صفحه 14 از 24 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 235

موضوع: معافیت تحصیلی (قدیمی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط و مراحل اخذ معافیت تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط Spiro
    اين فقط يكبار كه گفتيد تا تموم شدن سربازي صادق هست ؟ يعني حتي وسط سربازي هم باشه باز هم نمي تونه از معافيت استفاده كنه؟!
    اما فكر ميكنم ميشه يكمي سناريو رو تغيير داد!
    يعني بعد از انصراف بره دفترچه خدمت رو بگيره و تاريخ اعزامش رو مشخص كنه (اما با اوضاعي كه الان هست و شنيدم احتمالا تاريخ اعزامش 6ماه الي 10 ماه بعد باشه) و برگه سبز رو بگيره.
    حالا توي اين وضعيت و اين مدت چند ماه تا شروع سربازي، ديگه سرباز حساب ميشه و ميتونه با i-20 اقدام كنه و پاسپورت و دوباره معافيت و ...؟

فکر کنم باید تا پایان دوره سربازی صبر کرد و تا اون موقع نمی تونه با معافیت پزشکی ترخیص شه. البته هر قانونی یک بندی داره و هر بندی یک تبصره ای، به شرطی که بشه کسی رو پیدا کرد که این بند و تبصره ها رو پیدا کنه. در شرایط عادی فکر نکنم

Junior Member

سلام من می خواهم مسترمو اینجا رها کنم و برای مستر دوباره پذیرش بگیرم. اگه پذیرش بگیرم برای سربازی مشکلی پیش نمیاد؟ با توجه به اینکه برای این 2 سالی که اینجا فوق لیسانس خوندم از معافیت تحصیلی استفاده کردم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabam
    سلام من می خواهم مسترمو اینجا رها کنم و برای مستر دوباره پذیرش بگیرم. اگه پذیرش بگیرم برای سربازی مشکلی پیش نمیاد؟ با توجه به اینکه برای این 2 سالی که اینجا فوق لیسانس خوندم از معافیت تحصیلی استفاده کردم.
    دوست عزیز برای شما هم این جواب صدق می کند.

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew
    موارد مطرح شده توسط دوستان کاملا درست می باشد.
    اینم لینک سایت نظام وظیفه که به طور کامل به سوالات جواب داده است. برای ایشون نمی شه معافیت دوباره صادر کرد. و اگز انصراف بدنند تا پایان سربازی نمی تونند.

شرايط درخواست معافيت تحصيلي جهت مقاطع كارشناسي به بالا در خارج از كشور چيست?

1-درخواست وزارت علوم ، تحقيقات و فنآوري

2- نداشتن غيبت

3- واگذاري وديعه

4- دانشجوي انصرافي نبودن

http://police.ir/Portal/Home/ShowPag...c-30fee434246f

البته شاید بشه با دیدار ملاقات مردمی ( دوشنبه ها آخرین شانس رو امتحان کرد.) و نامه از یه بند پ تلاش آخر را کرد.... :-\
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

اگر کسی اینجا در حال خوندن ارشد باشه و بخواد دوباره برای ارشد apply کنه و اینو نصفه ول کنه اون وقت 15 ملیون وثیقه اش می پره؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط cv_m
    اگر کسی اینجا در حال خوندن ارشد باشه و بخواد دوباره برای ارشد apply کنه و اینو نصفه ول کنه اون وقت 15 ملیون وثیقه اش می پره؟؟؟؟؟؟
    من متوجه نشدم! مثلا شما تو ایران ارشد می خونید و دوباره می خوایید apply کنید؟

و قضیه ای 15 دیگه چی هست!

می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

من شنیدم که اگر اینجا در حال خوندن ارشد باشیم و بخوایم اینو ول کنیم و بریم اونجا از اول ارشد بخونیم این 15 ملیون وثیقه رو اینا می گیرن، درسته؟؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط cv_m
    من شنیدم که اگر اینجا در حال خوندن ارشد باشیم و بخوایم اینو ول کنیم و بریم اونجا از اول ارشد بخونیم این 15 ملیون وثیقه رو اینا می گیرن، درسته؟؟
    دوست عزیز جواب سوال شما قبلا داده شده است. به این لینک مراجعه کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...5013#msg135013

پ.ن: لطفا در انتحاب تاپیک دقت فرمایید، من سوال شما را به اینجا انتقال دادم. موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew
    موارد مطرح شده توسط دوستان کاملا درست می باشد.
    اینم لینک سایت نظام وظیفه که به طور کامل به سوالات جواب داده است. برای ایشون نمی شه معافیت دوباره صادر کرد. و اگز انصراف بدنند تا پایان سربازی نمی تونند.

شرايط درخواست معافيت تحصيلي جهت مقاطع كارشناسي به بالا در خارج از كشور چيست?

1-درخواست وزارت علوم ، تحقيقات و فنآوري

2- نداشتن غيبت

3- واگذاري وديعه

4- دانشجوي انصرافي نبودن

http://police.ir/Portal/Home/ShowPag...c-30fee434246f

البته شاید بشه با دیدار ملاقات مردمی ( دوشنبه ها آخرین شانس رو امتحان کرد.) و نامه از یه بند پ تلاش آخر را کرد.... :-\
    خوب حالا یه سوال دیگه پیش میاد: میشه اینجا به جای پروژه 6 واحد گرفت اون وقت این مدرک MS نیست، بعد برای MS اقدام کرد، از این طریق میشه دوباره معافیت گرفت؟؟؟

Junior Member

سلام به همه...
    دوستان یه سوال..؟؟؟؟؟؟؟

کسایی که یه سال پشت کنکور بودن یعنی تو دوره پیش دانشگاهی قبول نشدن سال بعد قبول شدن غیبت میخورن؟؟

نکنه غیبت خورده باشیم خودمون خبر نداریم..

به شدت منتظره جوابتون هستم
    مرسی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

اگه الان دانشجو باشید، مطمئننا غیبت نداشتید چون در صورت غیبت اجازه نمی دن در دانشگاه ثبت نام کنید.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)