صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 70

موضوع: آشنایی با متقاضیان و قبول شدگان سال 2014 فنلاند

پیش فرض پاسخ : آشنایی با متقاضیان و قبول شدگان سال 2014 فنلاند

بچه ها من پست های سال های قبلو خوندم دیدم همه می خواستن بار فریت کنن و اضافه بار داشتن !!! مگه چقدر بار قراره ببریم ؟ من فکر نکنم بارم 30 کیلو بشه و از اونجایی که از هلسینکی به اولو پروازش فقط 20 کیلو اجازه بار دارم تصمیم گرفتم 20 کیلو ببرم. البته 12 یورو دادم که یه چمدون دیگه هم بتونم ببرم و جمعا بشه 40 کیلو ولی چون باید دو تا چمدون جدا باشه بی خیال شدم همون 20 کیلو را می برم. ولی فکر نمی کنم بیشتر از 30 کیلو بار چیزی لازم باشه ببریم یا من اشتباه می کنم؟! مگه چی می برید ؟!!

Member

ممنون دوست عزيز . ببينيد اطلس جت ساعت 7 صبح ميرسه استانبول و اوكراين اير ساعت 6 صبح حركت ميكنه .يعني بايد يه روز استانبول گردي كني(بدم نيست) و فردا صبحش حركت كنيم اما در عوض 300$ آب ميخوره كه دقيقا نصف قيمت تركيش هست.

در مورد مسير دوم هم وقتي اطلس جت ساعت 7 صبح رسيد پرواز بعدي از استانبول به هلسينكي با تركيش هست كه ساعت 2 بعداز ظهر هست كه حدود 7 ساعت فاصله دارند كه فكر كنم زمان خوبي باشه.اين مسير 450$ آب ميخوره كه نسبتا خوبه.
    به نظر من مي ارزه كه اون سي كيلوي بار رو همرات بكشي اما 300$ صرفه جويي كرد.
    من فک کردم ۷ صبح میرسید و ۸ صبح پرواز بعیده. اشتباه متوجه شدم عذر میخوام.

بچه ها من پست های سال های قبلو خوندم دیدم همه می خواستن بار فریت کنن و اضافه بار داشتن !!! مگه چقدر بار قراره ببریم ؟ من فکر نکنم بارم 30 کیلو بشه و از اونجایی که از هلسینکی به اولو پروازش فقط 20 کیلو اجازه بار دارم تصمیم گرفتم 20 کیلو ببرم. البته 12 یورو دادم که یه چمدون دیگه هم بتونم ببرم و جمعا بشه 40 کیلو ولی چون باید دو تا چمدون جدا باشه بی خیال شدم همون 20 کیلو را می برم. ولی فکر نمی کنم بیشتر از 30 کیلو بار چیزی لازم باشه ببریم یا من اشتباه می کنم؟! مگه چی می برید ؟!!
    من ۲۰۰ کیلو فریت کردم چمدونمم یکی دو کیلو از ۳۰ کیلو بیشتر هم بود. اما خب هزینه هام و اینجا کاهش داد اون ۲۰۰ کیلو. اما به جرات میتونم بگم ۳۰ کیلو چیزی نیست، به راحتی پر میشه، خصوصا اون روزهای اخر که هرکی میاد میگه *اینو ببر بدردت میخوره* و ....

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط arman665 نمایش پست ها
    اتفاقا به نظر خوب میاد. من فکر میکنم چون دوستانی که در سالهای قبل سفر کردند با این روش رفتند، دوستان جدید القبول! هم به پیروی از اونها با این خط پرواز میکنند. ممنون میشم یه لینکی که این آنالیزها رو باهاش انجام دادید بگذارید.
    من از سايت kayak.com استفاده كردم.كلا بايد به عنوان يه فان بهش نگاه كني تا حوصله ات سر نره.

من الان از آژانس ميام.يه پيشنهاد جالبي هم خانمه داد بهم و اين بود كه پرواز تهران به استانبول رو با پروازهاي ايراني مثل ماهان و ايران اير و يا آسمان برم كه در اينصورت 266 دلار هزينه ميشه.حالا من بازم دنبال راه هايي هستم كه ببينم مستقيم تا تامپره چقدر آب ميخوره.

در مورد استانبول گردي : نه بابا!! 300 دلاركه نميشه.يهمسافر خونه معمولي براي يه شب در ميدان تكسيم حدود 25 لير يعني 12 دلار هزينه داره. خيلي ديگه بخواي حال بدي به خودت 100 دلار هزينه كني كه عمرا نميشه اما بازم با اين روش نزديك 250 $ جلويي .
    كلا اگر يه پايه داشته باشم حتما اين كار رو ميكنم.تنهايي اولين بار شايد يه خورده سخت باشه
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

نقل قول نوشته اصلی توسط Hexor نمایش پست ها
    من فک کردم ۷ صبح میرسید و ۸ صبح پرواز بعیده. اشتباه متوجه شدم عذر میخوام.

من ۲۰۰ کیلو فریت کردم چمدونمم یکی دو کیلو از ۳۰ کیلو بیشتر هم بود. اما خب هزینه هام و اینجا کاهش داد اون ۲۰۰ کیلو. اما به جرات میتونم بگم ۳۰ کیلو چیزی نیست، به راحتی پر میشه، خصوصا اون روزهای اخر که هرکی میاد میگه *اینو ببر بدردت میخوره* و ....
    200 کیلووووو !!!!!
    خوب من هنوز چمدونمو نبستم ذهنیتی ندارم ولی .... 200 کیلوووو !!!! ؟؟؟؟؟

Junior Member

تا جایی که من پروازها رو از سایت های مختلف مثل edreams.com چک کردم واسه 31 جولای و اول آگوست بلیط ها از بقیه روزها ارزونتر بودند. حالا چرا نمی دونم!

