صفحه 9 از 24 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 235

موضوع: معافیت تحصیلی (قدیمی)

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم جهت ارائه به نظام وظیفه چه جیزهایی هستند؟

بابا اگه این بنده خدا صبح اول وقت بخواد بره پوشه اون تو بهش نمیفروشن. باید بره از خیابونای اطراف بخره.
    از قبل باید با خودت پوشه داشته باشی، وگرنه خارج بی خارج
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

پیش فرض پاسخ : شرایط و مراحل اخذ معافیت تحصیلی

بچه ها اگر موفق شديد ضمانتنامه بانكي بدون دردسر بگيريد لطفاً نام بانك و شعبه اي كه رفتيد را در اين تاپيك بنويسيد:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,11326.0.html

سلام
    فكر كنم سوالهام مربوط به اين تاپيك باشه ممنون مي شم كمكم كنين

1-شما اصولا براي گرفتن پذيرش مشروط بر اصل مدارك زمانيكه دانشجو هستيد اقدام مي كنين يا وقتي فارغ شديد؟من سال آخرم از الان بايد شروع كنم براي اپلاي؟
    2-اگه فارغ بشيد. بعد اقدام كنين احتمال نداره كه تو فرصت 6 ماهه قبل اعزام نتونيد پذيرش بگيريد؟
    3-اگه در سال آخر اپلاي مي كنيد آيا دانشگاه مقصد با پرينت غير رسمي ريز نمرات مشكلي نداره؟
    4-منظورتون از اصل مدرك همون مدرك موقته ديگه؟
    بازم ممنون از همه

سلام، یه سئوال تا حدودی تکنیکی شایدم تاکتیکی وقتی پرونده دانشجویی تشکیل شد یه تعهد نامه می زارن که باید امضا کنیم و در اون قید شده که گواهی اشتغال به تحصیل هر ترم رو به تایید نمایندگی ها ایران در اون کشوری که ازش پذیرش گرفتیم، برسونیم و برای وزارت علوم بفرستیم. حالا سئوال اینجاست که آیا این گواهی رو باید خودمون با پست از اینجا بفرستیم به وزارت علوم یا برای یکی از بستگان پست کنیم و اونا ببرن تحویل بدن و ضمیمه پرونده کنن یا اینکه خود سفارت محترمه براشون می فرسته یا اینکه خاک رس باید به سر بگیریم؟؟؟!! خلاصه تکلیف چی هست. از دوستان هر کسی که تجربه داره یا این روزا گذرش پیش خانم اصفهانی میافته یا حالا به هر نحوی ما رو هم در جریان بذارند. ممنون

Junior Member

سلام به همه ی دوستان

من از دو تا دانشگاه آمریکا پذیرش دارم که الان در حال حاضر I-20 یکیش دستمه. ولی می خوام با I-20 اون یکی که احتمالا روزهای نزدیک مصاحبم به دستم می رسه برا ویزا اقدام کنم. می خوام الان اجازه خروجمو با همین I-20 که دستمه بگیرم. با توجه به اینکه من اجازه خروج میخوام بگیرم می خواستم بدونم از نظر وزارت علوم و نظام وظیفه بعد که ایشالا ویزامو گرفتم مشکلی پیش میآید؟ اصلا بهشون بگم این موضوع رو؟

لطفا با تجربیات و اطلاعاتتون کمکم کنید

ممنونم

اگر پذیرش مشروط به زبان باشه (من IETLS 6 دارم ولی 6.5 می‌خوان) آیا مشکلی خواهد بود برای گرفتن نامه از وزارت علوم؟

یه سوال:
    نامه ای که وزارت علوم به نظام وظیفه میده از چه تاریخی شروع میشه؟ از تاریخ I20؟ هنوز مدتش برای ارشد سه ساله؟
    راه، همان است که تو می‌روی.

Junior Member

سلام

آقا سوال من این است که من که الان مشغول به تحصیل هستم و هنوز تا آخر تیر ماه فرصت دارم که درسم تموم بشه

حالا الان هم دارم برای سپتامبر ۲۰۰۹ با دانشگاه‌های انگلیس مکاتبه می‌کنم، حالا با فرض بر اینکه من پذیرش دستم باشه، و اینکه پاسپورت هم دستم الان - چون قبلان با خروج موقت گرفته بودم - تا وقتی‌ که نامه فارق از تحصیلی‌ از دانشگاه نگیرم به هیچ وجه نمیتونم برای وثیقه اقدام کنم؟ اگر هم بخوام صبر کنم که درسم تموم شه و کار خروج از کشور انجام بدم، می‌تونم با همون پذیرش مشروط ویزا بگیرم؟ یا برای ویزا گرفتم حتما باید پذیرش قطعی باشه؟ چون فرصت از زمانی‌ که فرق از تحصیل بشی‌ تا این کارو انجام بعدی و پائیز هم بخوای درسو شروع کنی‌ خیلی‌ کم هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir97522
    سلام

آقا سوال من این است که من که الان مشغول به تحصیل هستم و هنوز تا آخر تیر ماه فرصت دارم که درسم تموم بشه

حالا الان هم دارم برای سپتامبر ۲۰۰۹ با دانشگاه‌های انگلیس مکاتبه می‌کنم، حالا با فرض بر اینکه من پذیرش دستم باشه، و اینکه پاسپورت هم دستم الان - چون قبلان با خروج موقت گرفته بودم - تا وقتی‌ که نامه فارق از تحصیلی‌ از دانشگاه نگیرم به هیچ وجه نمیتونم برای وثیقه اقدام کنم؟ اگر هم بخوام صبر کنم که درسم تموم شه و کار خروج از کشور انجام بدم، می‌تونم با همون پذیرش مشروط ویزا بگیرم؟ یا برای ویزا گرفتم حتما باید پذیرش قطعی باشه؟ چون فرصت از زمانی‌ که فرق از تحصیل بشی‌ تا این کارو انجام بعدی و پائیز هم بخوای درسو شروع کنی‌ خیلی‌ کم هست.
    تنها نکته‌ای که می‌تونم بهت بگم این است که تنها پذیرش مشروط به زبان را وزارت علوم قبول می‌کند و دیگر مشروط‌ها رد می‌شه.

Junior Member

نه آقا

وزارت علوم رو برای پذیرش نمیگم، من زبان رو امتحان دادم، پذیرش مشروط ویزا انگلیس میده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)