نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای اقدام از طریق نیروی متخصص فدرال 2014، آیا شما مدرک ز

رأی دهندگان
379. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله آیلتس 7 به بالا

144 37.99%
  • بله-آیلتس 6.5

117 30.87%
  • بله آیلتس 6

51 13.46%
  • بله-آیلتس 5.5

14 3.69%
  • خیر

53 13.98%
صفحه 463 از 965 نخستنخست ... 363413453454455456457458459460461462463464465466467468469470471472473513563963 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,621 تا 4,630 , از مجموع 9649

موضوع: سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس نظام امتیازبندی می 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط alix1393 نمایش پست ها
    اگر به خاطر الزاماتِ یک NOC، نیاز به ارسال مدارک مقاطع پایین‌تر باشد، لازم به ارسال این مدارک خواهد بود. ولی باید توجه داشت که اداره مهاجرت، هیچ مدرک تحصیلی خارجی را بدون اسس نمی‌پذیرد و اگر یک مدرک غیرکانادایی بدون اسس ارسال شود، آنها کل پرونده را به خاطر نقص مدرک برگشت می‌زنند. و باید توجه داشت اگر در یک NOC نوشته شده باشد bachelor در فلان رشته لازم است، باید بدانند که آیا این مدرکِ غیرکانادایی معادل bachelor هست یا نه؛ و مرجع تشخیص این مسئله هم چند موسسه مورد تایید اداره مهاجرت از جمله wes است.

من لیسانس و فوق لیسانسم هر دو مربوط به یه رشته است با توجه به صحبت های شما ظاهرا باید مدرک ارزیابی شده لیسانس هم به اداره مهاجرت فرستاده بشه اگر چه مدرک فوق از یک دانشگاه کانادایی باشه. توی دفترچه NOC این طوری نوشته:
    Employment requirements
    A bachelor's degree in ... or -
    in a related engineering discipline is required.
    A master's degree or doctorate in a related -
    engineering discipline may be required.
    به نظر میرسه که حتی اگر مدرک فوق تو زمینه مرتبط باشه ولی مدرک لیسانس هم باید تو همون زمینه باشه. آیا کسی که سابقه کارش مرتبط با فوقش باشه و لیسانسش نامرتبط باشه می تونه اقدام کنه؟ اگه جواب این سوال مثبت باشه کسی که مدرک فوق از کانادا داشته باشه نیازی به ارزیابی و فرستادن مدرک لیسانس به اداره مهاجرت نداره. دوستان کسی بوده که مدرک فوقش در زمینه ای متفاوت با لیسانسش بوده باشه و سابقه کارش مرتبط با فوقش بوده و تونسته فایل نامبر بگیره؟

Junior Member

سلام دوستان، من 2 تا سوال دارم
    1- آیا برای گواهی تمکن مالی که از بانک گرفتم نیاز هست ریز گردش حساب 6 ماهه رو نیز ارسال کنم یا همان نامه ای که میانگین و آخرین مبلغ موجودی رو زده کافی هست؟
    2- برای ارسال سابقه کار به غیر از نامه از شرکت و فیش حقوقی ترجمه شده آیا در این استپ اول نیاز هست که از بیمه نامه ارسال کرد یا این نامه رو ممکن هست بعدا درخواست بررسی داشته باشن؟ اگر نیاز هست که همین الان با مدارک ارسال بشه برای دریافت نامه از بیمه تامین اجتماعی به معرفی نامه از شرکتی که کار میکنم نیاز هست یا خیر؟

با تشکر

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط applicant2 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من 2 تا سوال دارم
    1- آیا برای گواهی تمکن مالی که از بانک گرفتم نیاز هست ریز گردش حساب 6 ماهه رو نیز ارسال کنم یا همان نامه ای که میانگین و آخرین مبلغ موجودی رو زده کافی هست؟
    2- برای ارسال سابقه کار به غیر از نامه از شرکت و فیش حقوقی ترجمه شده آیا در این استپ اول نیاز هست که از بیمه نامه ارسال کرد یا این نامه رو ممکن هست بعدا درخواست بررسی داشته باشن؟ اگر نیاز هست که همین الان با مدارک ارسال بشه برای دریافت نامه از بیمه تامین اجتماعی به معرفی نامه از شرکتی که کار میکنم نیاز هست یا خیر؟

