صفحه 12 از 24 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 235

موضوع: معافیت تحصیلی (قدیمی)

پیش فرض پاسخ : شرایط و مراحل اخذ معافیت تحصیلی

سلام ،دوستان من برای fall2009 اقدام کردم و برای خروج هم مشکل سربازی دارم،از دوستانی که این راه رو تا آخر رفتند میخوام بگن که الان بدون نامه پذیزش چه کارایی رو انجام بدم که با مشکل زمانی مواجه نشم؟ممنون
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanh_2006
    سلام ،دوستان من برای fall2009 اقدام کردم و برای خروج هم مشکل سربازی دارم،از دوستانی که این راه رو تا آخر رفتند میخوام بگن که الان بدون نامه پذیزش چه کارایی رو انجام بدم که با مشکل زمانی مواجه نشم؟ممنون
    به این تاپیک مراجعه کنید تمام موارد بحث شده استف اگه باز سوالی بود در خدمتیم.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew
    به این تاپیک مراجعه کنید تمام موارد بحث شده استف اگه باز سوالی بود در خدمتیم.
    ممنون،من تاپیک رو گشتم وبیشتر در مورد وقتی هست که نامه پذیرش اومده ولی همونطور که گفتم من منطورم وقتی هست که نامه ندارم،لطفا آدرس دقیق تر بدید

ApplyAbroad Hero

ممنون،من تاپیک رو گشتم وبیشتر در مورد وقتی هست که نامه پذیرش اومده ولی همونطور که گفتم من منطورم وقتی هست که نامه ندارم،لطفا آدرس دقیق تر بدید
    ببخشید لینکش و نذاشتم::::

http://www.applyabroad.org/forum/ind...,1442.285.html
    بیشتر بچه ها می رند دنبال پاسپورت با بهانه سفر علمی... تا داشته باشند . و توضیات هم تو تاپیک بالا هست.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

ببخشید لینکش و نذاشتم::::

http://www.applyabroad.org/forum/ind...,1442.285.html
    بیشتر بچه ها می رند دنبال پاسپورت با بهانه سفر علمی... تا داشته باشند . و توضیات هم تو تاپیک بالا هست.
    ممنون از راهنمایتون،والا من واسه کانادا اقدام کردم و نیاز به خروج موقت ندارم ،حالا اصلا صرف میکنه که زودتر پاسپورت بگیرم؟البته من سوالم فقط در مورد پاسپورت نیست،،وزارت علوم و ... هم هست .یعنی بدون admission هیچ کار خاص دیگه ای نمیشه کرد؟

ApplyAbroad Hero

ممنون از راهنمایتون،والا من واسه کانادا اقدام کردم و نیاز به خروج موقت ندارم ،حالا اصلا صرف میکنه که زودتر پاسپورت بگیرم؟البته من سوالم فقط در مورد پاسپورت نیست،،وزارت علوم و ... هم هست .یعنی بدون admission هیچ کار خاص دیگه ای نمیشه کرد؟
    نه مشکلی پیش نمی یاد، همه کارها تو یه هفته انجام می شه.. شاید هم کمتر و شاید بیشتر خیلی عامل توش دخالت داره ولی معمولا لازم نیست... کارهای دیگه رو نمی تونی انجام بدی به جز موارد زیر :

1. می تونی تعهد آموزش رایگانت رو تو دانشگاهتون پرداخت کنی.
    2. برای وثیقه اگه پوله نقد نمی ریزی بری دنبال بانک تا یکی از بانک ها رو راضی کنی.

این کارها رو هم تو یه روز می تونی انجام بدی ... الان ندی هم اون وقت می تونی..

نه مشکلی پیش نمی یاد، همه کارها تو یه هفته انجام می شه.. شاید هم کمتر و شاید بیشتر خیلی عامل توش دخالت داره ولی معمولا لازم نیست... کارهای دیگه رو نمی تونی انجام بدی به جز موارد زیر :

1. می تونی تعهد آموزش رایگانت رو تو دانشگاهتون پرداخت کنی.
    2. برای وثیقه اگه پوله نقد نمی ریزی بری دنبال بانک تا یکی از بانک ها رو راضی کنی.

این کارها رو هم تو یه روز می تونی انجام بدی ... الان ندی هم اون وقت می تونی..
    ممنون،فقط مورد یک مقدارش چقدر هست(دانشگاه آزاد هستم) و اینکه به آموزش دانشگاه مراجعه کنم؟

ApplyAbroad Hero

ممنون،فقط مورد یک مقدارش چقدر هست(دانشگاه آزاد هستم) و اینکه به آموزش دانشگاه مراجعه کنم؟
    دانشگاه آزاد رو نمی دونم ... باید بری از آموزش دانشگاهتون بپرسی...
    شاید هم چون شهریه دادی اصلا لازم نباشه..

برای سراسری به مناطق 1و 2و 3 ... و تعداد ترم های خونده شده بستگی داره... از 600 هزار تا 1.5 میلیون هم میشه....

Junior Member

با تصويب ستاد كل نيروهاي مسلح افزايش سقف تحصيلي معافيت تحصيل مشمولان وظيفه عمومي اعلام گرديد با توجه به اينكه در برخي موارد بدليل شرايط غير عادي و خارج از اراده دانشجو ممكن است سقف مجاز تعيين شده براي هر مقطع تحصيلي پاسخگوي نياز دانشجو نباشد فلذا بر اساس ابلاغيه ستاد كل نيروهاي مسلح ، با تصويب كميسيون موارد خاص دانشگاهها و وزارت خانه هاي علوم و بهداشت و درمان و دانشگاه آزاد اسلامي مدت مجاز تحصيل به شرح زير افزايش مي يابد:
    الف - مقاطع كارداني ، كارشناسي ناپيوسته و كارشناسي ارشد ناپيوسته يك ترم
    ب- مقاطع كارشناسي پيوسته ، دكتري پزشكي پيوسته و دكتري PHD دو ترم
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

Junior Member

پیش فرض با پرینت ایمیل admission میشه برای گرفتن پاس اقدام کرد.

من مشکل نظام وظیفه دارم. میخوام برای ویزای قبرس وقت بگیرم. با پرینت نامه ایمیل پذیرش میشه پاسپورت گرفت یا باید صبر کنم تا نامه رسمی بیاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)