صفحه 4 از 24 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 235

موضوع: معافیت تحصیلی (قدیمی)

پیش فرض پاسخ : شرایط و مراحل اخذ معافیت تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya3882
    در اینجا کلیه مراحل اخذ معافیت رو که خودم طی کرد میگزارم. امیدوارم بدرد کسی بخوره. البته این مراحل ممکنه بعضی بخشهاش برای بعضی دانشگاهها متفاوت باشه

1- گرفتن پذیرش مشروط با شرط اصل ریزنمرات و مدرک رسمی
    سلام،

یک پذیرش برای من از کانادا اومده ولی فقط یک نامه ی Fund هست به علاوه ی یک نامه از طرف استادم که میگه فلانی اینجا قبول شده. و توش هیچ اشاره ای به دانشنامه یا مشروط بودن پذیرش نشده. یه جای کار می لنگه؟ (ضمنا من فارغ التحصیل شدم)

اینجا کسی هست بتونه یه راهنمایی بکنه در مورد اینکه اگه وسط سربازی یعنی در حال خدمت پذیرش بگیریم چیکار باید بکنیم برای ترخیص؟ من تقریبا تو چنین شرایطی هستم و می خوام بدونم بعد از وزارت علوم چه مراحلی رو باید طی کنم؟ کجا برم؟ کسی هست که تجربه ای داشته باشه یا کسی مثل منو بشناسه که من بتونم باهاش تماس بگیرم؟

ashkanxy2
    Guest

در هر صورت ممنون از اطلاعات جامعی که در اختیار ما گذاشتید

سلام . دو تا سوال داشتم.
    1--- این 5 میلیون اضافه برای آزاد کردن مدرک که ضمانتشو به وزارت علوم تحویل میدیم. آیا باید دقیقا همون نوعی باشه که برای نظام وظیفه بردیم؟ یعنی ضمانت نامه بانکی؟ از انواع دیگه نمیشه؟ مثلا چک یا سفته یا هر جور دیگه؟

2--- تو ضمانت نامه من خورده 7 سال ضمانت برای دوره دکتری؟ مال شما هم همینطوریه یا 4 سال خورده؟ یه کم عجیبه؟ یعنی می خوان پول بیشتر بگیرن؟

3--- من رفتم بانک وثیقه بزارم برای این 7 سال میگه که 10 درصدشو باید نقد بدین تازه 1.5 میلیون هم کارمزد ضمانت برای این 7 سال می خوان.
    نظرتون چیه؟ واسه شمام اینطوری شده؟

۲- برای مستر که زده بود ۴ سال!
    ۳- بانک پارسیان هم یک همچین چیزی به من گفت. یعنی ۳ میلیون اضافه؟‌ بعد سودش تو جیب کی میره؟

Senior Member pouya4 آواتار ها

مراحل ضمانتنامه بانکی گرفتن رو میشه قبل از نظام وظیفه رفتن شروع کرد؟ من آخر نفهمیدم میشه از بانک های دیگه گرفت یا باید رفت قوامین؟
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

من از بانک مسکن گرفتم. هر بانکی که بهت بده قابل قبوله.

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya4
    مراحل ضمانتنامه بانکی گرفتن رو میشه قبل از نظام وظیفه رفتن شروع کرد؟ من آخر نفهمیدم میشه از بانک های دیگه گرفت یا باید رفت قوامین؟
    اگر می خوای وثیقه ملکی بذاری از همین الان شروع کن که می گن یک ماه طول می کشه

نقل قول نوشته اصلی توسط of
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouya4
    اگر می خوای وثیقه ملکی بذاری از همین الان شروع کن که می گن یک ماه طول می کشه
    والا منكه خودم سند گذاشتم 2 روزه هم كارم تموم شد!!!!تنها جايي كه ممكنه يكم كار آم رو لفتش بدن همون اومدن كارشناس واسه برآورد قيمت ملكه.وگرنه بقيش كاري نداره.
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

Senior Member pouya4 آواتار ها

بهروز خان می دونی آیا میشه مراحل ضمانتنامه گرفتن را قبل از نظام وظیفه رفتن شروع کرد در حالی که بخوای پول بذاری؟
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)