صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 40

موضوع: آیا امیدی هست که کسی که تو wait list قرار داده شده پذیرش بگیره؟

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

پیش فرض WaitList : چند درصد احتمال پذيرش؟

دوستان اينكه اپليكشنمون WaitList بره،‌چند درصد احتمال پذيرش داره؟.....اصلا WaitList چه معنائي داره؟
    دوستاني كه WaitList شدن كدومشون ريجكت و كدومشون accept شدن...
    I love you USA

پیش فرض پاسخ : WaitList : چند درصد احتمال پذيرش؟

موضوع خیلی خوبیه. اگه دوستانی که در این زمینه تجربه دارن تجربه هاشونو اینجا در میون بذارن، شاید یه مقدار از فشار و استرسی که روی همه اپلیکنت های امسال هست کمتر بشه. ما که مردیم انقدر صبر کردیم!

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست - امیر کبیر

منم موافقم. الان تو چند تا از اپلیکیشن هام تو waitlist هستم. از سه تا حدود اوایل پارس پذیرش گرفتم بدون فاند البته ولی بقیه اش فعلا مونده... نه ریجکت نه ادمیشن...

رشته و دانشگاه

من شنيدم كه اينا بايد منتظر بمونن تا ببينن اونائي كه ادميت شدن، decline كنن، بعد اگه جا باز شد به waitlist جواب بدن....بدبختي اينه كه معمولا هم ونائيكه ادميت شدن و آفر بهتري دارن تا آخر صبر ميكنن...
    يعني حالا حالا ها به ما جواب نمي دن...!
    سوال اينه كه تا چه حدي ميشه اميدوار بود به اين waitlist ؟ چند درصد ميشه اميد داشت؟ همه چي 50 ، 50 ه؟
    I love you USA

Member sharifi.chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی، شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    من شنيدم كه اينا بايد منتظر بمونن تا ببينن اونائي كه ادميت شدن، decline كنن، بعد اگه جا باز شد به waitlist جواب بدن....بدبختي اينه كه معمولا هم ونائيكه ادميت شدن و آفر بهتري دارن تا آخر صبر ميكنن...
    يعني حالا حالا ها به ما جواب نمي دن...!
    سوال اينه كه تا چه حدي ميشه اميدوار بود به اين waitlist ؟ چند درصد ميشه اميد داشت؟ همه چي 50 ، 50 ه؟
    به نظر من به دانشگاهی که توش اپلای کردی خیلی بستگی داره اگه از نظر آکادمیک در سطح افرادی که از اون دانشگاه پذیرش گرفتی هستی احتمال ادمیشن زیاده!
    کلا نمیشه اینجوری نظر داد و این درصد احتمال با بالا رفتن رنک دانشگاه افزایش پیدا می کنه!

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

من هم فکر کنم همه جا WaitList هستم. لااقل Penn State و Drexel رو مطمئنم. مدارک من قبل از ددلاین کامل شده بود. یعنی نزدیکای ددلاین. اما مث این که قبل از ددلاین هم واسه یه عده Offer فرستادن. و دلیل اصلی WaiList بودن منو دیر رسیدن مدارک عنوان کردن. (چنین چیزی ممکنه؟)
    من هم فکر می‌کنم به دانشگاه بستگی داره. چون فکر نمی‌کنم تو رشته ما کسی بخواد Penn State رو decline کنه مثلا بخواد بره کجا؟ شاید Pittsburgh یا نهایت MIT

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست - امیر کبیر

امان از دست این منتظر بودن.... آره باید منتظر بمونیم تصمیم بگیرن ریجت کنن یا آفر بدن... چه میشه کرد.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_civil62 نمایش پست ها
    امان از دست این منتظر بودن.... آره باید منتظر بمونیم تصمیم بگیرن ریجت کنن یا آفر بدن... چه میشه کرد.
    آخه بابا تا كي انتظار؟؟؟ مگه ميخوان ترشي هفت ساله درست كنن با اپليكشنمون....در ضمن من الان دارم كم كم ميفهم كه دير جواب دادن هم نشانهاي از اميد نيست.....چون ظاهرا امسال كلا دير جوابا رو ميدن و توش هم كلا ريجكت هست....من كه اخيرا گرفتم يكي....
    waitlist يا همون ليست ذخيره ها ...به نظرم شانسپذيرشش بيشتر بستگي به شهر اون دانشگاه داره كه بقيه اون رو دكلاين كنن يا نه.....
    ديگه من از اين ليست لعنتي و مرموز همين نظر رو ميتونم بدم
    بچه ها من ديونه بودم ديگه دارم ديونه تر ميشم ....شما چطور؟!!!(kidding)
    I love you USA

Member sharifi.chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی، شهید بهشتی

به نظر من که احتمال اینکه افرادی که تو لیست انتظار هستن پذیرش بگیرن زیاده اگر که رنک دانشگاه خیلی خوب نباشه!
    من خودم هم تو یه لیست انتظار قرار گرفتم ولی تو ذهن خودم حتما قبول خواهیم شد!

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi.chem نمایش پست ها
    به نظر من که احتمال اینکه افرادی که تو لیست انتظار هستن پذیرش بگیرن زیاده اگر که رنک دانشگاه خیلی خوب نباشه!
    من خودم هم تو یه لیست انتظار قرار گرفتم ولی تو ذهن خودم حتما قبول خواهیم شد!
    من هم با خانم sharifi.chem موافقم. کسانی که از دانشگاه هایی که رنک خیلی خوبی دارن پذیرش گرفتن احتمالش خیلی ضعیفه که پذیرششون رو decline کنن ولی این مساله تو دانشگاه های با رنک بدتر احتمالش بیشتره.

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)