نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای اقدام از طریق نیروی متخصص فدرال 2014، آیا شما مدرک ز

رأی دهندگان
379. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله آیلتس 7 به بالا

144 37.99%
  • بله-آیلتس 6.5

117 30.87%
  • بله آیلتس 6

51 13.46%
  • بله-آیلتس 5.5

14 3.69%
  • خیر

53 13.98%
صفحه 632 از 965 نخستنخست ... 132532582622623624625626627628629630631632633634635636637638639640641642682732 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,311 تا 6,320 , از مجموع 9649

موضوع: سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق کامپیوتر - دانشگاه شیراز

پیش فرض پاسخ : مشورت برای اقدام تحت برنامه FSW2014 (انتخاب کد شغلی و ارزیابی فاکتورهای کلیدی)

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    یک بازه زمانی طولانی که بستگی به خیلی چیزا داره از یک ماه تا یکسال بعد ار تاریخ مدیکال
    برای کانادا مثل اینکه مدیکال و پرداخت هزینه پرمننت رزیدنت رو مرحله تقریبا نهایی انجام میدن . یعنی تا قبل که اینطور بوده . یعنی قانوناشون تغییری داشته ؟ البته وظعیت مدیکال بچه های ورشو رو دیدم اما ظاهرا ورشو سفارت خیلی فعال و سریعی نیست . اینو تجربی میفرمایید ؟ خوشحال میشم بیشتر توضیح بدید و ممنون بابت جوابتون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت برای اقدام تحت برنامه FSW2014 (انتخاب کد شغلی و ارزیابی فاکتورهای کلیدی)

سلام به همه
    آیا فکر میکنید که اگر ظرفیت رشته من موقعی که مدارکم را میفرستم، حدودا 750 باشه ، میشه امیدوار بود یا نه ؟

نظرتون چیه ؟
    فکر نوا اسکوشیا یا استرالیا باشم یا امیدوار باشم ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

اگر منظور از ظرفیت اینه که اون رشته 750 نفر از کپش پر شده خیلی خیلی بعیده. ببینید اگه می تونید با یک کد رشته دیگه اقدام کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط h_kazemi نمایش پست ها
    سلام به همه
    آیا فکر میکنید که اگر ظرفیت رشته من موقعی که مدارکم را میفرستم، حدودا 750 باشه ، میشه امیدوار بود یا نه ؟

نظرتون چیه ؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    اگر منظور از ظرفیت اینه که اون رشته 750 نفر از کپش پر شده خیلی خیلی بعیده. ببینید اگه می تونید با یک کد رشته دیگه اقدام کنید
    کسی هست اینجا که هزینه اپلکیشن رو با کردیت کارت پرداخت کرده باشه؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

سلام دوستان
    بنده قصد اقدام برای Federal Skilled Worker را دارم. در حال حاضر مدتی است در کانادا هستم. قصد دارم از اشنایان درخواست کنم که به شرکت هایی که قبلا در آنها کار کرده ام مراجعه کرده و نامه سابقه کار مطابق با فرمت مورد درخواست اداره مهاجرت را بگیرم.
    سوالم این است که این نامه ها را بهتر است به فارسی گرفته و ترجمه و مهردادگستری شود یا مستقیم انگلیسی گرفته شود کافیست؟ به نظر شما 1% احتمال اینکه نامه ی فارسی+ترجمه و مهردادگستری شانس قبول پرونده را -نسبت به نامه مستقیم انگلیسی افزایش دهد- وجود دارد؟
    پیشاپیش سپاسگزارم

Member mohsen730 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - فوق لیسانس مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    کسی هست اینجا که هزینه اپلکیشن رو با کردیت کارت پرداخت کرده باشه؟
    سلام
    من خودم با ویزا کارت دوستم پرداخت کردم و پرداخت هم انجام شده
    Federal Skilled Worker - Landed in Toronto

Senior Member debutant آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط h_kazemi نمایش پست ها
    سلام به همه

نظرتون چیه ؟
    دوست عزیز مطمئن باشید رشته 1112 که الان حدود 750 نفر فایل نامبر گرفته اند، به زودی به 1000 نفر میرسه و اصلاً منطقی نیست برای اون اقدام کنید.
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

Senior Member debutant آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Kinder365 نمایش پست ها

دوستان من هم سابقه كاري ٢ سال در noc مورد نظر داشتم و بقيه سابقه كاري من منطبق با noc بود اما نه آن noc كه براش اقدام كردم و احساس نميكنم هيچ مورد گنگي توش وجود داشته باشه. فقط بايد سابقه كار در حيطه مشاغل تعريف شده noc ها باشد.

In order to receive points for all of the jobs you have had over the past ten years, your work experience must be in one or more occupations listed in
    Skill Type 0, Skill Level A or B of NOC 2011
    ممنون دوست عزیز
    بله؛ جمله بالا که در راهنما آمده گویای این هست که فقط یک سال سابقه در رشته مورد اقدام نیاز است و سایر سوابق تنها باید در طبقه بندی مجاز (0 و A و B) باشند.
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen730 نمایش پست ها
    سلام
    من خودم با ویزا کارت دوستم پرداخت کردم و پرداخت هم انجام شده
    با سلام،
    ممنون از جوابتون. فقط همون فرم مربوطه رو پر کردید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط debutant نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    بله؛ جمله بالا که در راهنما آمده گویای این هست که فقط یک سال سابقه در رشته مورد اقدام نیاز است و سایر سوابق تنها باید در طبقه بندی مجاز (0 و A و B) باشند.
    مطابق با لینک زیر سابقه کار باید مطابق با رشته مورد نظر باشد وگرنه امتیازی به سایر سالها تعلق نمیگیرد

http://www.cic.gc.ca/english/immigra.../apply-who.asp

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)