نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای اقدام از طریق نیروی متخصص فدرال 2014، آیا شما مدرک ز

رأی دهندگان
379. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله آیلتس 7 به بالا

144 37.99%
  • بله-آیلتس 6.5

117 30.87%
  • بله آیلتس 6

51 13.46%
  • بله-آیلتس 5.5

14 3.69%
  • خیر

53 13.98%
صفحه 390 از 965 نخستنخست ... 290340380381382383384385386387388389390391392393394395396397398399400440490890 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,891 تا 3,900 , از مجموع 9649

موضوع: سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

Member mohsen730 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - فوق لیسانس مدیریت

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس نظام امتیازبندی می 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_za نمایش پست ها
    دوستان سوال در مورد فرم 5669

1- این قسمت status in country در بند 8 را چی پر کردید مگر در ستون قبلی شهر و کشور را ننوشیم!؟
    2- بند 11 در ستون Branch of service, unit numbers and names of your commanding officers دوستان دقیقا برا این سه مورد چی نوشتید ذیلش؟
    من نوشتم Engineering Division, Iran Army این کافی نیست؟
    3- در بند 11 دو قسمت برای سربازی داره. دومی را NONE بنویسیم؟ در داخل جدول یا در قسمت نام کشور؟
    1-دوست گلم ، شما شهر و کشور رو نوشتی ، این یکی منظورش وضعیتت تو اون شهر یا کشوره!! یعنی سیتیزن بودی ، مقیم ، ویزای کار ، ویزای دانشجویی، پناهنده و .....
    2-خوبه- اسم یک نفر هم به عنوان مدیر یا فرمانده تون بنویسیدnames of your commanding officer
    3-در همان قسمت نام کشور None بنویسید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen730 نمایش پست ها
    امتیاز 3 سال یعنی 11 امتیاز
    مرسی از پاسخ
    من 25 شهریور دقیقا اگر حساب کنن 4 سال سابقه دارم مدارک رو زودتر بفرستم با نامه کاری که تا now مشغول به کارم، آیا ممکنه خللی ایجاد کنه؟ exact 1460 days

Senior Member debutant آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aidazh نمایش پست ها
    مرسی از پاسخ
    من 25 شهریور دقیقا اگر حساب کنن 4 سال سابقه دارم مدارک رو زودتر بفرستم با نامه کاری که تا now مشغول به کارم، آیا ممکنه خللی ایجاد کنه؟ exact 1460 days
    به نظر من ببینید رشته تون وضعیتش چطوره. الان فقط 3-4 تا رشته احتمالا ظرفیتشون تکمیل شده یا لب مرز تکمیل هستن.
    اگر رشته تون جزو آنها نیست همه مدارکتون را آماده کنید و فقط اون گواهی را برای آخر شهریور بگیرید و همون موقع ارسال کنید که خیالتون از بابت امتیاز جمع باشه.
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

Senior Member debutant آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط debutant نمایش پست ها
    به نظر من ببینید رشته تون وضعیتش چطوره. الان فقط 3-4 تا رشته احتمالا ظرفیتشون تکمیل شده یا لب مرز تکمیل هستن.
    اگر رشته تون جزو آنها نیست همه مدارکتون را آماده کنید و فقط اون گواهی را برای آخر شهریور بگیرید و همون موقع ارسال کنید که خیالتون از بابت امتیاز جمع باشه.
    منظورم رشته های 2174 - 1112 - 2173 - 2132 و 2171 هست که ظاهراً تعداد قابل توجهی پرونده از آنها دریافت شده است.
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

Junior Member

سلام دوستان
    سوالی داشتم
    من یکی از نمره های آیلتس ام 5.5 شده (reading(
    آیا من مستونم برای مهاجرت اقدام کنم؟
    چون من شنیدم همه 4 بند آیلتس باید حداقل 6 باشد!

Member amir_za آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران، مدیریت ساخت - علم و صنعت ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط yutit90 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوالی داشتم
    من یکی از نمره های آیلتس ام 5.5 شده (reading(
    آیا من مستونم برای مهاجرت اقدام کنم؟
    چون من شنیدم همه 4 بند آیلتس باید حداقل 6 باشد!
    خیر نمی توانید. هر که دارد هوس کانادا یجب ان اخذ الایلس فی ای اسکیلن اقلا 6!!!

