نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: دستگیر شدن در آمریکا

پیش فرض دستگیر شدن در آمریکا

سلام دوستان،
    من فروم رو گشتم ولی چیز خاصی در این مورد پیدا نکردم.
    متأسفانه چند روز پیش به خاطر یه کار ابلهانه من دستگیر شدم و چند ساعتی هم زندان بودم، جرمم هم Misdemeanor class 4 هستش که خوشبختانه جزو جرمهای minor حساب میشه.
    میخوام ببینم آیا کسی قبلاً چنین اتفاقی براش افتاده که مشکلاتی تو گرفتن دوباره ویزا یا حتی گرین کارد براش پیش بیاره؟
    من از Lawyer دانشگاهمون سؤال کردم و ایشون معتقد بودن که چون من دانشجوی International هستم به احتمال خیلی زیاد تو دریافت دوباره ویزا تأثیر خواهد داشت. حالا واقعاً من نگران آینده ام هستم که چه اتفاقی خواهد افتاد.

پیش فرض پاسخ : دستگیر شدن در آمریکا

دوست من در اروپا به جرم shoplifting فقط برای یک چیز ۲ یورویی دستگیر شد و ویزاش باطل شد و ۲۵۰ یورو هم جریمه شد و وکیل بهش گفت تا ۵ سال سابقه برات می مونه و احتمالا برای ورود به منطقه شینگن بهت وبزا نمی دن تا این سابقه پاک بشه. در امریکا نمی دونم چجوری هست ولی واقعا دانشجوها باید حواسشون جمع باشه به خاطر یه چیز مسخره به دردسرای بزرگ نیفتند.

ممنون بابت اطلاعاتت. فکر کنم توی آمریکا هم همینطور باشه یه چیزایی خوندم در موردش که تا 5 سال این ها تو پرونده میمونه اما بعدش ظاهراً پاک میشه. البته پاک شدن اصطلاح خوبی نیست چون به گفته وکیل دانشگاهمون هیچ وقت از پرونده ما پاک نخواهد شد اما اگه شرکت بزرگی بخواد background check روی ما انجام بده اونجا این تخلف بهش نشون داده نمیشه.
    در ضمن متوجه شدم که کاری که باید الان بکنم اینه که برم به مدت 25 ساعت community service انجام بدم و بعد از 6 ماه درخواست expunge رو بدم و تو این مدت دوباره به اون جرم دستگیر نشم. اون موقع هم اگه شرکتی بخواد background check انجام بده روی پرونده ام چیزی پیدا نمیکنه و اگه ازم پرسیدند که من تا به حال دستگیر شدم یا نه میتونم صادقانه بگم که نه دستگیر نشدم.
    فکر میکنم که باید قید ایران رفتن رو بزنم متأسفانه چون ریسک بسیار بالایی داره که برم. اما همچنان مهمترین موضوع که گرفتن green card هست ممکنه کمی برام دردسر ایجاد کنه که باید تو این مدت 5 سال نشون بدم که من آدم خوبی هستم و دیگه این اشتباهات رو تکرار نکنم.

اما همچنان اگه کسی از دوستان چنین تجربه ای داره حتماً بگه چون واقعاً موضوع حساسیه برام.

سلام
    دقیقا چیکار کردی؟ چیکار کردی که گرفتنت؟ تو کدوم شهر؟ خوب توضیح بده لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط Old_Spider نمایش پست ها
    سلام
    دقیقا چیکار کردی؟ چیکار کردی که گرفتنت؟ تو کدوم شهر؟ خوب توضیح بده لطفا
    Sorry for answering in English. I don't have the Persian keyboard on my notebook. I got charged for "public intoxication and profane swearing" and it happened in Virginia. I spent one night at jail and now I'm supposed to do 25 hours of community service to plead not guilty for it. After six months, I will request an expungement for my record. That's all I can do know. However, I'm not still sure whether after all of these things, it's gonna affect me to get a new Visa or not.

In any case, if you guys are aware of a good lawyer for international problems, I would be more than happy to have his/her contact information.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)