صفحه 20 از 20 نخستنخست ... 1011121314151617181920
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 196 , از مجموع 196

موضوع: تصحيح انواع SOP /Motivation letter/, ... !!!!(شرايط پست اول را مطالعه نماييد)

پیش فرض پاسخ : تصحيح انواع SOP /Motivation letter/, ... !!!!(شرايط پست اول را مطالعه نماييد)

دوستان، استفاده از hyperlink برای ارجاع دادن برخی کلمات به سایت ها در SOP مشکلی نداره؟ تعدادشون زیاد نبست... ممنونم.
    به شرینی یک لبخند و هر روز بهتر از دیروز

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

پیش فرض پاسخ : تصحيح انواع SOP /Motivation letter/, ... !!!!(شرايط پست اول را مطالعه نماييد)

این کارو نکنید تا جایی که میتونید چون احتمال زیاد داره که اساتید یا کارمندا نتونن باز کنن لینک ها رو. معمولاً نرم افزاری که دارن یا نسخش فرق میکنه و شاید مشکل درست کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    دوستان، استفاده از hyperlink برای ارجاع دادن برخی کلمات به سایت ها در SOP مشکلی نداره؟ تعدادشون زیاد نبست... ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hadicross نمایش پست ها
    این کارو نکنید تا جایی که میتونید چون احتمال زیاد داره که اساتید یا کارمندا نتونن باز کنن لینک ها رو. معمولاً نرم افزاری که دارن یا نسخش فرق میکنه و شاید مشکل درست کنه.
    ولی من 12 کلمه از 1800 کلمه SOP رو فقط link دادم به سایت ها... فکر نکنم مشکلی پیش بیاد واقعا. :/
    به شرینی یک لبخند و هر روز بهتر از دیروز

ممنون میشم اگر دوستان نظرشون رو درباره SOP من اظهار کنن...
    رشته: Political Sciences/Geography
    كشور/دانشگاه مقصد: Russia
    نوع درخواست: SOI
    شماره ويرايش :1
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    زمانی آلبرت اینشتین چنین اظهار داشت: ((در جوانی، رویای من این بود که جغرافی دان شوم. اما هنگام کار در دفتر ثبت اختراعات،عمیقا در خصوص این مساله فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که رشته ای بسیار دشوار است و با بی میلی بسوی فیزیک رفتم)).

سلام دوستان این تاپیک هنوز فعاله ؟ اگه sop خودمو بذارم بررسی می شه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متالورژی صنعتی-آزاد

بله دوست عزیز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)