با تشکر
    سلام
    1- فقط تمکن کافیه و گردش تو این مرحله نمی خواد.
    2- بیمه لازم نیست تو این مرحله. بعداً ممکنه درخواست بشه. بهتره تو این فرصت اگر در چند جا کار کردید سوابقتون رو تجمیع کنید تو شعبه کنونی(با یک نامه از شرکت تحت عنوان درخواست تجمیع سوابق بیمه) . بعداً اگر خواستید نامه سابقه بگیرید ، از سایت تامین اجتماعی سابقه بیمه رو پرینت می کنید و میبرید یکی از کارگزاریهای شعبه تا مهر کنه که قابل ترجمه باشه.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان

سوالی داشتم:
    ظرفیتهایی که تو سایت هر هفته اعلام میشن، مبین چه کسایی هستند؟
    افرادی که فرم فرستادن یا فرمهایی که بررسی شده؟
    به عبارت دیگه، مثلا الان مهندسی مکانیک 272 نفرش پر شده، یعنی تا امروز اینقدر نفر فرم فرستادن یا ممکنه خیلی بیشتر باشه و فقط همین تعداد تا الان پذیرفته شدن؟
    من مدارکم تا حدود 3 ماه دیگه اماده میشه، می خوام بدونم که اگه نمیرسم، الکی وقت و هزینه هدر ندم.

http://www.cic.gc.ca/english/immigra...plications.asp

با تشکر فراوان

Junior Member

سلام دوست من،
    تا اونجایی که می دونم این تعداد اپلیکیشن فرمهایی هست که PER RECEIVED شدن و کانادا بهشون اعلام کرده که شما در ارزیابی اولیه به عنوان مهندس مکانیک یا هر عنوان کد دیگه ای مورد پذیرش اولیه قرار گرفتی.
    مسلماً تعداد کسانی که تا الان برای عناوین شغلی مدارکشون به کانادا رسیده خیلی بیشتر از این اعداده

Junior Member

سلام دوستان.
    من به خاطر نداشتن کردیت کارت تصمیم گرفتم هزینه های wes رو از طریق شرکت پرداخت کنم. اما شرکت میگه refrence no. دو هفته دیگه میاد. میخواستم دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن که این قضیه درسته؟ چون معمولا باید همون لحظه پرداخت صادر بشه.
    ممنون از راهنمایی دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط Xcort نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من به خاطر نداشتن کردیت کارت تصمیم گرفتم هزینه های wes رو از طریق شرکت پرداخت کنم. اما شرکت میگه refrence no. دو هفته دیگه میاد. میخواستم دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن که این قضیه درسته؟ چون معمولا باید همون لحظه پرداخت صادر بشه.
    ممنون از راهنمایی دوستان
    ref بلافاصله بعد از پرداخت داده میشه.
    . FSW2014, NOC (5125) .Docs received by CIC : 07/18/2014
    PER: 11/14/2014
    AOR: 12/5/2014,
    02/17/2015:Medical Request
    Pass Request:06/12/2015

Junior Member

سلام دوستان.
    ممنون از راهنمایی دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Cedar نمایش پست ها
    ref بلافاصله بعد از پرداخت داده میشه.
    ممنون از راهنماییتون

Member sarahshams آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Railway Eng.IUST/Busi Management. Allameh

سلام
    دوستان شما همگي در جنرال فرم براي Immigration Office requested for the processing of your application آنكارا رو انتخاب كرديد؟ آيا اونجا اجباريه يا مزيت خاصي داره ؟ چرا استانبول نه ؟ يا باكو و اينها؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)