صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 56

موضوع: ابوظبی، محل مصاحبه، اقدامات قبل از مصاحبه، تورهای مطمئن و هتل.

پیش فرض پاسخ : ابوظبی، محل مصاحبه، اقدامات قبل از مصاحبه، تورهای مطمئن و هتل.

با سلام
    من 6 می 2014 مصاحبه داشتم که در تاپیک مربوطه جزئیاتشو نوشتم
    یک روز قبل رفتم ساعت 8 صبح با پرواز ماهان چون مسینکه فقط ماهان و ایران ایر صبح ها پرواز دارم.
    بعد از رسیدن که حدودا 2 ساعت طول می کشه طبق نکاتی که بچه ها گفته بودن یک "نول کارت" از قسمت مترو در فرودگاه خریدم با 40 درهم شارژ.حتما پرینت نقشه مترو و همچنین پرینت رزرو هتل رو بگیرید.سوار مترو شدم به سمت "Jabel Ali"بعددر ایستگاه "union" خط رو عوض کردم به سمت "Creek" و در ایستگاه "َAl ghubaiba" پیاده شدم و در ترمینال با همان کارت نول سوار اتوبوس شدم E100...به سمت ابوظبی..خلاصه راهنمایی های دوستان عزیز خیلی عالی بود.بعد هم با تاکسی 10 درهم تا هتل...من هتل Aldiar Dana رزرو کرده بودم ...خوب بود ولی چون سر یک چهار راه واقع شده بود یکم صدا میومد ...راستی بالاشم دیسکوداشت ولی اصلا صدا نمیومد...تا ابوظبی مال هم پیاده می رفتم...در رزرو هتل اینو دقت کنید که کنار خیابان اصلی نباشه...یه هتل اون نزدیکا بود که جاش خیلی خوب بود و کنار خیابان نبود و سرویسهاشو نمیدونم که خوب بود یا نهAl Manzel Hotel Apartments

با تشکر از همه دوستان
    ویرایش توسط Desertroses : May 9th, 2014 در ساعت 09:23 PM

دوستان اگر امکانش هست در مورد پروازها هم بیشتر بنویسن؟

به نظر شما از دبی برنامه ریزی بهتره یا مستقیم به ابوظبی(هزینه ، استرس و تجربه )؟

سلام دوستان
    من چند روز پيش (يکشنبه) مصاحبه داشتم و قسمتهايي از اطلاعاتم که تکرار مطالب دوستان هست رو نمينويسم. من چون مصاحبم صبح بود و ميخواستم حداقل 24 ساعت قبلش اونجا باشم، مجبور شدم دوروز قبل و البته از شب جمعه ابوظبي باشم. براي اون دو روز جمعه تا يکشنبه به توصيه دوستان هتل مرکور در ابوظبي رو گرفتم که به نظر من با توجه به قيمتش خيلي خوب بود و با تاکسي حدود 5 دقيقه تا سفارت فاصله داشت (با تاکسي 10 درهم بود ). و شنبه رو يه دوري زدم و تا سفارت رفتم که با محل آشنا بشم. من هم هتل مرکور در ابوظبي و هم هتلي که در دبي بودم، رو از طريق سايت www.booking.com رزرو کردم و به نظرم با قيمت آژانسها تفاوتي نداشت، اما چون من پرواز برگشتم کنسل شد و مجبور شدم در نهايت يک روز رودتر بيام، هتلي که در دبي بودم ، پولي بابت کنسل روز آخر به من نداد و گفت چون از سايت Booking گرفتي امکانش نيست و اگر از آژانش رزور ميکزدم، قطعا هزينه اون يک شب اضافه رو نميدادم..
    ضمنا من ابتدا با پرواز به دبي رفتم و با اتوبوس مستقيم به ابوظبي رفتم. پرواز رفت من با آسمان بود و فکر کنم در ترمينال 2 فرودگاه دبي پياده شدم و از هر کس ايستگاه مترو رو پرسيدم گفتند اينجا مترو نداره و چون خسته بودم و عجله داشتم يک تاکسي گرفتم تا ايستگاه اتوبوس ابو غبيبه که 75 درهم شد و شايد اگر خسته نبودم و عجله نداشتم هزينه کمتر هم ميشد داد و بعد هم با طبق توصيه دوستان ، نول کارت 40 درهمي خريدم و با هزينه 31 درهم به ابوظبي رفتم..9 درهم باقيمانده هم در برگشت به دبي و براي مترو استفاده کردم..اما ميخواستم بگم که دوستان که تو اين ترمينال پياده ميشن، مترو وجود نداره و راهکار ديگه اي پيدا کنن..احتمالا اتوبوس و يا تاکسي با هزينه کمتر هم اونجا هست
    ویرایش توسط mohammad_fr : May 17th, 2014 در ساعت 12:56 AM
    ارسال مدارک ژانويه 2011 - دريافت فايل نامبر مي 2011 - دريافت آپديت اوت 2013 - ايميل انتظار مصاحبه : مارس 2014 - دريافت ايميل مصاحبه : مارس 2014 - تاريخ مصاحبه و دريافت CSQ : مي 2014 -فايل نامبر فدرال اوت 2014 - دريافت مديکال و ارسال اکتبر 2014- پاس ريکوئست : ژانويه 2015

