نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای اقدام از طریق نیروی متخصص فدرال 2014، آیا شما مدرک ز

رأی دهندگان
379. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله آیلتس 7 به بالا

144 37.99%
  • بله-آیلتس 6.5

117 30.87%
  • بله آیلتس 6

51 13.46%
  • بله-آیلتس 5.5

14 3.69%
  • خیر

53 13.98%
صفحه 478 از 965 نخستنخست ... 378428468469470471472473474475476477478479480481482483484485486487488528578 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,771 تا 4,780 , از مجموع 9649

موضوع: سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس نظام امتیازبندی می 2014

سلام بچه ها AOR ما هم الان از پاريس اومد
    Noc 1111 , تاريخ ارسال مدارك : 2014.05.15 تاريخ دريافت مدارك : 2014.05.21 تاريخ نقد شدن ماني اردر : 2014.09.03 دريافت فايل نامبر : 2014.09.09 تاريخ دريافت از ويزا آفيس پاريس 2014.09.20 تاريخ آپديت مدارك 2014.09.26 تاريخ مديكال 2014.09.26 تاريخ پاسپورت ريكوءست 2015.01.14

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    2132

نقل قول نوشته اصلی توسط marigold84 نمایش پست ها
    تبریک میگم.این خیلی عالیه
    میشه بگید پروسه مدارکتون چطور بوده و توو چه تاریخی فایل شدید و از کدوم ویزا آفیس؟
    یک ماه هم نمیشه، من انکارا زدم ولی خودشون فرستادن پاریس.
    نمیدونم چه اتفاقی داره می افته ولی هر چی هست خیلی سریع جلو میرن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    2132

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtob نمایش پست ها
    اوه چه سریع! تبریک میگم. کی فایل نامبر گرفته بودید؟
    یک ماه هم نمیشه

Member
    رشته و دانشگاه
    FAU University of Erlangen-Nuremberg

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkabir_942 نمایش پست ها
    یک ماه هم نمیشه

ایشالا مال هممون به همین زودی مال شما بیاد راستی چقدر بهتون زمان دادن برای انجام آزمایشات و میتونین بگین چه آزمایشاتیه؟؟و اوون فی که خواستن چقدره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

با سلام
    توی فروم schedule A سوال 7 که مربوط به تحصیلات میشه چه حوریپر بشه بهتره؟
    راهنمایی و دبستان باهم در نظر گرفته بشن یا نه؟ پیش دانشگاهی رو با دبیرستان باهم در نظر گرفت؟ و توی قسمت بعد که میگه جزییات secondary and post secondary education رو بنویسید دبیرستان و پیش منظورشون هست یه علاوه تحصیلات دانشگاهی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    2132

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed62 نمایش پست ها
    سلام. من امروز این ایمیل را از پاریس دریافت کردم که فکر می کنم همون آپدیت مدارک باشه. ظاهرا که میشه مبلغ را آنلاین پرداخت کرد و مدارک خواسته شده را ایمیل کرد. فقط در مورد رزومه که از من خواسته اند، دوستان اگر تجربه مشابه دارند لطفا راهنمایی بکنند که خراب کاری نکنم.

Dear Applicant:

In order to complete your application for permanent residence in Canada, please send to our office (CANADIAN EMBASSY Immigration Section 35 avenue Montaigne 75008 PARIS – FRANCE) by email or by postal mail the following documents :

- Payment of the Right of Permanent ResidenceFee (RPRF)

- adetailed and updated copy of the Curriculum Vitae (CV or resume) bearing information about your employer, your responsibilities and your education

- a copy of your military exemption card

Please note that all communication with our section must be in English or French, Canadas two official languages. If you provide any document in another language other than English or French, it should be translated.

If we do not receive these documents within 30days your application will be examined on the basis of the material available. This could result in the refusal of your application. We will update your file but not acknowledge receipt of the documents. We will contact you when it is necessary.

Please note that your application is still subject to admissibility checks and verifications that are deemed necessary. You should not take any irrevocable action such as selling your property, quitting your job, or buying plane tickets until we have advised you of the final decision on your application.

Please not make case status enquiries for the next 8 months, as our resources are devoted to case processing and we will not be able to answer routine enquiries.
    However, please do advise us if there is a change in your personal circumstances, such as the birth of a child, a marriage or divorce.
    You must also inform us of a:

● Change of address, including change of e-mail address;
    ● Change of immigration representative. You must include a completed and signed Use of a Representative form (IMM5476E). You can find the form at http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit...s/IMM5476E.pdf)
    ● Request for withdrawal of your application.
    For information on how to update your application, please refer to the instructions on our website at http://www.canadainternational.gc.ca...nt.aspx?view=d

NOTE CAREFULLY:
    For all further correspondence, you must include the complete FILE NUMBER, written as above, in the title and in the text of your message. Failure to do so may delay the processing of your application.
    Yours truly,
    Immigration Section/MF
    Embassy of Canada
    Paris
    www.amb-canada.fr/visas
    سلام دوست عزیز
    من هم دقیقا همین ایمیل رو دریافت کردم. میشه در مورد روندتون منو راهنمایی کنین. 1-نحوه پرداخت هزینه ، 2-کدوم پزشک رو انتخاب کردین 3- آپدیت مدارک یعنی CV و رزومه رو چطور تهیه کردین
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    2132

نقل قول نوشته اصلی توسط marigold84 نمایش پست ها
    ایشالا مال هممون به همین زودی مال شما بیاد راستی چقدر بهتون زمان دادن برای انجام آزمایشات و میتونین بگین چه آزمایشاتیه؟؟و اوون فی که خواستن چقدره؟
    2 ماه زمان برای آزمایشات داده ولی یک ماه برای پرداخت هزینه که نفری 490$ هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    2132

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh7232 نمایش پست ها
    سلام بچه ها AOR ما هم الان از پاريس اومد
    سلام دوست عزیز
    ضمن تبریک به دلیل روند مدارکتون در صورت امکان می خواستم ازتون راهنمایی بگیریم.
    ویزا آفیس پاریس درخواست آپدیت رزومه کرده و در ضمن هزینه RPRF و Medicalنیز خواسته.
    1- به چه طریق پول رو واریز میکنین؟
    2- آپدیت رزومه به چه طریق صورت دادین؟ می ترسم خرابکاری کنم
    3- Medical به کدوم دکتر مراجعه کردین و رویه چطور هست؟

پیشاپیش از لطفتون ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkabir_942 نمایش پست ها
    با سلام،
    به امید خبرهای خوش برای همه دوستان. من امروز فرم Medical و RPRF رو دریافت کردم. امسال خوشبختانه خیلی سریع پیش می رن نگران نباشید.
    کسی هست از برنامه 2014 ، فرم Medical و یا فرم Right of Permanent Refidence Fee دریافت کنه من چند تا مورد رو می خوام باهاتون هماهنگ کنم.
    با تشکر
    تبریک، چطوره فروم کاناداویزا رو یه سرچ بزنی؟ البته اگه دوستان پیشکسوت راهنمایی کنن که همه استفاده میکنیم.
    http://www.canadavisa.com/canada-imm...t199004.0.html

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reshal58 نمایش پست ها
    سلام ، پاسخ سوالات رو به این شکل می تونی بنویسی :
    1- End Of General Obligatory Military Service
    2- ...

البته اصطلاح سربازی اجباری Compulsory military service هستش

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)