صفحه 10 از 24 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 235

موضوع: معافیت تحصیلی (قدیمی)

پیش فرض پاسخ : شرایط و مراحل اخذ معافیت تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط amir97522
    نه آقا

وزارت علوم رو برای پذیرش نمیگم، من زبان رو امتحان دادم، پذیرش مشروط ویزا انگلیس میده؟
    اگر پذیرش مشروط نباشه بهتر است ولی به مشروط هم می دهند. کاراشون هیچ اعتباری نداره! ولی اگر مشروط دادند مثلاً برای خونه، حتماً قبل از اینکه می‌ری سفارت یک جا را برای اقامت گیر بیار و یک نامه هم که ثابت کنه ارائه بده.

Junior Member

آها

مرسی‌ آقا، اونارو دیگه روال کار سفارت هست که در جریان هستم. یکبار با پذیرش کلاس زبان ویزا گرفتم ازشون. فقط مشکل همین است که باید حتما فارغ از درس و تحصیل شده باشیم که وزارت علوم تشکیل پرونده بده. میترسم از اینکه تا کار فارغ التحصیلی را انجام بدم وقت کم بیارم و به سپتامبر نرسم! کسی‌ تاحالا انجام داده این کار هارو با شرایط مشابه من؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط amir97522
    آها

مرسی‌ آقا، اونارو دیگه روال کار سفارت هست که در جریان هستم. یکبار با پذیرش کلاس زبان ویزا گرفتم ازشون. فقط مشکل همین است که باید حتما فارغ از درس و تحصیل شده باشیم که وزارت علوم تشکیل پرونده بده. میترسم از اینکه تا کار فارغ التحصیلی را انجام بدم وقت کم بیارم و به سپتامبر نرسم! کسی‌ تاحالا انجام داده این کار هارو با شرایط مشابه من؟!
    شرایطط را به دانشگاه انگلستان بگو بگو که ممکنه به سپتامبر نرسی و یکمی دیرتر. اونا اگر شرایطط را بدونند، قبول می‌کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminsabeti
    مدارک زبانی که قبول دارند IELTS، MCHE و TOFEL هست. باید یکی از این‌ها را ارائه بدهی. در ضمن شماره درست است، دوباره سعی کن...
    مدرک زبان فرانسوی؟! برای دانشگاهی که به زبان فرانسوی تدریس میشه مدرک انگلیسی میخوان!!!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kln
    مدرک زبان فرانسوی؟! برای دانشگاهی که به زبان فرانسوی تدریس میشه مدرک انگلیسی میخوان!!!؟
    آره والا!

نقل قول نوشته اصلی توسط kln
    این خانم اصفهانی که گوشی رو بر نمی داره!!
    میخوام برای مدرک زبان لازم برای دانشگاههای فرانسوی زبان بپرسم و مطمئن بشم.
    اگر کسی با ایشون تونست تماس بگیره خیلی خیلی ممنون میشم اگه سوال من رو هم بپرسه!
    بین ساعت 10 تا 12 زنگ بزن بر می‌دارد. ولی بعضی وقت‌ها هم به فکس وصل است!

Junior Member

میخواستم ببینم بچه هایی که کار معافعیت را کامل انجام دادن به جز کار بانکی چند روز کارشون طول کشیده(پاسپورت دارم)؟؟ چون من فرصت کمی دارم و میخواسنم برنامه ریزی کنم

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط voorujack
    میخواستم ببینم بچه هایی که کار معافعیت را کامل انجام دادن به جز کار بانکی چند روز کارشون طول کشیده(پاسپورت دارم)؟؟ چون من فرصت کمی دارم و میخواسنم برنامه ریزی کنم
    بستگی به وثیقه ای داره که میذارین، بعضی ها سند ملکی می گذارن که این بعضا 1 تا 2 ماه طول میکشه (به خاطر ارزیابی اداره ثبت و تشریفات اداری دیگه....) ولی اگه ضمانت نامه مالی تنظیم
    کنید (که مثلا همه پول رو نقداً واریز کنید یا با سفته (که البته نمی دونم هنوزم هست یا نه)) در این صورت اگر سعی کنید که پیگیر امور باشید تا 2 هفته کارها ردیف میشه انشاءالله...

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوالی دارم
    آیا میشه با نامه پذیرش یه دانشگاه معافیت گرفت ولی یه دانشگاه دیگه درس خوند؟
    من میخواستم برای یکی از دانشگاههای مالزی اقدام کنم ولی نتیجه پذیرش اون دانشگاه سال دیگه میاد برای همین من برای یکی دیگه اقدام کردم که تا قبل از اول اسفند که عازم سربازی هستم پذیرش میاد
    حالا به من بگید آیا میتونم با نامه پذیرش معافیت بگیرم و توی اون دانشگاه ثبت نام نکنم و برم یه دانشگاه دیگه؟ و آیا در مدتی که به من اجازه خروج میدن میشه صبر کنم تا نامه پذیرش دانشگاه دوم بیاد یا باید از کشور خارج بشم؟
    و آیا باید بعد از گرفتن پذیرش دوم به وزارت اعلام کنم که من تغییر دانشگاه دادم؟

اگه دوستان توضیح بدم ممنون میشم

Yes, you can. But you'd better inform them that you have changed your university and you can only do this once.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)