صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 87

موضوع: پذیرش رشته معماری داخلی / دکوراسیون(Interior Design)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش رشته معماری داخلی(Interior Design)

سلام من 28 سالمه یه دوره طراحی داخلی در ایران گذروندم و نمونه کار هم زیاد دارم میخواستم اگه امکان داره راهنماییم کنید آیا میتونم apply واسه یکی از دانشگاه های آمریکا بگیرم در ضمن یکی از دوستانم اتریش اون میتونه کمکم کنه تا برم اونجا به نظر شما واسه interior design اتریش بهتره یا آمریکا؟

Junior Member maryam95 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط Captain EDGE نمایش پست ها
    دوستان گرامی ف به منظور ادامه تحصیل در مقطع های بالای معماری داخلی پیشنهاد می کنم بیشتر سمت و سوی خود را به کشور های Italy و France داشته باشید ، به این دلیل که قوی ترین و بهترین دانشگاه های معماری و معماری داخلی مربوط به دانشگاه های این کشور ها هستند و مطمئناً در دانشگاه های این کشور ها به موقیت های بیشتری دست خواهید یافت .
    جسارتا من فکر میکنم برای معماری و معماری داخلی امریکا خیلی دانشگاههای قوی تری داره .چون من هم لیسانس معماری هستم والان چند ماهه که دارم در مورد دانشگاهها و کشور ها تحقیق میکنم .تا چند وقت پیش می خواستم برای اتریش اپلای کنم ولی الان 100% امریکا اپلای میکنم.
    I would never say never
    I would fighting for ever

رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط anuhe نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

کسی در مورد دریافت بورسیه اطلاعاتی نداره؟؟؟!
    اصلا امکانش وجود داره بتونم تو این رشته بورس بگیرم؟
    کدوم دانشگاه ها؟
    واقعا ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه.
    متاسفانه برای رشته معماری و معماری داخلی نسبت به رشته های دیگه گرفتن فاند سختتره ......ولی غیر ممکن نیست.
    I would never say never

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam95 نمایش پست ها
    متاسفانه برای رشته معماری و معماری داخلی نسبت به رشته های دیگه گرفتن فاند سختتره ......ولی غیر ممکن نیست.
    دوست عزیز من یک دانشگاه در قطر میشناسم که این دانشگاه امریکایی هستش با استاد های نیتیو امریکا و کمک هزینه تحصیلی (پرداخت کل شهریه و کتاب ها)در ضمن میتونید کار نیمه وقت در دانشگاه بگیرید لینگ دانشگاه رو براتون میزارم و بقیه شرایط این دانشگاه درضمن بعد از تحصیلت تو قطر بهت کار میدن که نصف حقوقت مال دانشگاه هست که قست پول شهریت در بیاد اگر خودت هم پول داشته باشی میتونی بدون کمک مالی بری. بازم سوالی داشتی بگو کمک کنم.
    http://www.qatar.vcu.edu/
    http://www.qatar.vcu.edu/academics/
    http://www.qatar.vcu.edu/academics/b...terior-design/
    http://www.qatar.vcu.edu/academics/t...ation-program/
    http://www.qatar.vcu.edu/admissions/.../how-to-apply/

رشته و دانشگاه
    architecture

در مورد این دانشگاه که توی قطره .....میشه بیشتر توضیح بدین اینکه رنکش چنده....جزئیاتش چیه؟
    I would never say never

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam95 نمایش پست ها
    در مورد این دانشگاه که توی قطره .....میشه بیشتر توضیح بدین اینکه رنکش چنده....جزئیاتش چیه؟
    دوست عزیز این دانشگاه شعبه دانشگاه ویرجینیای آمریکاست و مدرک این دانشگاه رو به دانشجو هاش میده در مورد رنک دانشگاه من خدمدت میگم ولی این دانشگاه چون سابقه کمی داره مدتی طول میکشه که در حد دانشگاه خوب بشه و به لحاظ امکاناتی دانشگاه در اختیار دانشجوهاش میزاره به نظر من بی نظیره حالا باز خود دانید رنک دانشگاه 17567
    http://www.webometrics.info/rank_by_...asp?country=qa
    این دانشگاه روی چند رشته خاص کار میکنه که بیشتر در زمینه هنر و فشن هستش جالب بگم ادمیشن های این دانشگاه آمریکایی هستن و هر سوالی داشته باشید خیلی خوب جواب میدن .در ضمن وزارت علوم دانشگاه امریکایی که شعبه دارند در هر جای دنیا ررو قبول ندارن

Junior Member

سلام دوستان ! من لیسانس معماری دارم و یکسال هم دوره معماری داخلی رو گذروندم .کسی در مورد مستر معماری داخلی انگلیس اطلاعی داره ؟؟؟آیا ارزش داره برای مستر این رشترو خوند توی انگلیس؟؟ آیا این رشته دکترا هم داره؟؟ و آیا آینده شغلی داره توی کشورهای دیگه؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون می شم اگه کسی اطلاعی داشته باشه!!

Member mahsa_re آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

ببخشید اگه بی ارتباط با موضوع تاپیک هست من برای خواهرم در ایران دنبال دانشگاهی هستم با مدر ک معتبر ، دوستانی که کارشناسی معماری داخلی یا دکوراسیون داخلی در تهران خوندن می شه بگن کدوم دانشگاه ها یا چه مراکزی این رشته ها رو داره که مدرک معتبر هم می دن ؟
    آرامش محصول تفکر نيست.آرامش هنر نينديشيدن به انبوه مسايلي است که ارزش فکر کردن را ندارد

سلام
    من فوق دیپلم معماری و لیسانس طراحی صنعتی دارم می خوام سال آینده برای معماری داخلی apply کنم. البته از فارغ التحصیلیم 8 سال میگذره.بنظرتون با گذشت این همه سال میشه از دانشگاهی پذیرش گرفت ، استادها توصیه نامه میدن؟رشته و سابقه کاریم هم ارتباطش با صنایع و تا حدی طراحی صنعتی بیشتر از معماریه.اگه ممکنه راهنماییم کنید. ممنون.

دوستان خواهش میکنم کمکم کنید دیگه من هیچ اطلاعاتی راجع به این موضوع ندارم.بنظر شما با مدارکی که گفتم میشه از دانشگاهی پذیرش معماری داخلی گرفت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)