صفحه 6 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 196

موضوع: تصحيح انواع SOP /Motivation letter/, ... !!!!(شرايط پست اول را مطالعه نماييد)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Construction Science & Mng

پیش فرض پاسخ : تصحيح انواع SOP /Motivation letter/, ... !!!!(شرايط پست اول را مطالعه نماييد)

سلام و وقت به خیر.
    خیلی طولانیه و از استاندارد خارج میشه یه جاهایی. به نظر من دیگه لزومی نداره اسم استادای قبل رو بیارین که مثلا برای اینکه آدمای مشهوری بودن بگین فرانسه درس خوندن. کافیه از دوران لیسانس و ارشدتون به نکات کلیدی اشاره کنید. راستش من دیگه وسطاش خسته شدم تا آخر نخوندم. مثلاً اینکه رتبه ارشدو گفتین و رتبه فارغ التحصیلی رو این خیلی خوبه. ولی کلمات درستی براش انتخاب نکردین. اگه عجله ندارین تا هفته آینده براتون یه ویرایش خوب از رزومتون انجام میدم.
    ا راستی خودتونم میدونید طولانی شده. الان دیدم نوشتین.

نقل قول نوشته اصلی توسط BooMIraN نمایش پست ها
    شته: landscape architecture دکترا
    کشور: آمریکا، اروپا
    نوع درخواست: SOP
    توضیحات اضافه: دوستان این sop یکم طولانیه میشه لطفا نظرتون رو بگین و ایراداش رو و اینکه چه جوری میتونم اندازش رو کم کنم؟
    رمز: 12345
    where there's a will, there's a way

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : تصحيح انواع SOP /Motivation letter/, ... !!!!(شرايط پست اول را مطالعه نماييد)

دوستان لطفا این SOP من رو هم یه نگاهی بندازید. امیدوارم به خاطر تکرار پست مدیران محترم حذف نفرمایند.
    رمزشم یک عدد پیام خصوصی اگه حوصلتون میگیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط sunset7 نمایش پست ها
    رشته: Construction Management
    کشور: United States
    شماره ویرایش: ویرایش اول
    توضیحات اضافه: ندارد
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: rar SOP-.rar (9.0 کیلوبایت, 83 views)

سلام. من یه نگاهی به اس او پی شما انداختم. فقط یه کم اگه ساختارای گرامری پیچیده هم هر 6 جمله در میون بگذارید بهتر میشه. یعد صحبتی از سال نکردین فقط گفتین 16 سال پیش. اگه ممکنه تاریخ اونم فقط سال اضافه کنید تا کسی که میخونه یه معیار دستش بیاد اینطوری انسجام متن هم بیشتر میشه. تا میتونید منسجم ترش بکنید. مورد بعد اینه اگه نکته مشخصی توی رزومه دارین لطفا اشاره کنید. دیگه، نظر من هم اینه که براشون توضیح بدین "چرا میخواین ادامه تحصیل بدین" منظورم یه کم توضیح قانع کننده تره. راستی یادم رفت بگم لطفا توی رزومتون بیارین این سالها اگه درس نمیخوندین مشغول به چه کاری بودین. راستی اون Finally اول متن نباشه بهتره. نکته خوبی که کلا داشت اس او پی شما اینه خلاصه هستش. من کلی سر و ته اس او پی خودمو زدم شد 2 صفحه!!!!
    ممنون دوست عزیز که وقت گذاشتین و مطالعه کردین و نظرتون گفتین. فقط کاش کمی به توضیحات دقت می کردین. گفتم این بخشی از SOP منه که می خوام در مورد این موضوع خاص صحبت کنم. اگه کل SOP این بود که خودم خودمو ریجکت می کردم.

