صفحه 5 از 20 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 196

موضوع: تصحيح انواع SOP /Motivation letter/, ... !!!!(شرايط پست اول را مطالعه نماييد)

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

پیش فرض پاسخ : تصحيح انواع SOP /Motivation letter/, ... !!!!(شرايط پست اول را مطالعه نماييد)

نقل قول نوشته اصلی توسط sandbad نمایش پست ها
    رشته: Computer Science
    كشور/دانشگاه مقصد: USA
    نوع درخواست: SOP
    شماره ويرايش : 2
    توضيحات اضافه: بدون شرح
    سلام

من تا حدی که سواد انگلیسیم اجازه میداد SOP شما رو تصحیح کردم. مهمترین ایرادی که داشت، بازنویسی مستقیم تفکرات فارسی به زبان انگلیسی بود. توصیه میکنم حتما از سایر دوستان مطلع هم کمک بگیرید.
    رمز فایل پیوست شده 123 هست...

موفق باشید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Construction Science & Mng

پیش فرض پاسخ : تصحيح انواع SOP /Motivation letter/, ... !!!!(شرايط پست اول را مطالعه نماييد)

رشته: Construction Management
    کشور: United States
    شماره ویرایش: ویرایش اول
    توضیحات اضافه: ندارد
    • نوع فایل: rar SOP-.rar (9.0 کیلوبایت, 109 views)
    where there's a will, there's a way

سلام دوستان ... سوالی داشتم .... آیا منظور از Letter of interests همون SOP یا Motivation letter hast????
    من گیج شدم ممنون میشم کمک کنید

Junior Member

رشته: Material science and engineering
    کشور: United States
    شماره ویرایش: ویرایش اول
    توضیحات اضافه: ندارد
    رمز: 111

رشته: مدیریت
    کشور: آمریکا، کانادا، اسپانیا
    توضیحات اضافه: دوستان این بخشی از SOP منه که می خوام توجیه کنم که چرا از امیرکبیر فقط فوق دیپلم گرفتم، می خواستم یه پاراگراف باشه اما یه صفحه شده. بعضی دانشگاه ها میگن کل SOP دو صفحه باشه. دو تا سؤال دارم اول این که در مجموع به نظرتون قانع کننده است و دوم این که به نظرتون میشه خلاصه ترش کرد بدون این که اطلاعات مهم از دست بره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer-Software Azad University

شته: landscape architecture دکترا
    کشور: آمریکا، اروپا
    توضیحات اضافه: دوستان این sop یکم طولانیه میشه لطفا نظرتون رو بگین و ایراداش رو و اینکه چه جوری میتونم اندازش رو کم کنم؟
    رمز: 12345

نقل قول نوشته اصلی توسط BooMIraN نمایش پست ها
    شته: landscape architecture دکترا
    کشور: آمریکا، اروپا
    توضیحات اضافه: دوستان این sop یکم طولانیه میشه لطفا نظرتون رو بگین و ایراداش رو و اینکه چه جوری میتونم اندازش رو کم کنم؟
    رمز: 12345
    سلام ... من SOP شما رو نخوندم اما برای کم کردن حجمش به سایت دانشگاه و دپارتمان رشته مورد نظرتون مراجعه کنید، بعضی دانشگاه ها محدودیت تعداد کلمه دارن و اکثرا هم مینویسن که در نامه تون به چه چیزهایی باید جواب بدید، سعی کنید دقیقا همونها رو در نامه تون بگنجونید و از شاخ و برگ دادنهای بی مورد پرهیز کنید.
    موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer-Software Azad University

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    سلام ... من SOP شما رو نخوندم اما برای کم کردن حجمش به سایت دانشگاه و دپارتمان رشته مورد نظرتون مراجعه کنید، بعضی دانشگاه ها محدودیت تعداد کلمه دارن و اکثرا هم مینویسن که در نامه تون به چه چیزهایی باید جواب بدید، سعی کنید دقیقا همونها رو در نامه تون بگنجونید و از شاخ و برگ دادنهای بی مورد پرهیز کنید.
    موفق باشید.
    ممنون از جواب و بیبنید اینومیدونم و همینکارو هم کردم ولی واقعا نمیشه دیگه چیزیو کنار گذاشت!! یعنی این فایناله!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط BooMIraN نمایش پست ها
    ممنون از جواب و بیبنید اینومیدونم و همینکارو هم کردم ولی واقعا نمیشه دیگه چیزیو کنار گذاشت!! یعنی این فایناله!!!
    من يه نگاهي به نامه تون انداختم، به نظرم شاخ و برگ اضافه زياد داره، مخصوصاً اوايلش. به نظر من لزومي نداره انقدر برگردين عقب و از كودكي توضيح بدين، البته من در اين زمينه خيلي ماهر نيستم اما با خوندن متن شما ياد SOP خودم افتادم كه ٥ سال پيش براي پذيرش در مقطع فوق ليسانس نوشته بودم و فكر ميكنم براي دكترا كمي پخته تر بايد باشه متنتون و البته دلايلتون، خيلي صريح و مختصر بپردازيد به اينكه چرا اين رشته، چرا اين دانشگاه، اهدافتون و آيينده اي كه براش درنظر داريد. اين كليت چيزي هست كه اونا ميخوان بدونن و مسلماً خوندن نامه داستانوار و طولاني خسته كننده خواهد بود براشون.
    اين نظر منه، باز هم از ديگران كمك بگيريد و حتي در گوگل چند نمونه SOP دكترا ببينيد بهتون ايده ميده.
    موفق باشيد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Construction Science & Mng

سلام. من یه نگاهی به اس او پی شما انداختم. فقط یه کم اگه ساختارای گرامری پیچیده هم هر 6 جمله در میون بگذارید بهتر میشه. یعد صحبتی از سال نکردین فقط گفتین 16 سال پیش. اگه ممکنه تاریخ اونم فقط سال اضافه کنید تا کسی که میخونه یه معیار دستش بیاد اینطوری انسجام متن هم بیشتر میشه. تا میتونید منسجم ترش بکنید. مورد بعد اینه اگه نکته مشخصی توی رزومه دارین لطفا اشاره کنید. دیگه، نظر من هم اینه که براشون توضیح بدین "چرا میخواین ادامه تحصیل بدین" منظورم یه کم توضیح قانع کننده تره. راستی یادم رفت بگم لطفا توی رزومتون بیارین این سالها اگه درس نمیخوندین مشغول به چه کاری بودین. راستی اون Finally اول متن نباشه بهتره. نکته خوبی که کلا داشت اس او پی شما اینه خلاصه هستش. من کلی سر و ته اس او پی خودمو زدم شد 2 صفحه!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط tuxic نمایش پست ها
    رشته: مدیریت
    کشور: آمریکا، کانادا، اسپانیا
    توضیحات اضافه: دوستان این بخشی از SOP منه که می خوام توجیه کنم که چرا از امیرکبیر فقط فوق دیپلم گرفتم، می خواستم یه پاراگراف باشه اما یه صفحه شده. بعضی دانشگاه ها میگن کل SOP دو صفحه باشه. دو تا سؤال دارم اول این که در مجموع به نظرتون قانع کننده است و دوم این که به نظرتون میشه خلاصه ترش کرد بدون این که اطلاعات مهم از دست بره؟
    where there's a will, there's a way

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)