نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: رزرو هتل در آمریکا

پیش فرض رزرو هتل در آمریکا

سلام
    دوستان میخواستم هتل رزرو کنم در آمریکا و به سفارت آمریکا ازائه بدم به خاطر اینکه احتمال رد ویزا و در نتیجه کنسل شدن رزرو هست میخواستم بدونم بهترین راه برای رزرو که با قیمت پایین انجام بشه چه راهیه؟ آیا سایتی هست که به طور رایگان بشه هتل رزرو کرد؟ البته اگه ویزا قبول بشه نیازی به کنسل نخواهد بود.

پیش فرض پاسخ : رزرو هتل در آمریکا

در صورتيكه كرديت كارت داشته باشيد booking.com هست كه يك سري هتل داره با option free cancelation كه ميتونين رزرو كنيد و بعدا تا يك تاريخي بدون هزينه كنسل كنيد
    از زندگی اموختم: هرانچه که رها کردم بسویم شتافت و هرانچه که بسویش شتافتم از من گریخت.

جناب دیبا به هر صورت باید هزینه هتل پرداخت بشه درسته؟ و پس از اون از قابلیت
    option free cancelation استفاده کنم؟ من بیشتر منظورم این بود که مثلا اتاقی در هتل شبی 180 دلاره بدون پرداخت اون هزینه بشه رزرو کرد که با جستجوهایی که از بعد از ظهر دارم انجام میدم ظاهرا همچین چیزی امکان پذیر نیست یا من هنوز پیدا نکردم.

ببينيد سيستم سايت رزرو هتل بصورت انلاين با كرديت كارت طوري هست كه تا وقتي كه شما نرفتين از كارت شما مبلغي كسر نميشه و فقط كارت بصورت كارانتي رزرو شما استفاده ميشه
    از زندگی اموختم: هرانچه که رها کردم بسویم شتافت و هرانچه که بسویش شتافتم از من گریخت.

اوکی جناب دیبا...اونجوري كه من از سايت بوكينگ متوجه شدم موقع رزرو هزينه از شما نميخوان.. اگه هتل انتخابی شما فری كنسل باشه تا قبل از تاريخ اسكان ميتونين كنسل كنين (اون هم با شرط زمانی) اما اگه فری كنسل نباشه..همون موقع از حسابتون كسر ميشه و كنسلي هم كه دركار نيست.

بله دقيقا درست متوجه شدين، واسه اون كاري كه شما ميخواين انجام بدين بايد حتما free cancelation رو انتخاب كنيد و حواستون به تاريخي كه ميده واسه كنسل كردن باشه هتل هايي رو انتخاب كنيد كه option pay later رو داشته باشند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)