Member mani_faz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EngSci- UT

سلام به همه ی دوستان. خوش حال می شم اگه وقتشو دارید نگاهی به sop من بندازید ( رمزشو از طریق پیام خصوصی می فرستم). علاوه بر پیشنهادات شما، به طور خاص1- به نظرتون تغییر رشته رو خوب توجیه کردم؟ 2- جمله ی آخر جاش اونجا نیست ولی نتونستم جای خوبی براش پیدا کنم 3- محدودیت لغت این دانشگاه نداره، به نظرتون اینو بیشترش هم بکنم یا همین یک صفحه خوبه؟ در ضمن فایل رو به صورت ورد فرستادم تا راحت تر بتونید راهنمایی کنید. قبلا از لطفتون ممنونم.

رشته: computer science
    كشور/دانشگاه مقصد: Emory University- US
    نوع درخواست: مثلا SOP يا Motivation letter يا ... : SOP
    شماره ويرايش : ( مثلا 1/2/3 ): 1
    • نوع فایل: zip sop.zip (13.5 کیلوبایت, 97 views)

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام. من اس او پی شمارو بر مبنای دانش خودم ویرایش کردم. یه بخش رو خالی گذاشتم که به فراخور هر دانشگاه اونجارو خودت توضیح بدی. باید دلیل بیاری چرا دانشگاه ایکس رو انتخاب کردی. این بخش مهمترین بخش اس او پی هست به نظر من. چه بسا من میدونم که یه دانشگاهی مثل دانشگاه کالیفرنیا در برکلی اونقدر اس او پی براش مهمه که مبنای دادن پذیرشه (البته در کنار معیارای دیگه). ولی مثلا برای رشته شما جی آر ای اختیاریه توی این دانشگاه. پس این قسمت رو الکی ننویس لطفا. اگه با استادی هم مکاتبه کردی و ایشون اوکی داده بهت اسمشو بگو. البته اول به استاده بگو میتونم توی اس او پی شمارو معرفی کنم. البته حتی استادی هم اوکی نداد تو میتونی بر مبنای علاقت استادی رو معرفی کنی. نظر بعضی دوستان هم هست که اصلا معرفی نکن. چون توی کمیته پذیرش مثلا جناب ایکس میخواد شمارو برداره. بعد شما جناب آلفا رو معرفی کردی و اون نمیخواد و بعد نتیجه این میشه که پذیرشت رد میشه. اینا بالاخره تجربه من بود بر مبنای شنیده هام.
    راستی نذار اس او پیت از دو صفحه بیشتر بشه. با توجه به محدودیت تعداد سطر و کلمه دانشگاه ها میتونی کم یا زیادترش کنی.

موفق و موید باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط BooMIraN نمایش پست ها
    شته: landscape architecture دکترا
    کشور: آمریکا، اروپا
    توضیحات اضافه: دوستان این sop یکم طولانیه میشه لطفا نظرتون رو بگین و ایراداش رو و اینکه چه جوری میتونم اندازش رو کم کنم؟
    رمز: 12345

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام. لطفا سال و معدل رو اضافه کنید. در ضمن اگه نکته قابل توجه دیگه ای هست اضافه کنید مثل مقاله و کتاب. اون هم در حد اشاره نه اینکه عنوان کامل بیارین....که در این صورت میشه خود سی وی. لطفا دور و نزدیک بودن شهر یا خونه محل زندگی به دانشگاه رو کلا حذف کنید از اس او پی. کلا Concise بود. خسته نباشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط bimetal نمایش پست ها
    رشته: Material science and engineering
    کشور: United States
    شماره ویرایش: ویرایش اول
    توضیحات اضافه: ندارد
    رمز: 111

