نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 40

موضوع: آیا امیدی هست که کسی که تو wait list قرار داده شده پذیرش بگیره؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : آیا امیدی هست که کسی که تو wait list قرار داده شده پذیرش بگیره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmd123 نمایش پست ها
    استاد باید خودش فاند داشته باشه تا بتونه به دانشجو بده. معمولا در دور اول همه استادها دانشجو بر میدارن و بهشون فاند اختصاص میدن. حالا اگر دانشجویی که از استاد مورد نظر شما فاند گرفته آفر رو نپذیره شانس شما برای گرفتن فاند میره بالا. در غیر اینصورت اون استاد دیگه پولی نداره که به دانشجوی دیگری بده. در حالت کلی تا کس دیگری انصراف نده و یا پوزیشن و فاند جدیدی باز نشه وضعیت شما تغییر نمیکنه. من 2 جا تو waitlist بودم و 2 هفته بعدش پذیرش گرفتم ولی هر 2 دانشگاه گفتن که ما تو راند اول تمام فلوشیپ ها و RA و TA ها رو اختصاص دادیم و دیگه هیچ فاندی باقی نمونده.
    باز هم از شما تشکر می کنم. پس اینطور که معلومه پذیرش و گرفتن فاند در این مرحله 100% به شانس بستگی داره! الآن واقعا دو دلم که آیا آفر یک دانشگاه آمریکا با رنک حدود 500 رو قبول بکنم (وزارت علوم جز دانشگاه های خوب زده) یا نه (فاتدش تقریبا tuition fee رو پوشش می ده)؟

پیش فرض پاسخ : آیا امیدی هست که کسی که تو wait list قرار داده شده پذیرش بگیره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط prestigious_tt نمایش پست ها
    باز هم از شما تشکر می کنم. پس اینطور که معلومه پذیرش و گرفتن فاند در این مرحله 100% به شانس بستگی داره! الآن واقعا دو دلم که آیا آفر یک دانشگاه آمریکا با رنک حدود 500 رو قبول بکنم (وزارت علوم جز دانشگاه های خوب زده) یا نه (فاتدش تقریبا tuition fee رو پوشش می ده)؟
    واقعا بستگی داره نفر چندم Waitlist باشید. همیشه کسانی هستند که decline میکنن و واقعا بر میگرده به اینکه کجای لیست قرار دارید. من به همین صورت فاند گرفتم از دانشگاهی که رنک حدود 50 جهانی داره. البته یک مقداری وضعیت من فرق میکرد. اپلیکیشن من تا بعد از دور اول پذیرش ها بررسی نشد (به خاطر اینکه کارنامه ام دیر به دستشون رسید و یادشون رقت بررسی کنن!) و وقتی بالاخر قانعشون کردم بررسی کنن! گفتن که خوبه و میذاریمت توی waitlist. احتمالا تا 15 آپریل خبری نمیشه. توی دانشگاه ما که اصلا اگه کسی قبل 15 آپریل هم decline کنه آفر به نفر بعدی نمیدن. صبر میکنن تا بعد از 15 آپریل همه رو با هم میدن. به نظرم حتما به دانشگاه اطلاع بدید که علاقه مندید و فردای 15 آپریل حتما پیگیری کنید تا بدونن که هنوز علاقه مندید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)