صفحه 11 از 24 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 235

موضوع: معافیت تحصیلی (قدیمی)

پیش فرض پاسخ : شرایط و مراحل اخذ معافیت تحصیلی

یه سوال
    من شنیدم اگه شناسنامه شما از یکی از شهرای اذربایجان باشه وبخوای یکی از دانشگاههای ترکیه بری وزارت علوم ازتون مدرک زبان نمیخواد
    ؟
    کسی اطلاعی داره؟
    مرسی

Junior Member

اگر یکی مشکل سربازی داشته باشه، بخواد برا ادامه تحصیل در یکی از مقاطعی که قبلا گذرونده به خارج بره، به هیچ وجه نمی تونه از کشور خارج بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hajsaeed
    اگر یکی مشکل سربازی داشته باشه، بخواد برا ادامه تحصیل در یکی از مقاطعی که قبلا گذرونده به خارج بره، به هیچ وجه نمی تونه از کشور خارج بشه؟
    نه متاسفانه نمی تونه چون برای هر مقطع تنها یک بار معافیت تحصیلی صادر میشه
    هر جا که باشی آسمون همین رنگه مهم دل خودته نه محیط اطرافت

سلام دوستان،من 2 واحد از درسمو نگه داشتم یعنی در بهترین حالت تیر فارغ التحصیل میشم،حالا اگه احیانا واسه fall2009 پذیرش بگیرم اوضام چه جوری میشه؟اصلا میرسم کارای سربازی و گذرنامه رو بکنم یا نه؟از دوستان با تجربه ممنون میشم کمکم کنند
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanh_2006
    سلام دوستان،من 2 واحد از درسمو نگه داشتم یعنی در بهترین حالت تیر فارغ التحصیل میشم،حالا اگه احیانا واسه fall2009 پذیرش بگیرم اوضام چه جوری میشه؟اصلا میرسم کارای سربازی و گذرنامه رو بکنم یا نه؟از دوستان با تجربه ممنون میشم کمکم کنند
    I deffered my admission last year
    and after that I was always thinking whether I could do all these tasks if I hadn't deffered?! the answer was almost obvious: NO
    so remember there are lots of unwanted troubles that happen and you have to devote valuable time to solve them. if you are in a hurry, well, not so clear what happens

However there have been people who have been able to carry out all those tasks.
    if you have visa at your hand and are not among those awaiting clearance fate, you CAN
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

Junior Member

سلام من 2 تا سوال داشتم.
    1-میشه با نامه رسمی پذیرش (منظورم I-20 نیست ها) برای گرفتن پاسپورت اقدام کرد؟(من هنوز فارغ التحصیل نشدم)
    2-اصولا من که هنوز فارغ التحصیل نشدم میتونم از کشور خارج بشم؟(یکی از بچه ها گفت که تا فارغ التحصیل نشدی نمیتونی واسه ویزا از کشور خارج شی)
    ممنون از وقتی که میزارین

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط iman2001
    سلام من 2 تا سوال داشتم.
    1-میشه با نامه رسمی پذیرش (منظورم I-20 نیست ها) برای گرفتن پاسپورت اقدام کرد؟(من هنوز فارغ التحصیل نشدم)
    2-اصولا من که هنوز فارغ التحصیل نشدم میتونم از کشور خارج بشم؟(یکی از بچه ها گفت که تا فارغ التحصیل نشدی نمیتونی واسه ویزا از کشور خارج شی)
    ممنون از وقتی که میزارین
    سلام
    جواب دو سوال شما بارها داده شده. چرا جستجو نمی کنید قبل از اینکه سوالتونو بپرسید؟؟!
    جواب سوال اول شما:http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg40524
    جواب سوال دوم شما: که بارها جواب داده شده بله میشه از طریق سفر زیارتی یا علمی، در حقیقت شما باید موضوع گرفتن گذرنامه در حین تحصیل برای خروج موقت رو بخونی:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,1442.0.html

سلام
    این موضوعی که میگین بانک فرم نظام وظیفه و پر نمیکنه جریانش چیه ؟ باید نامه ای برد ؟ یا با حرف و داد و بیداد بهشون فهموند ؟
    ...
    کلا بانک همینجوری هم ضمانت نامه میده .. پس میشه قبل از رفتن به نظام وظیفه و وزارت علوم بریم دنبال ضمانت نامه و بعدشم فرم نظام وظیفه و بدیم بانک امضا کنه .؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط firstlovecity
    سلام
    این موضوعی که میگین بانک فرم نظام وظیفه و پر نمیکنه جریانش چیه ؟ باید نامه ای برد ؟ یا با حرف و داد و بیداد بهشون فهموند ؟
    ...
    کلا بانک همینجوری هم ضمانت نامه میده .. پس میشه قبل از رفتن به نظام وظیفه و وزارت علوم بریم دنبال ضمانت نامه و بعدشم فرم نظام وظیفه و بدیم بانک امضا کنه .؟؟
    داداش با جنگ دوا که نمیشه گرفت اصول داره طبق اصول باید بری جلو
    برو به این آدرس آخرین پستمو بخون اگه جایی بازم سوال داشتی بپرس : http://www.applyabroad.org/forum/ind...,1442.300.html
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط firstlovecity
    سلام
    ...
    من امروز تمام مراحل رو انجام دادم... با داد و بیداد حل نمی شه، باید یه جوارایی بتونی قانع کنی... من کلی با بانک سر متن نامه که باید واو به واو همون باشه کل کل کردم وآخر بی چاره ها تو همون فرمی که نظام وظیفه داده بود نوشتن.. ولی امروز تو نطام وظیفه نه تنها برای من برای هیج کس رو چک نکردند و وقتی پرسیدم، گفت : باید منظور و بفهمونه... ??? ???
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)