صفحه 7 از 24 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 235

موضوع: معافیت تحصیلی (قدیمی)

پیش فرض پاسخ : شرایط و مراحل اخذ معافیت تحصیلی

من از وزارت علوم پرسیدم و طرف گفت که اگه وثیقه بذاری ریز نمراتت را نمی تونی بگیری، مدرک دائم هم همین طور فقط مدرک موقت بهت می دهند. چون همه ی دانشگاه ها لااقل مدرک رسمی لیسانس رو می خواهند پس باید لا اقل لیسانس رو بخری!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mysm
    جان برادر شما شما پاس داری یا نه؟
    اگه داری، بعد از وثیقه سپردن و گفرتن نامه وزارت علوم خطاب به اداه گذرنامه، کل کار تو اونجا انجام میشه. اونا فقط مهر خروج رو برات می زنن (البته اینو نمی دونم همون روز می زنن یا چند روز بعد ولی به نظر نمیاد وقت گیر باشه.
    اگه پاس نداری هم اونا (اداه گذنامه) معرفیت می کنه به پلیس +10 و ... که حداکثر 2 هفته طول می کشه
    من بله پاس دارم
    مهر ماه پارسال یه بار درخواست سفر زیارتی گردم و 15 تومن 20 روزه ودیعه گذاشتم و پاس رو گرفتم
    در ضمن من از شهرستان پاس گرفتم / در این صورت گذرنامه تهران مهر خروج رو میزنه یا باز هم باید الاف اداره گذرنامه شهرستان خودمون بشم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط davoudi
    من از وزارت علوم پرسیدم و طرف گفت که اگه وثیقه بذاری ریز نمراتت را نمی تونی بگیری، مدرک دائم هم همین طور فقط مدرک موقت بهت می دهند. چون همه ی دانشگاه ها لااقل مدرک رسمی لیسانس رو می خواهند پس باید لا اقل لیسانس رو بخری!!
    بله حتما ریز نمرات رو باید داشته باشی
    شاید بتونی دانشنامه رو بعدا براشون ببری ولی ریزنمرات باید حتما باشه ..
    به نظر من هرچی داری رو الان بگیر چون بعدا ممکنه یه بامبولی در بیارن بگن اصلا اون رو هم نمیدیم.

Junior Member

با سلام
    من پذیرش از دانشگاه کاردیف انگلستان گرفتم و تصمیم دارم برم. میشه به من بگین این کار شدنیه:
    اول برای ویزا اقدام کنم اگه جواب اومد، برم وزارت علوم و معافیت تحصیلی و سایر قضایا.
    اگه این کار شدنی نیست، علتش چیه؟ یعنی مثلا چون اجازه خروج ندارم ویزا نمیدن یا چیز دیگه.
    ضمنا من پاسپورت دارم. مشکل سربازی هم دارم. هدفم از اینکار اینه که اگه نتونستم ویزا بگیرم معافیت تحصیلی برام صادر نشده باشه.
    خیلی ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidab
    با سلام
    من پذیرش از دانشگاه کاردیف انگلستان گرفتم و تصمیم دارم برم. میشه به من بگین این کار شدنیه:
    اول برای ویزا اقدام کنم اگه جواب اومد، برم وزارت علوم و معافیت تحصیلی و سایر قضایا.
    اگه این کار شدنی نیست، علتش چیه؟ یعنی مثلا چون اجازه خروج ندارم ویزا نمیدن یا چیز دیگه.
    ضمنا من پاسپورت دارم. مشکل سربازی هم دارم. هدفم از اینکار اینه که اگه نتونستم ویزا بگیرم معافیت تحصیلی برام صادر نشده باشه.
    خیلی ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.
    من فکر میکنم باید اول مجوز خروج داشته باشی بعد برات ویزا صادر کنن
    اطلاعات دقیق رو میتونی از سفارت بگیری. ببین اگه امکانش هست از همین حالا برای ویزا اقدام کنی بهتره ..
    فکر کنم سفارت انگلیس تو خیابان جمهوری بین حافظ و فردوسی باشه

والا بنظر من بين گرفتن ويزا و گرفتن اجازه خروج ربطي نيست!!!! :-[
    اونا ويزا مي خوان بدن به اجازه خروجش مگه كار دارن؟!!!!
    حالا يه سوال:
    اگه همين الان برات معافيت تحصيلي صادر كنن مگه مشكلي پيش مياد؟
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

نقل قول نوشته اصلی توسط blue
    من بله پاس دارم
    مهر ماه پارسال یه بار درخواست سفر زیارتی گردم و 15 تومن 20 روزه ودیعه گذاشتم و پاس رو گرفتم
    در ضمن من از شهرستان پاس گرفتم / در این صورت گذرنامه تهران مهر خروج رو میزنه یا باز هم باید الاف اداره گذرنامه شهرستان خودمون بشم ؟
    خوب پس، کارت خیلی راحت تره. ولی راستش اینو نمیدونم که باید بیای از تهرون بگیری یا شهر خودتون. ???
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

Junior Member

سلام
    مرسی از جوابهاتون. نه مشکلی پیش نمیاد ولی چون من برا معافیت پزشکی اقدام کردم میخوام اگه بشه معاف شم. تو این فاصله هم برا ویزا اقدام کنم.
    یه سوال دیگه. می شه من اول واسه ویزا اقدام کنم، بعد که با نامزدم عقد کردم دوباره برای ویزای اون هم اقدام کنم؟ یا اینکه بهتره اول عقد کنیم بعد دوتایی اقدام کنیم؟ کسی میدونه؟ می شه بگین کدوم حالت از همه بهتره؟
    خیلی ممنون

گذاشتم ديگه!!!!!
    اينجا رو ببينيد:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,207.75.html
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

Junior Member

بچه ها من هرچی این تاپیک رو خوندم چیزی راجع به کسایی که فارغ التحصیل نیستن نیاقتم
    میشه بگین اونایی که اول تیر فارغ التحصیل می شن می تونن الان اقدامی بکنن یا باید صبر کنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)