من نیز هتل مرکور را پیشنهاد میکنم چند روز پیش اونجا بودم هتل 4 ستاره بسیار تمیز و کارکنان با شخصیت و نسبت به دیگر هتل ها اقتصادی.
    با تشکر از دوستان که این را پیشنهاد دادند.
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

همچنین هواپیمائی ماهان پرواز 8 صبح داره که خوبه و هتل هم از سایت ایرانی میشود رزرو کرد.برای 4 روز در دبی و ابوظبی هزینش 1700000 شد.
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03

Member naee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

من هتل نهال رو در ابوظبی رزرو کرده بودم، هتل تازه ساختی بود، فوق العاده تمیز و خوب و کادر ببسیار عالی، با تاکسی در حدود 5 دقیقه تا ابوظبی مال فاصله داشت و حتما این هتل رو به عنوان یکی از گزینه های خوب واسه دوستانی که در آینده مصاحبه خواهند داشت پیشنهاد میکنم. هزینه واسه دونفر دوشب با صبحانه کامل 575 درهم شد.
    یه تجربه جالب از برخورد کادر:
    اول اینکه من موقهع چک این گفتم که ما مصاحبه مهمی داریم و باید اتاقمون خیلی اروم و ساکت باشه ...
    دوم اینکه اینترنت وای فای رایگان بود و سرعت اینترنت هم خیلی خوب بود ولی من هرکاری میکردم نمیتونستم با وایبر و اووو و اپلیکیشن های دیگه کانکت بشم فقط در حد فرستادن مسیج کارمیکرد، امکان مکالمه نبود در نتیجه به کادر هتل اطلاع دادم و اونا هم 5 دقیقه بعدش مسیول انفورماتیک رو به اتاقمون فرستادن اونم با یه لپ تاپ تو دستش وارد اتاق شد، بعد سرعت اینترنت رو چک کرد و در جواب گفت که این اپلیکیشن ها با و. پ.ن خودمون کار میکنن و جزو محدودیت های دولتشونه!!!!!!!! و من هم به کمک همون (و.پ.ن) تونستم کانکت بشم و قضیه حل شد...
    ارسال مدارک: 2012/09/11، متاهل، رشته مین و همسر: 12 ، فايل نامبر:2012/10/25، ***DA000053، نامه آپدیت مدارک: 2013/11/07، دريافت آپديت توسط سفارت: 2013/12/02، نامه انتظار به مصاحبه: 2013/12/13، تاریخ مصاحبه:2014/06/03، فایل نامبر فدرال: 2014/09/17، ایمیل مدیکال:2014/10/28، ویزاااااااااا 20 ژانویه 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط haward نمایش پست ها
    همچنین هواپیمائی ماهان پرواز 8 صبح داره که خوبه و هتل هم از سایت ایرانی میشود رزرو کرد.برای 4 روز در دبی و ابوظبی هزینش 1700000 شد.
    همچنین هتل مرکور ابوظبی اتاق دو تخته شبی 190 هزار بدون صبحانه.

نقل قول نوشته اصلی توسط haward نمایش پست ها

سلام دوست من

جزئیات هم میفرمایید؟ یا این قیمت تور هستش
    آیا از اینجا هتل مرکور را رزرو کردین؟
    ارسال مدارك: جولای2011 فايل نامبر: سپتامبر2011 آپدیت: آگوست2014 انتظار: فوریه2015
    مصاحبه و CSQ: می2015 رسید مدارک فدرال: 16جولای فایل نامبر فدرال:18آگوست
    مدیکال :9سپتامبر
    نامه پاس ریکوئست: 4نوامبر2015

سلام دوستان خوبم

همانطور که مطلع هستید با توجه به شرایط فرودگاه امام و مشاهدات عینی خودم و دیگر دوستان توصیه می شود 3 تا 4 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه باشید

متاسفانه صف های طولانی که هر یک نیم ساعت تا یک ساعت زمان می برد

تقریبا بعد هر پرواز چند نفری جا مانده، وجود دارد و بعد هم قصه پرداخت جریمه و رزرو پروازی دیگر

مطلع باشید و لطفا اطلاع رسانی کنید
    ارسال مدارك: جولای2011 فايل نامبر: سپتامبر2011 آپدیت: آگوست2014 انتظار: فوریه2015
    مصاحبه و CSQ: می2015 رسید مدارک فدرال: 16جولای فایل نامبر فدرال:18آگوست
    مدیکال :9سپتامبر
    نامه پاس ریکوئست: 4نوامبر2015

Junior Member

سلام به دوستان عزیز
    من در تاریخ 6 جون مصاحبه داشتم که خوشبختانه قبول شدم و خیلی هم ساده بود.
    میخواستم در خصوص نحوه مراجعه به سفارت کانادا در ابوظبی این رو بگم که اگر بخواهید داخل دوبی هم هتل بگیرید خیلی نکته خاصی نداره و با حدود یک ساعت و نیم فاصله میتونید برای مصاحبه در ابوظبی حاضر بشید. خود من مصاحبه ام ساعت 8 صبح بود و تقریبا 6 صبح از دوبی حرکت کردم و به موقع هم رسیدم.
    هزینه تاکسی حدود 700 درهم هست ولی اونجا خود ایرانی ها هستند که سرویس های رفت و برگشت سفارت رو هر روز برای متقاضیان ایرانی میذارن. ما با تاکسی رفتیم و با همون تاکسی هم برگشیم دوبی و 400 درهم بابت کرایه و انتظار راننده پرداخت کردیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)