    اگر صبح مصاحبه پرواز دارید حتی المقدور با پرواز ایران ایر نرید.چون خودم از این پرواز استفاده کردم میگم.احتمال اینکه تاخیر بخوره هست.
    برای رفتن به ابوظبی می تونید از اتوبوس استفاده کنید .باید به ترمینال ابوغبیبه برید (Abu ghobaiba) یه ایستگاه مترو به همین نام هست. تو ترمینال ابوغبیبه تقریبا هر 15 دقیقه یه بار یه اتوبوس به ابوظبی میره .من برای خرید بلیط 40 درهم دادم و کارت نقره ای نول و خریدم البته 25 درهمش فقط پول بلیط دوبی-ابوظبی بود و بقیه شارژ توی کارت موند و موقع برگشتن به دوبی تونستم به جای بلیط مترو استفاده کنم.کارت قابل شارژه.من گزینه دیگه ای غیر نول نیافتم حالا شاید شما پیدا کنید البته حواستون باشه از هر دوتا دکه توی ترمینال قیمت بگیرید یکیشون بلیط اتوبوسو قیمت تاکسی میداد!!
    ایشالا همگی با موفقیت مصاحبتونو پشت سر بذارید
    راستی خیلی حواستون باشه گرما زده نشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)