صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 40

موضوع: آیا امیدی هست که کسی که تو wait list قرار داده شده پذیرش بگیره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : WaitList : چند درصد احتمال پذيرش؟

سلام، دوستان شما که الان تجربه دارید، به نظرتون waiting list چقدر شانس هست؟ صفره؟
    من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی، ولی با خفت و خواری پی شبنم نمی گردم

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : WaitList : چند درصد احتمال پذيرش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Myapply نمایش پست ها
    سلام، دوستان شما که الان تجربه دارید، به نظرتون waiting list چقدر شانس هست؟ صفره؟
    پیچیده است شرایط و نمیشه همینطوری گفت ولی احتمال بسیار پایینه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Material Science-EPFL

پیش فرض آیا امیدی هست که کسی که تو wait list قرار داده شده پذیرش بگیره؟

سلام دوستان
    من تا حالا دو تش از دانشگاه هایی که اپلای کردم تو wait list وارد شدم. میخواستم ببینم که تا کی باید منتظر بمونم که ببینم بالاخره نتیجه نهایی اکسپت میشه یا ریجکت؟ و اگر کسی از دوستان بوده که قبل از پذیرش گرفتن تو لیست انتظار بوده، میشه بگه که جواب اکسپتش کی معلوم شده؟ و اصولا احتمال اینکه از لیست انتظار پذیرش بگیریم بنظرتون چقدره؟ میدونم همه این سوالها به پارامترهای زیادی ربط داره و بیشتر دنبال اینم که ببینم تعداد کسایی که به این صورت پذیرش گرفتن آیا قابل توجه هست یا خیر؟
    مرسی
    این نیز بگذرد ...

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : آیا امیدی هست که کسی که تو wait list قرار داده شده پذیرش بگیره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط azadyar2 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تا حالا دو تش از دانشگاه هایی که اپلای کردم تو wait list وارد شدم. میخواستم ببینم که تا کی باید منتظر بمونم که ببینم بالاخره نتیجه نهایی اکسپت میشه یا ریجکت؟ و اگر کسی از دوستان بوده که قبل از پذیرش گرفتن تو لیست انتظار بوده، میشه بگه که جواب اکسپتش کی معلوم شده؟ و اصولا احتمال اینکه از لیست انتظار پذیرش بگیریم بنظرتون چقدره؟ میدونم همه این سوالها به پارامترهای زیادی ربط داره و بیشتر دنبال اینم که ببینم تعداد کسایی که به این صورت پذیرش گرفتن آیا قابل توجه هست یا خیر؟
    مرسی
    I heard of some cases but in general the chance is pretty low
    Specifically in departments which the admission are committee base, they select the first round and wait for their reply
    In many cases they offer more than their capacity since the best ones may choose other schools
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Banned

تو سایت گردکفه یکی از کاربرا که در ویت لیست قرار داشت این ایمیل از دانشگاه دریافت کرده بود:
    "The only way we could make you an offer is to have someone else decline before April 15, and they will most likely decline on April 15. We will not make offers after April 15."
    اینکه این دانشگاه بعد از 15 آپریل به کسی پذیرش نمیده حتی به کسایی که در ویت لیست قرار گرفتند سیاست اکثر دانشگاه هاست که تا 15 آپریل به اپلیکنت وقت دادند که آفر قبول یا رد کنند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

فک کنم بسته به دانشگاهه. چون مثلا ohio state بمن گفته که راند دوم آفرهاش بعد از 15 آپریله از توی ویت لیست ولی بستگی داره که کسی پذیرشش رو رد کنه یا نه. و یه دانشگاه دیگه هم به ویت لسیتیها گفته بود که اگه بخواد بهشون آفر بده ممکنه تا May طول بکشه.
    این نیز بگذرد ...

نقل قول نوشته اصلی توسط azadyar2 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مرسی
    اینجانب در ویت لیست دانشگاه ایالتی یوتا بودم که در تاریخ 13 جون جواب پذیرش و فاندم اومد، در حالیکه خیلی ها تو مارچ و آپریل پذیرش گرفته بودند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام دوستان
    من نتایج ویت لیست های خودمو میذارم:
    UC Davis: ریجکت پس از یک ماه در ویت لیست بودن به دلیل نبودن استاد با پوزیشن خالی
    Ohio state: ریجکت پس از سه ماه در ویت لیست بودن به دلیل نبودن پوزیشن خالی در دانشکده
    michigan state: پذیرش با فاند پس از سه ماه در ویت لیست بودن
    این نیز بگذرد ...

نقل قول نوشته اصلی توسط zsha نمایش پست ها
    اینجانب در ویت لیست دانشگاه ایالتی یوتا بودم که در تاریخ 13 جون جواب پذیرش و فاندم اومد، در حالیکه خیلی ها تو مارچ و آپریل پذیرش گرفته بودند.
    17 جون هم ریجکتم از دانشگاه ایالتی واشنگتن اومد. بعد از6 ماه که از اپلایم گذشته بود و 4 ماهش حداقل ویت لیست بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    agriculture biotechnology

سلام من براي يكي از پوزيشن هاي دانشگاه كپنهاك شركت كردم و qualified شدم به نظر شما اين مرحله موفقيت محسوب ميشه يا يك حالت عاديه چون در ايميلشون نوشته بودند براي تعداد محدودي از qualified ها ايميل مصاحبه خواهند فرستاد. خواهش ميكنم اگر كسي در اين زمينه تجربه داره من را رآهنمايي كند. ممنون.
    armankarimi

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)