Junior Member

سلام. لطفا سال و معدل رو اضافه کنید. در ضمن اگه نکته قابل توجه دیگه ای هست اضافه کنید مثل مقاله و کتاب. اون هم در حد اشاره نه اینکه عنوان کامل بیارین....که در این صورت میشه خود سی وی. لطفا دور و نزدیک بودن شهر یا خونه محل زندگی به دانشگاه رو کلا حذف کنید از اس او پی. کلا Concise بود. خسته نباشید.
    ممنون از لطفتون، اصلا معدل رو فراموش گرده بودم . اینکه فرمودید مختصره خوبه؟ یا اینکه بسطش بدم ؟ چقدر باید باشه؟
    ویرایش توسط bimetal : October 23rd, 2015 در ساعت 06:35 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer-Software Azad University

سلام. من اس او پی شمارو بر مبنای دانش خودم ویرایش کردم. یه بخش رو خالی گذاشتم که به فراخور هر دانشگاه اونجارو خودت توضیح بدی. باید دلیل بیاری چرا دانشگاه ایکس رو انتخاب کردی. این بخش مهمترین بخش اس او پی هست به نظر من. چه بسا من میدونم که یه دانشگاهی مثل دانشگاه کالیفرنیا در برکلی اونقدر اس او پی براش مهمه که مبنای دادن پذیرشه (البته در کنار معیارای دیگه). ولی مثلا برای رشته شما جی آر ای اختیاریه توی این دانشگاه. پس این قسمت رو الکی ننویس لطفا. اگه با استادی هم مکاتبه کردی و ایشون اوکی داده بهت اسمشو بگو. البته اول به استاده بگو میتونم توی اس او پی شمارو معرفی کنم. البته حتی استادی هم اوکی نداد تو میتونی بر مبنای علاقت استادی رو معرفی کنی. نظر بعضی دوستان هم هست که اصلا معرفی نکن. چون توی کمیته پذیرش مثلا جناب ایکس میخواد شمارو برداره. بعد شما جناب آلفا رو معرفی کردی و اون نمیخواد و بعد نتیجه این میشه که پذیرشت رد میشه. اینا بالاخره تجربه من بود بر مبنای شنیده هام.
    راستی نذار اس او پیت از دو صفحه بیشتر بشه. با توجه به محدودیت تعداد سطر و کلمه دانشگاه ها میتونی کم یا زیادترش کنی.

موفق و موید باشی
    ممنونم ازتون وست عزیز خیلی خوب بود

Member
    رشته و دانشگاه
    The University Of Alabama

رشته: مهندسی صنایع
    كشور/دانشگاه مقصد: Eindhoven technical university/Netherlands
    نوع درخواست: motivation of my interest in the position
    شماره ويرايش : ( 1)
    توضيحات اضافه: همانطور که عرض کردم موتیویشن لتر مو برا ایندهوون میفرستم و ماه بعد کاستمایز شده همین متن رو(پاراگراف آخر) به امریکا ( که اکثرا اس او پی هستند) می فرستم. ممنون میشم اگه نظری داشته باشید.
    دوستانی که مایل به کمک باشند لطف کنند از پ.خ اعلام کنند که پسووردو بفرستم.

• نوع فایل: rar Sop.rar (16.4 کیلوبایت, 89 views)
    ویرایش توسط zehtabiyan : October 24th, 2015 در ساعت 01:29 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه

خواهش میکنم. مختصر و مفید بودن خیلی خوبه. منتها نکات مهم رو یه وقت از قلم ننداختن خیلی مهمتره. به نظر من دو صفحه با فونت 12 میزان میانگین اغلب دانشگاه هاست. منتها بفضی دانشگاه ها محدودیت تعداد صفحه یا تعداد کلمه یا تعداد سطر معرفی کردن. اونهارو حتما مدنظر قرار بده.
    بچه ها لطفا یکی هم اس او پی من رو ویرایش کنه آخه! ازین دوستان باتجربه میخوام بیان این بخش یه کمکی به همه بکنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط bimetal نمایش پست ها
    ممنون از لطفتون، اصلا معدل رو فراموش گرده بودم . اینکه فرمودید مختصره خوبه؟ یا اینکه بسطش بدم ؟ چقدر باید باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)