صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: آیا تعداد دفعات ریجکت شدن ویزای آمریکا مهم است؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکترای کنترل، ایالتی آیداهو

پیش فرض پاسخ : Maximum Number of rejection

من هفته پيش تقريبا بدون داشتن هيچ مشكلي رد شدم. فول فاند بودم و فاميلي هم نداشتم و.... . از آنكارا.
    حالا به نظر شما چقدر شانس دارم؟ وضعيت من قطعا طي اين چند روز تغييري نكرده. اگر همون حرفهاي قبلي را بزنم مي ترسم باز ردم كنند. اگه حرفهام فرق كنه مي گن داري دروغ مي گي.
    اين دفعه فقط مي خوام يه job offer از دانشگاه ببرم. (دفعه قبل گفتم مي خواهم بيايم ايران و روي پروژه ام كار كنم كه آفيسر گفت ايران كه تحريمه! تو چه جوري مي خواهي بياي اينجا كار كني).
    اين دوستاني كه بعد از هزار دفعه توانستند بگيرند تغيير خاصي تو وضعيتشون پيش آمده بود؟ يا فقط حال آفيسر بهتر شده بود؟
    Everything is possible

اطلاع از من موثق تر نمیشه. 3 بار ریجکت داشتم از دوبی. تقریبا بک تو بک. برای f1. هر سه تا پارسال. امسال از آنکارا گرفتم. نه یکی بلکه دوتا داداش در آمریکا دارم. تازه یکیشون گرین کارتی است!!!!! کیس ام هیچ تفاوت عمده ای نکرد. هنوز مجرد و هنوز داداشام اونجان. سفر اروپایی بیشتری از بار آخر نکردم.پر رو پر رو 6 هفت ساله بک تو بک گرین کارت شرکت میکنم. از کارم نپرسید. حساب بانکی هم نخواست. چرا؟ چون: فقط اینکه دعوتنامه بسیار بسیار کلفت تر از دفعه قبل بود . فول فاندد شده بود. از یک استاد بسیار کلفت از یک دانشگاه بسیار کلفت ( بودجه طرح من حدود 40 میلیون دلار است که بماند...) . من تجربه ریجکت شدن ظرف کمتر از 30 ثانیه هم داشتم ولی این دفعه طرف دعوتنامه رو دید فهمیدم که گرفتم. چار تا سئوال کرد که کرده باشه. و کاغذ زرده رو داد. کلی هم با هم خندیدیم.
    توصیه برادرانه به کسانی که دفعه چندمشونه: از طریق استادها و پوزیشن هایی اقدام کنیدکه قبلا ایرانی را به پروژه شان برده باشند. شانستون رو خیلی بالا میبرید. ( چون معلوم میشه استاد و پروژه خیلی در پیتی نبوده که تونسته ایرانی دیگری رو ببره) . راهش هم خواهش تمنا از دوستانی است که زودتر از شما رفته اند . بسپارید چن تا ای میل استاد ها رو بهتون بدن که خودتون مخ بزنید. انتظار بیش از این دیگه زیادی است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    راستش من دو تا مورد این جوری بین دوستانم بود. یکی‌شون که بعد از ۶ یا ۷ بار گرفت رو دقیقا نمی‌دونم چه مدتی بعد اقدام کرد، ولی یکی دیگه‌اشون ۳ بار از قبرس رد شد چون ساپورت مالی نداشت و سال بعد دوباره اقدام کرد و از دانشگاه دیگه‌ای ساپورت گرفت و این بار از همون قبرس گرفت.
    یکی دیگه از دوستانم هم ۴-۵ بار رد شد و کلا بی‌خیال شد. دلیل اصلی رد شدندش هم این بود که برادرش با ویزای دانشجویی اومده بود آمریکا و بعدا تغییر داده بود به ویزای کار و آمریکا مونده بود. این کار احتمال رد شدن بقیه خواهرها و برادرها رو زیاد می‌کنه.
    سلام بابک جان. من این ارسال رو تازه خوندم. یه پرسش دارم. مصاحبه کننده همونجا در حین مصاحبه فهمید که پرونده ی برادر این دوستتون اینجوریه؟
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط rezatheory
    سلام بابک جان. من این ارسال رو تازه خوندم. یه پرسش دارم. مصاحبه کننده همونجا در حین مصاحبه فهمید که پرونده ی برادر این دوستتون اینجوریه؟
    من نمی‌دونم که آیا مصاحبه کننده همون موقع فهمیده یا نه، اما در فرم 156 شما باید بنویسید که آیا خواهر یا برادر مقیم آمریکا دارید یا خیر.

Junior Member

سلام دوستان

من یک بار سفارت دوبی ریجکت شدم. حالا بعد از سه ماه دوباره همونجا میخوام وقت مصاحبه بگیرم. با همون پروفایل قبلیم. ولی گزینه مربوط به appointment جدید رو پیدا نمی کنم. ممنون میشم اگه رهنمایی کنین.

سپاس

سلام دوستان
    من دوبار با ويزاي توريستي ريجكت شدم
    فاصله زماني بين ريجكتي بايد چقدر باشه؟
    و تا چند بار مشكلي به وجود نمياره اين رد شدن و ميشه باز اقدام كرد ؟
    و اگر از دبي رد شده باشم ميتونم اين بار از كشور ديگه اي اقدام كنم ؟
    ممنون

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)