صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 40

موضوع: آیا امیدی هست که کسی که تو wait list قرار داده شده پذیرش بگیره؟

پیش فرض پاسخ : WaitList : چند درصد احتمال پذيرش؟

اين قضيه waiting list رو چطوري ميفهميد؟ يعني دانشگاه به شما ايميل مي زنه و به جاي اينكه بگه accept يا reject شديد بهتون مي گه در wait list هستيد؟
    يا اينكه شما چون نگران بوديد ايميل زديد و از وضعيت خودتون پرسيديد اونا هم جواب دادن كه در wait list هستيد؟
    نكنه اين پيام رو جزء بودن در wait list حساب مي كنيد:
    your admission has forwarded to the department
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
    اين قضيه waiting list رو چطوري ميفهميد؟ يعني دانشگاه به شما ايميل مي زنه و به جاي اينكه بگه accept يا reject شديد بهتون مي گه در wait list هستيد؟
    يا اينكه شما چون نگران بوديد ايميل زديد و از وضعيت خودتون پرسيديد اونا هم جواب دادن كه در wait list هستيد؟
    بعضی از دانشگاه‌‌ها که تعدادشون کمه، قبل از اعلام قطعی نتایج به متقاضی، به ایمیل میزنن که ما پرونده شما رو بررسی کردیم و الان در waiting list هستید. یعنی فعلا انتخابتون نکردیم و round اول تمام شده ولی ممکنه در round دوم بشه شما رو انتخاب کرد پس هنوز منتظر باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
    نكنه اين پيام رو جزء بودن در wait list حساب مي كنيد:
    your admission has forwarded to the department
    نه. این wating list نیست. یعنی از دید پذیرش اولیه (نه از دید استادا) شما qualified شدید که نمرات تافل و .. کافی هست، نقص پرونده ندارید و تازه مدرک شما به دست استادا رسیده. هنوز نه رد شدید نه پذیرفته.

Junior Member thunder آواتار ها

چه ها فرق short list با waitlist چیه؟؟؟
    الان یه جا به من گفت که waitlist ولی short list نیستیا!!! حواست جمع باشه!

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط thunder نمایش پست ها
    چه ها فرق short list با waitlist چیه؟؟؟
    الان یه جا به من گفت که waitlist ولی short list نیستیا!!! حواست جمع باشه!
    shortlist یعنی استاد بین چند نفر که انتخاب شده، مونده و داره narrow down میکنه تا یکی رو نهایی کنه. ممکنه برای تصمیم نهاییش بخواد مصاحبه هم انجام بده. ولی waitlist یعنی هنوز مورد انتخاب قرار نگرفته ولی رد هم نشده.
    ویرایش توسط Sunrise : April 5th, 2011 در ساعت 02:11 AM

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

دوستان یه سوال مهم!
    وقتی یه دانشگاه ایمیل میزنه و میگه شما در Wait list هستید، آیا باید ما هم ایمیلی چیزی بفرستیم بهشون؟؟
    اگه دانشگاه بگه توی Wait list برای Full fund هستید، یعنی ادمیت شدیم و توی Wait list هستیم یا اینکه کلا اگه توی Wait list اوکی بشیم، ادمیت هم میشیم؟؟! (یکمی گیج کننده س سوالم فکر کنم!)

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
    دوستان یه سوال مهم!
    وقتی یه دانشگاه ایمیل میزنه و میگه شما در Wait list هستید، آیا باید ما هم ایمیلی چیزی بفرستیم بهشون؟؟
    اگه دانشگاه بگه توی Wait list برای Full fund هستید، یعنی ادمیت شدیم و توی Wait list هستیم یا اینکه کلا اگه توی Wait list اوکی بشیم، ادمیت هم میشیم؟؟! (یکمی گیج کننده س سوالم فکر کنم!)
    waiting list به این معنی است که اگر کسانی که پذیرش قطعی دارند نیان (به علت اینکه جاهای دیگه ای هم پذیرش دارند) اونوقت نوبت به شما هم احتمال دارد برسد . به همین دلیل معمولا نتیجه قطعی برای این افراد خیلی دیرتر اعلام میشه.

Junior Member

سلام من می خواستم بپرسم اگر پارسال یک دانشگاه رد کرده باشه میشه سال بعد هم دوباره اقدام کرد واسه اون دانشگاه با رزومه متفاوت؟
    یعنی آیا متوجه میشن که سال پیش این فرد درخواست پذیرش کرده و ایا این براشون مهمه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط BnzTina نمایش پست ها
    سلام من می خواستم بپرسم اگر پارسال یک دانشگاه رد کرده باشه میشه سال بعد هم دوباره اقدام کرد واسه اون دانشگاه با رزومه متفاوت؟
    یعنی آیا متوجه میشن که سال پیش این فرد درخواست پذیرش کرده و ایا این براشون مهمه؟
    مشکلی نداره. با همون رزومه هم میتونید اقدام کنید چون هر سال با متقاضیان همون سال مقایسه میشوید. ولی طبعا اگر رزومه تون بهبودی پیدا نکرده باشه شانس قبولی بالا نیست.

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشید یه سوال
    واسه فال۲۰۱۳ استاد بهم اکی داده که میتونی اپلای کنی
    اما هنو نمره تافل و ج ار ی ندارم من.و این نمرات در بهترین حالت مرداد امادست.البته این هفته ج ار ی رو میدم.میمونه تافل
    چون اپلایش هم پولیه من نمیدونم بدون این ۲تا نمره شانسی واسه پذیرش با فاند دارم؟!
    به نظرتون میشه اپلای کرد و شانسی واسه پذیرش داشت یا صبر کنم تافل و نمره ج ار ی داشته باشم بد اپلای کنم؟؟
    ممنون از راهنمایی تون

Member your_star آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TTU-Geotechnical Eng

پست شما بی ریط به موضوع تاپیک هست اما:
    بدون تافل هیچ راهی نداره دوست من. کمیته بررسی ردتون میکنه و به استاد نمیرسه.
    That's Me In The Corner
    That's Me In The Spotlight
    Losing My RELIGION

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)