صفحه 2 از 20 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 196

موضوع: تصحيح انواع SOP /Motivation letter/, ... !!!!(شرايط پست اول را مطالعه نماييد)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : تصحيح انواع SOP /Motivation lettr/, ... !!!!(شرايط پست اول را مطالعه نماييد)

رشته: Electrical Engineering
    كشور/دانشگاه مقصد: USA
    نوع درخواست: Statement of Purpose
    شماره ويرايش : 1
    توضيحات اضافه:

پیشاپیش سپاس گذارم
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Member

پیش فرض پاسخ : تصحيح انواع SOP /Motivation letter/, ... !!!!(شرايط پست اول را مطالعه نماييد)

رشته: مکانیک در طراحی جامدات
    كشور/دانشگاه مقصد: آلمان، آمریکا و یکی دو
    نوع درخواست: مثلا SOP يا Motivation letter (برای مستر هستم پس نوعش خیلی مهم نیست متنش خیلی بیشتر مهم هست)
    شماره ويرايش : 3 ولی فقط به اندازه یه پاراگراف کمک می خوام بقیه اش را با صرف زمان زیاد نوشته ام ( کمی brain storm می خوام )
    توضيحات اضافه: پاراگرافی که با رنگ بنفش های لایت شده می خوام تفییر بدم به خصوص جایی که to gain knowledge of تاثیر گذار باشه این بخش جملات خوب و مناسب ، مواردی هم که X قرمز هست شخصی می باشد .
    • نوع فایل: rar M SOP.rar (21.4 کیلوبایت, 564 views)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تصحيح انواع SOP /Motivation letter/, ... !!!!(شرايط پست اول را مطالعه نماييد)

با سلام. من 1 ماه رو این SOP تایم گذاشتم فقط می خوام بررسی کنید ببینید که به اندازه کافی قانع کننده هست؟ جامع و مانع هست؟ به خصوص دو پاراگراف آخر که هایلایت کردم. می خوام ببینم خوب تونستم اهدافم و علت انتخاب دانشگاه و گروه مورد نظر را توضیح بدهم؟ سپاس فراوان بابت وقتی که می گذارید .
    • نوع فایل: rar SOP.rar (12.4 کیلوبایت, 983 views)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD. MIS, Sam M. Walton School of Business

Lightbulb پاسخ : تصحيح انواع SOP /Motivation letter/, ... !!!!(شرايط پست اول را مطالعه نماييد)

خواهشمندم sop مرا مطالعه کنید و نظرات خود را انعکاس دهید.

رشته = MIS مدیریت سیستم های اطلاعاتی
    کشور = آمریکا
    ویرایش= 0

لینک: http://www.uploadco.ir/uploads/5ztimgwn5r23baf0fn3.rar

رشته: Civil Engineering for Risk Mitigation
    كشور/دانشگاه مقصد: Politecnico di Milano
    نوع درخواست: Motivation letter
    شماره ويرايش :
    توضيحات اضافه:

طبق توضیحات دانشگاه حداکثر 2 صفخه
    سوالاتی که باید پاسخ داده بشوند :
    explain what you hope to achieve, as well as what qualifies you as a top candidate for the admission, why you selected that specific program, why you have chosen Politecnico di Milano among other universities

Junior Member

رشته: دیتا ساینس (ارشد دوم)
    كشور/دانشگاه مقصد: ایتالیا
    توضيحات اضافه: از لحاظ گرامری ایراداتی دارد(نیاز به بررسی گرامر نیست). لطفا از لحاظ محتوا و اینکه موتیویشن مناسبی هست یا نه از لحاظ ساختار؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متالورژی صنعتی-آزاد

با سلام،
    از گرامر که صرف نظر کنیم، به نظر من، توی متن شما ترتیب موضوع ها صحیح هست اما بدلیل اطلاع محدود از زبان انگلیسی مطالبی رو که میخواستین بیان کنید نتونستید به طور احسن ارائه بدید.
    توضیحش سخته اما یک توصیه ی کلی میتونه این باشه که:
    - از کلمات پیجیده (erudition) خیلی استفاده نکنید و متن رو تا جایی که معقول هست ساده نگه دارید. (یادتون باشه ایتالیا زبون اولشون انگلیسی نیست)
    - علاوه بر اون سعی کنید مطلبی رو که میخواید ذکر کنید جوری بیان کنید که مخاطب خودش به اون نتیجه برسه... مثلا" به جای این که بگید من خیلی سختکوشم موقعیتی رو بیان کنید که توش سختکوشی شما نقطه بارز اون باشه. این روش رو توی تمام متن و تمام موضوع هایی که میخواید بیان کنید "سعی" کنید رعایت بشه.
    - در پاراگرافی که دلایل مهاجرت به کشور ایتالیا رو ذکر کردید یکم غیر حرفه ای به چشم میخوره، در کل سعی کنید تا جای امکان از منفی صحبت کردن پرهیز کنید. (اشاره به کلمه ی Annoying)
    - دانشگاه از مقام و مرتبه خودش به خوبی اگاه هست پس اشاره به رنکینگ دانشگاه در نامه ای که برای خودش میفرستید خیلی معقول نیست.
    - سعی کنید علاوه بر مزایای دانشگاه برای شما، از مزیت های شما برای دانشگاه هم بگید و ذکر کنید که کدوم یکی از تجربیات و یا تخصص های شما، شما رو برای این پروگرام یک کاندیدای عالی میکنه.
    امیدوارم این چند تا نکته بتونه بهتون کمک کنه توی نوشتن یک انگیزه نامه ی بهتر.

نقل قول نوشته اصلی توسط iatii نمایش پست ها
    رشته: دیتا ساینس (ارشد دوم)
    كشور/دانشگاه مقصد: ایتالیا
    توضيحات اضافه: از لحاظ گرامری ایراداتی دارد(نیاز به بررسی گرامر نیست). لطفا از لحاظ محتوا و اینکه موتیویشن مناسبی هست یا نه از لحاظ ساختار؟

Junior Member

لطفا پسورد را بفرمایید.

Junior Member

رشته: Industrial engineering
    كشور/دانشگاه مقصد: EPFL
    نوع درخواست: SOP
    توضيحات اضافه: من فقط یه نمونه فارسی رو نوشتم تا ببینم اصلا راهو درست رفتم یا نه!ممنون میشم دوستان یه نگاهی بندازن.

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    سعی کنید انگلیسی بنویسید.. تاثیری که نمونه فارسی که زبان مادری شماست روی خواننده خواهد گذاشت با تاثیر نمونه انگلیسی که معمولا پر از انواع غلط های نگارشی است خیلی متفاوت خواهد بود. اصلا از ابتدا به انگلیسی بنویسید و این رو فراموش کنید.

ارادت
    نقل قول نوشته اصلی توسط ManHatan نمایش پست ها
    رشته: Industrial engineering
    كشور/دانشگاه مقصد: EPFL
    نوع درخواست: SOP
    توضيحات اضافه: من فقط یه نمونه فارسی رو نوشتم تا ببینم اصلا راهو درست رفتم یا نه!ممنون میشم دوستان یه نگاهی بندازن.

اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)