Member amir_za آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران، مدیریت ساخت - علم و صنعت ایران

دوستان با توجه به نظرات متفاوت. آیا در مورد کد رشته به جمع بندی منطقی رسیدیم؟
    اینکه آیا کسی که 2 سال است construction manager است و قبلش 5 سال construction supervisor بوده است ایا 7 سال سابقه در construction management حساب می شود ؟ یا الزاما 7 باید با همان title سابقه ارایه داد؟
    در مورد جدول فعالیت در 10 سال اخیر: آیا می توان یک شماره ماه و سال را برای انتهای یک فعالیت و همان ماه و سال را برای شروع فعالیت بعدی استفاده کرد؟ یا گیر می دهند؟
    برای آخیرین فعالیت که همچنان ادامه دارد مشخص کردن ماه و سال ایراد ایجاد نمی کند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alix1393 نمایش پست ها
    سلام بر شما. لطفا این پست را ببینید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1692574
    خیلی ممنونم.این اطلاعات رو تو سایت CIC دیدم.سوال من اینه که همسرم باید تمام نمرات در تمام اسکیل های این بخش رو بگیره تا 5 امتیاز بهش تعلق بگیره یا نه اگه از یک مهارت هم نمره لازم رو بگیره امکانش هست که ما یک امتیاز بگیریم؟ خواهش میکنم کمکمون کنید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط nhd_mojaver نمایش پست ها
    سلام دوستان
    باتشکر از اطلاعات خوبتون
    یه سوال دارم من اول فرم wes رو تکمیل کردم و تاییدیه شو از دانشگاه گرفتم و توی پاکت مهر و موم هم گذاشتن. بعد تونستم رفرنس نامبر بگیرم الان مشکلی پیش نمیاد توی فرمم رفرنس نامبر زده نشده و پاکت رو ارسال می کنم؟
    یک پرینت از برگه ای که توش رفرنس نامبرم رو زده بگیرم بفرستم یانه لازم نیست؟ البته دیگه نمی تونم واسه این برگه هم تاییدیه بگیرم چون مسئول این واحد توی دانشگاهم تا یک ماه نیست و جانشین هم نداره
    سلام. مشکلی نیست؛ چون مهم اینه که شما پیش از شروع اسس، در سایت ثبت‌نام کرده و رف نامبر گرفته باشید. یعنی تا ثبت‌نام نکنید و پول را نپردازید و بالتبع رف نامبر را نگیرید، وس دست به مدارک شما نمی‌زند!

اگر دوست دارید، می‌توانید روی پاکت دانشگاه هم آن رف نامبر را دستی بنویسید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط a_r81 نمایش پست ها
    سلام من فوق لیسانس دارم. ولی تازه دفاع کردم هنوز مدرکم رو نگرفتم و 2 تا مدرک لیسانس دارم که همزمان خوندم با 1 سال اختلاف که این 2 تا مدرک لیسانس را به wes دادم برای ارزیابی و قاعدتا فوق لیسانسم قابل ارائه نبود. حالا 2 تا سوال دارم:
    1- تو فرم generic application 0008 سوال اول بخش تحصیلات (اول صفخه 3) که گفته Highest level of Education باید لیسانس بزنم (چون wes تا لیسانسو ارزیابی کرده) یا بزنم فوق لیسانس؟
    2- با توجه به اینکه من 2 تا رشته مختلف کارشناسی خوندم و یه فوق لیسانس که مدرک هم نداره تعداد سالهای تحصیلیم چطوری محاسبه میشه؟

ممنون
    درود بر شما

مدرکی که هنوز گرفته نشده و بنابراین قابل اسس هم نیست، قابل ارائه هم نیست.

در سال‌های تحصیل، ببینید کلا چند سال خوانده‌اید و همان‌ها را بنویسید. نظرم این است که سال‌های فوق را هم درج کنید. در قسمتی که تاریخچه زندگی‌تان را دارید می‌نویسید، خواندن فوق را هم ذکر کنید و اگر لازم می‌دانید، در برگه‌ای مجزا توضیح بدهید که این مقطع را تازه تمام کرده‌اید و مدارک پایان تحصیل شما در این مقطع هنوز آماده نیست. در هر صورت، شما آن امتیازی را از مدارک تحصیلی می‌گیرید که وس تایید و اسس کرده است. ذکر تحصیل در فوق هم برای این است که تاریخچه شما کامل باشد که به نظر من بهتر است فوق خواندن‌تان را هم بنویسید.

یک لیسانس خواندن معمولا ۴ سال است. شما دو تا را همز‌مان با فاصله ۱ سال خوانده‌اید که احتمالا می‌شود ۵ سال لیسانس خواندن. اگر فوق‌تان هم ۲ سال شده که این ۲ سال هم به تحصیلات دانشگاهی شما اضافه می‌شود.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)