اما با این مسیری که در مورد اوکراین می فرمایین اگه بریم واقعا ارزون در میاد. فقط مشکل من اینه که ویزای اکراین هم لازمه یا نه و اینکه پروازها یی مثل atlasjet و هواپیمایی اوکراین حداکثر بار مجازشون 20 کیلو ست یا 30 کیلو؟

کاش این میتینگ رو به جای اول تیر ، اواسط اردیبهشت میذاشتین. تا اول تیر که همه بچه ها کارهای سفرشون رو کردن و بارشون هم بستن.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط starsea نمایش پست ها
    تا جایی که من پروازها رو از سایت های مختلف مثل edreams.com چک کردم واسه 31 جولای و اول آگوست بلیط ها از بقیه روزها ارزونتر بودند. حالا چرا نمی دونم!

اما با این مسیری که در مورد اوکراین می فرمایین اگه بریم واقعا ارزون در میاد. فقط مشکل من اینه که ویزای اکراین هم لازمه یا نه و اینکه پروازها یی مثل atlasjet و هواپیمایی اوکراین حداکثر بار مجازشون 20 کیلو ست یا 30 کیلو؟

کاش این میتینگ رو به جای اول تیر ، اواسط اردیبهشت میذاشتین. تا اول تیر که همه بچه ها کارهای سفرشون رو کردن و بارشون هم بستن.
    دوست خوبم
    سلام
    قابل توجه شما و سایر دوستان
    این متینگ اول تیر ماه زمانی خواهد بود که تقریبا اکثر بچه ها ویزا گرفتن و برای مرداد که پرواز دارند یک ماه فرصت دارند تا با هم فکری هم برنامه ریزی کنند
    اردیبهشت هنوز خیلی ها هنوز سفارت نرفتند مثلا خودم وقت سفارتم ۱۹ خرداد هست و طبعا قبل از اول تیر خیلی زود خواهد بود برای من و سایر دوستان
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوبم
    سلام
    قابل توجه شما و سایر دوستان
    این متینگ اول تیر ماه زمانی خواهد بود که تقریبا اکثر بچه ها ویزا گرفتن و برای مرداد که پرواز دارند یک ماه فرصت دارند تا با هم فکری هم برنامه ریزی کنند
    اردیبهشت هنوز خیلی ها هنوز سفارت نرفتند مثلا خودم وقت سفارتم ۱۹ خرداد هست و طبعا قبل از اول تیر خیلی زود خواهد بود برای من و سایر دوستان
    منم 20 خرداد وقت دارم. فکر کنم تازه اول مرداد ویزام میاد!

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    من از سايت kayak.com استفاده كردم.كلا بايد به عنوان يه فان بهش نگاه كني تا حوصله ات سر نره.

من الان از آژانس ميام.يه پيشنهاد جالبي هم خانمه داد بهم و اين بود كه پرواز تهران به استانبول رو با پروازهاي ايراني مثل ماهان و ايران اير و يا آسمان برم كه در اينصورت 266 دلار هزينه ميشه.حالا من بازم دنبال راه هايي هستم كه ببينم مستقيم تا تامپره چقدر آب ميخوره.

در مورد استانبول گردي : نه بابا!! 300 دلاركه نميشه.يهمسافر خونه معمولي براي يه شب در ميدان تكسيم حدود 25 لير يعني 12 دلار هزينه داره. خيلي ديگه بخواي حال بدي به خودت 100 دلار هزينه كني كه عمرا نميشه اما بازم با اين روش نزديك 250 $ جلويي .
    كلا اگر يه پايه داشته باشم حتما اين كار رو ميكنم.تنهايي اولين بار شايد يه خورده سخت باشه

من پایه روشهای ارزون هستم البته من مقصد نهاییم لاپرانتا هست، ولی فکر کنم تا هلسینکی بتونیم همسفر باشیم.

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

به نظر منم زودتر بود خيلي بهتر ميشد.چون اكثرا تا تيرماه بليط رو تهيه كردند و شايد ممكن نباشه تغييرش بدن يا ضرر اقتصادي كنند. بالاخره حداقل 5 روز قبل از شروع كلاس اكثرا ميرن كشور مقصد و ميشد بليط رو قبل از اينكه حتي مصاحبه هم داشته باشيم تهيه كنيم.كما اينكه همون طور كه ميبينيد خيلي ها تهيه كردند الان .
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط starsea نمایش پست ها

در مورد اوكراين طبق تحقيقاتي كه انجام دادم اگر از قسمت بين المللي فرودگاه خارج نشيم مشكلي نخواهد بود و به ويزا نياز نداريم.اما مثلا هواپيما در فرودگاه A ميشينه و از فرودگاه B ادامه ميده راه رو اون وقت بايد وارد خاك اوكراين شيم كه نياز به ويزا خواهد بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران آزاد زنجان

سلام دوستان منم تاریخ مصاحبم 24 خرداد ... نمیدونم تا اون موقع ویزا بیاد یا نه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)