صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: روادید (ویزا) آمریکا برای دانشجویان مهندسی شیمی

Junior Member

پیش فرض روادید (ویزا) آمریکا برای دانشجویان مهندسی شیمی

با سلام
    متاسفانه از آنجا که اطلاعات دوستان مهندسی شیمی در زمینه ویزا گرفتن بسیار کم می باشد، از اینرو از دوستان عزیز مهندسی شیمی تقاضا می کنم، که اطلاعاتتون در زمینه ویزا، سفارت و غیره را در اینجا قرار دهید که مورد استفاده من و سایر دوستان قرار گیرد.

امیدورام که همه دوستان یاری کنند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید (ویزا) آمریکا برای دانشجویان مهندسی شیمی

من کارشناسی مهندسی شیمی دانشگاه تهران بودم، دکترا مستقیم، فاند پارشال از میزوری اس اند تی!! دوبی رفتم، 40 روزه کلیر شدم و مشکلی هم نبود (همون سوالات همیشگی و جواب های کلیشه ای). تحقیقات نفتی و اینا هم بود تو رزومم. فکر میکنم به مکانیکیا حساس تر از ما هستن

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MehrdadUT نمایش پست ها
    من کارشناسی مهندسی شیمی دانشگاه تهران بودم، دکترا مستقیم، فاند پارشال از میزوری اس اند تی!! دوبی رفتم، 40 روزه کلیر شدم و مشکلی هم نبود (همون سوالات همیشگی و جواب های کلیشه ای). تحقیقات نفتی و اینا هم بود تو رزومم. فکر میکنم به مکانیکیا حساس تر از ما هستن

سلام
    تبريك بابت ويزا. -ميشه بفرماييد اين تحقيقات نفتي چي بوده و كاراموزي كجا بوديد؟ بيشتر به هدف دوستاني كه 501 هستند ميپرسم.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MehrdadUT نمایش پست ها

من هم تبریک میگم. چه سالی برای ویزا اقدام کردید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Wood and Paper Science

سلام دوستان,
    من واقعا از دیدن این تاپیک برای بچه های مهندسی شیم خیلی خوشحال شدم، من هم فارغ التحصیل مهندسی شیمی دانشگاه تهران هستم که خیلی دوست داشتم برم انکارا ولی وقت ها همی پر بود،چون توی تاپیک دبی دیدم که بعضیا میگن برای رشته ی شیمی خوب نیست ،یه کم ترسیدم ،میخواستم نظرتون رو در مورد دبی بدونم.
    من مستر بدون فاندم
    ممنون از پاسختون

Junior Member

دوستان گل مهندس شیمی.
    من 27 می وقت مصاحبه دارم تو ارمنستان. تقریبا 7و8 سالی بین درس خواندنم وقفه افتاده و تو این مدت شرکت های مختلفی کار کردم. الان با توجه به تاپیک های رشته های حساس بدجوری گیر کردم که اصلا چی بگم یا تو research Plan چی بنویسم!!! دست رو هر چی میزارم میگن حساسه!
    • متاسفانه گفتند فاندت بعدا معلوم میشه (البته خیلی امیدوارم بدن چون دوستم اونجاست و میگه بچه های دکترا همه فاند دارند یا از ترم 2 به بعد فاند میگیرند. ولی واسه سفارت که فعلا چیزی دستم نیست)
    • گرایشم که طراحی فرآیندهای نفت بوده...
    • شرکت های نفت و گازی کردم.البته خصوصی...
    • تز ارشدم ساخت غشا بوده....
    • یوتیلیتی هم کار کردم که میگن اصلا water & waste treatment رو حرفشو نزن...
    • کافیه برن linkedin منو نگاه کنند. کلی کانتکت دارم!!! چه نوع خاکی به سرم بریزم؟!
    • استادای دانشگاه محترم (هنوز استادم معلوم نیست) فقط در زمینه پلیمر ، بایو ، نانو ...این چیزا کار می کنند.

کلا بیخیال شم خودمو سبک نکنم برم مصاحبه!
    خیلی حالم بده...

