نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای اقدام از طریق نیروی متخصص فدرال 2014، آیا شما مدرک ز

رأی دهندگان
379. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله آیلتس 7 به بالا

144 37.99%
  • بله-آیلتس 6.5

117 30.87%
  • بله آیلتس 6

51 13.46%
  • بله-آیلتس 5.5

14 3.69%
  • خیر

53 13.98%
صفحه 698 از 965 نخستنخست ... 198598648688689690691692693694695696697698699700701702703704705706707708748798 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,971 تا 6,980 , از مجموع 9649

موضوع: سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

پیش فرض پاسخ : مشورت برای اقدام تحت برنامه FSW2014 (انتخاب کد شغلی و ارزیابی فاکتورهای کلیدی)

سلام
    آیا داشتن بیمه 100 درصد الزامی هست ؟ من سابقه کار تو کد 4011 ( مدرسین دانشگاه ) دارم. اما چون حق التدریس بودم بیمه ندارم .آیا این نداشتن بیمه مشکل ساز میشه ؟

Banned

پیش فرض پاسخ : مشورت برای اقدام تحت برنامه FSW2014 (انتخاب کد شغلی و ارزیابی فاکتورهای کلیدی)

نقل قول نوشته اصلی توسط vicky نمایش پست ها
    سلام دوستن ...یک چیزی منو خیلـــــــــــــــــــــی نگران کرده
    نامه کاری که مدیر اداری مون داده دقیـــــقاً روی فامیلی خودش مهر رو زده رو همونم امضا کرده ! یعنی جوری که فقط 4 حرف اول فامیلی معلومه ! می دونم که مخصوصاٌ این کارو کرده ..مایل نیست در صورت بک گراند چک با کسی صحبت کنه ..
    به نطرتون اینجوری نامه ام مشکل دار میشه ؟؟؟؟
    مشکلی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط alix1393 نمایش پست ها
    با توجه به دستورالعمل‌های فعلی‌، فرصت اقدام (یعنی رساندن مدارک به CIO) تا ۳۰ آوریل ۲۰۱۵ برقرار است. البته اقدام سریع‌تر، برای رسیدن به کپ، همیشه توصیه می‌شود.
    alixعزیز ممنونم از راهنمایی های خوبتون
    مگه آخرین فرصت 30 دسامبر 2014 نبود؟تغییر کرد؟ ممنون میشم لینکش رو بذارید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhganmajid نمایش پست ها
    سلام
    آیا داشتن بیمه 100 درصد الزامی هست ؟ من سابقه کار تو کد 4011 ( مدرسین دانشگاه ) دارم. اما چون حق التدریس بودم بیمه ندارم .آیا این نداشتن بیمه مشکل ساز میشه ؟
    خیر. ممکن است بعدا بیمه را بخواهند (فقط ممکن است). در آن صورت می‌توانید توضیح بدهید به چه دلایلی بیمه نبوده‌اید. یا دلایل شما را خواهند پذیرفت، یا نه. ولی همان‌طور که گفتم، نداشتن بیمه مانع اقدام شما برای برنامۀ FSW2014 نیست.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط parniyanban0 نمایش پست ها
    alixعزیز ممنونم از راهنمایی های خوبتون
    مگه آخرین فرصت 30 دسامبر 2014 نبود؟تغییر کرد؟ ممنون میشم لینکش رو بذارید.
    توضیحاتش را اینجا نوشتم:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1791827

نقل قول نوشته اصلی توسط vicky نمایش پست ها
    سلام دوستن ...یک چیزی منو خیلـــــــــــــــــــــی نگران کرده
    نامه کاری که مدیر اداری مون داده دقیـــــقاً روی فامیلی خودش مهر رو زده رو همونم امضا کرده ! یعنی جوری که فقط 4 حرف اول فامیلی معلومه ! می دونم که مخصوصاٌ این کارو کرده ..مایل نیست در صورت بک گراند چک با کسی صحبت کنه ..
    به نطرتون اینجوری نامه ام مشکل دار میشه ؟؟؟؟
    اصن اسم رو اونایی که فارسی رو ترجمه میکنن تو ترجمه ها نمیارن انگار. برای من همش همینطور بود. یکیشونم اسمش درست ننوشته بود اونایی هم که نوشته بودند تو ترجمه فقط عنوان شغلیشون ترجمه شده بود.

دوستان سلام من امروز مداركمو فرستادم ولي يك مشكلي داره و اون اينه كه دو تا ليبل مربوط به آدرس رو يادم رفت بذارم تو پاكت. ميشه راهنماييم كنيد كه آيا پروندمو رد ميكنن؟ چكار بايد بكنم؟ ممنون از همتون

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman_6113 نمایش پست ها
    دوستان سلام من امروز مداركمو فرستادم ولي يك مشكلي داره و اون اينه كه دو تا ليبل مربوط به آدرس رو يادم رفت بذارم تو پاكت. ميشه راهنماييم كنيد كه آيا پروندمو رد ميكنن؟ چكار بايد بكنم؟ ممنون از همتون
    الان نمیتونید زنگ بزنید به کوریرتون بگید نفرستن؟
    چون من کسی رو میشناسم این کارو کرده.

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman_6113 نمایش پست ها
    معمولا عصری بسته بندی می کنن.

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

نقل قول نوشته اصلی توسط arioubarzan نمایش پست ها
    اصن اسم رو اونایی که فارسی رو ترجمه میکنن تو ترجمه ها نمیارن انگار. برای من همش همینطور بود. یکیشونم اسمش درست ننوشته بود اونایی هم که نوشته بودند تو ترجمه فقط عنوان شغلیشون ترجمه شده بود.
    نامه من انگلیسی هستش ..برای همین نگرانم که اسم کسی که امضا کرده رفته زیر مهر و معلوم نیست ..حالا اگه ترجمه بود اصلا جای شک نداشت ...چون مهر دادگستری داشت
    راستی مطمئنین نامه های کاری انگلیسی هیچ تاییدی نمیخواد ؟ دارالترجمه که می گفت نامه انگلیسی اونقدری هم اعتبار نداره !

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)