Junior Member

سلام رفیق. منم مهندسی شیمی خوندم کارشناسی دانشگاه سهند بودم واسه مستر فاند گرفتم 7 می هم ارمنستان بودم واسه مصاحبه. شدیدا بستگی داره به این که باجه 11 بیفتی یا 10. 11 بهتره. در ضمن ریسرچ پلن هم استاد باید بنویسه نه خودت!!!!!! باید مهر ا مضای دانشگاه و سربرگ استاد رو داشته باشه. در مورد کارات هم دروغ نگو. چون فاند نداری ازت فایننشال استیتمنت میخان احتمالا. پس به فکرش باش.

Junior Member

سلام. اینا همش حرفه اصلا خودتو ناراحت نکن هرجا شد برو. من ارمنستان رفته بودم یه عالمه بدون فاند و پارشال اونجا بود. ارمنستان هم میتونی بری. فک کنم زودی وقت بده. فقط حتما میدونی که ازت فایننشال استیتمنت میخان. پس به فکرش باش. دوست من با همسرش همین پارسال از دوبی واسه دکترای مهنسی شیمی رفت کارولینا.

نقل قول نوشته اصلی توسط Salley نمایش پست ها
    سلام دوستان,
    من واقعا از دیدن این تاپیک برای بچه های مهندسی شیم خیلی خوشحال شدم، من هم فارغ التحصیل مهندسی شیمی دانشگاه تهران هستم که خیلی دوست داشتم برم انکارا ولی وقت ها همی پر بود،چون توی تاپیک دبی دیدم که بعضیا میگن برای رشته ی شیمی خوب نیست ،یه کم ترسیدم ،میخواستم نظرتون رو در مورد دبی بدونم.
    من مستر بدون فاندم
    ممنون از پاسختون

سلام عزیزان
    من به شدت سر یک موضوع گیر کردم اونم اینکه حساس هستم یا نیستم.
    من لیسانس مهندسی پلیمر دانشگاه تهران خوندم و الان برای دکترای مهندسی شیمی پذیرش با فاند کامل گرفتم. من ترم اول TA هستم بنا براین RP معلومی ندارم. ولی من مقاله ISI استفاده از پوشش های نانو در پزشکی دارم. می خواستم بدونم اینکه صرف نانو بودنش منو کیس حساس می کنه یا اینکه پزشکیه رفع و رجوعش می کنه؟ ضمنا کمتر از 3 ماه برای رفتن هم فرصت دارم به خاطر همین دبی رو انتخاب کردم.
    تو رزومه دانشگاهم هم یک شرکت پلیمری خصوصی به عنوان سابقه کار و ریکام ذکر شده که می خوام برای رزومه سفارت حذفش کنم مشکلی پیش می یاد؟

ضمنا دم تمام دست اندر کاراری این سایت معرکه درد نکنه مردید به مولا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghanbaraliof نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    من به شدت سر یک موضوع گیر کردم اونم اینکه حساس هستم یا نیستم.
    من لیسانس مهندسی پلیمر دانشگاه تهران خوندم و الان برای دکترای مهندسی شیمی پذیرش با فاند کامل گرفتم. من ترم اول TA هستم بنا براین RP معلومی ندارم. ولی من مقاله ISI استفاده از پوشش های نانو در پزشکی دارم. می خواستم بدونم اینکه صرف نانو بودنش منو کیس حساس می کنه یا اینکه پزشکیه رفع و رجوعش می کنه؟ ضمنا کمتر از 3 ماه برای رفتن هم فرصت دارم به خاطر همین دبی رو انتخاب کردم.
    تو رزومه دانشگاهم هم یک شرکت پلیمری خصوصی به عنوان سابقه کار و ریکام ذکر شده که می خوام برای رزومه سفارت حذفش کنم مشکلی پیش می یاد؟

ضمنا دم تمام دست اندر کاراری این سایت معرکه درد نکنه مردید به مولا
    من هم نانو کامپوزیتی هستم، ولی تو رزومه ام فقط کلمات نانو امده بود، رفتم عشق اباد و به مشکلی هم نخوردیم، رفتیم واسه کلیری.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)