نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای اقدام از طریق نیروی متخصص فدرال 2014، آیا شما مدرک ز

رأی دهندگان
379. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله آیلتس 7 به بالا

144 37.99%
  • بله-آیلتس 6.5

117 30.87%
  • بله آیلتس 6

51 13.46%
  • بله-آیلتس 5.5

14 3.69%
  • خیر

53 13.98%
صفحه 404 از 965 نخستنخست ... 304354394395396397398399400401402403404405406407408409410411412413414454504904 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,031 تا 4,040 , از مجموع 9649

موضوع: سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

Member patomat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق-قدرت

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس نظام امتیازبندی می 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram86 نمایش پست ها
    با سلام یک سوال فوری داشتم مدارکه همراه هم باید فرستاد وس ؟
    برای همراه نامه سابقه کار ی سابقه بیمه باید فرستاده بشه؟
    اصلان نیازی هست مدارکه تحصیلی همراهو فرستاد یا خیر؟
    نه خیر
    شناسنامه و کارت ملی و پاسپودت و عقدنامه و اگر امتیازشو بخواید مدرک ایلتس همراه تنها مدارک خواسته شده است
    کد 2133 رسیدن مدارک: 2سپتامبر 2014 | فایل نامبر 23 دسامبر | اپدیت 27 ژانویه 2015 و مدیکال 28 ژانویه | ریسیو مدیکال 25 فوریه | پروسس استارت 5 جون | پاس ریکویست 30 جولای 2015 | لند 17 فوریه 2016 تورنتو

Member amir_za آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران، مدیریت ساخت - علم و صنعت ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_za نمایش پست ها
    Total received toward the overall cap: 1,891 of 25,000 as of August 25, 2014

Total received toward the overall cap: 2,360 of 25,000 as of September 2, 2014

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram86 نمایش پست ها
    با سلام یک سوال فوری داشتم مدارکه همراه هم باید فرستاد وس ؟
    برای همراه نامه سابقه کار ی سابقه بیمه باید فرستاده بشه؟
    اصلان نیازی هست مدارکه تحصیلی همراهو فرستاد یا خیر؟
    دوستمان بالا پاسخ دادند. خواستم پیشنهاد کنم این تاپیک را هم نگاهی بیندازید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...0%DB%B1%DB%B4)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kapricorn نمایش پست ها
    سلام
    من برای عنوان شغلی University Professors and Lecturer با کد noc 4011 قصد دارم اقدام کنم. در نامه سابقه کار بنده عنوان شغل من faculty member ذکر شده چون هیئت علمی تمام وقت هستم. سوال من اینه که:
    1- برای عنوان شغلی در فرم schedule 3 چه چیزی رو بنویسم. faculty member یا university lecturer. ضمنا در نامه سابقه کارم شرح وظایفم کاملا با noc 4011 منطبق هست.
    2- در نامه سابقه کار طبق محدودیت مقرراتی دانشگاه میزان درآمد ذکر نشده ولی بنده آخرین فیش حقوقی و حکم سازمانی خودم رو نیز ترجمه کردم. که در آنها جزئییات کامل پرداخت ها ذکر شده، آیا این قضیه مشکلی برام ایجاد میکنه؟
    ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایید.
    با سلام به شما.

1- چگونه گواهی شغلی گرفتید. چون وقتی من مراجعه کردم گفتند که اول از همه باید حراست تشریف ببرید و کلی فرم در مورد دلیل خواستن گواهی پر کنید سپس به سازمان مرکزی معرفی شوید. لطفا در این مورد راهنمایی بفرمائید.

2- اصولا اینکه از طریق هیئت علمی اقدام کنیم یا یک کد دیگر چه نقشی در یافتن کار در کانادا خواهد داشت؟ این سوالی است که مدتی است برای من پیش آمده. مثلا وقتی شما با عنوان هیئت علمی اقدام میکنید، آینده کاریتان در کانادا چگونه خواهد بود؟ آیا فقط باید در این زمینه مشغول به کار شوید؟ یا اینکه میتوانید در هر رشته دلخواهی وارد شوید؟

3- وقتی با عنوان هیئت علمی اقدام میکنیم، و میخواهیم در همین زمینه هم مشغول شویم، آیا یک مهاجر در بدو ورود و یا حتی بعد از گذشت یکی دو سال میتواند موقعیتی مانند هئیت علمی دانشگاهی در کانادا را تصاحب کند؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rpvh نمایش پست ها
    با سلام به شما.

1- چگونه گواهی شغلی گرفتید. چون وقتی من مراجعه کردم گفتند که اول از همه باید حراست تشریف ببرید و کلی فرم در مورد دلیل خواستن گواهی پر کنید سپس به سازمان مرکزی معرفی شوید. لطفا در این مورد راهنمایی بفرمائید.

2- اصولا اینکه از طریق هیئت علمی اقدام کنیم یا یک کد دیگر چه نقشی در یافتن کار در کانادا خواهد داشت؟ این سوالی است که مدتی است برای من پیش آمده. مثلا وقتی شما با عنوان هیئت علمی اقدام میکنید، آینده کاریتان در کانادا چگونه خواهد بود؟ آیا فقط باید در این زمینه مشغول به کار شوید؟ یا اینکه میتوانید در هر رشته دلخواهی وارد شوید؟

3- وقتی با عنوان هیئت علمی اقدام میکنیم، و میخواهیم در همین زمینه هم مشغول شویم، آیا یک مهاجر در بدو ورود و یا حتی بعد از گذشت یکی دو سال میتواند موقعیتی مانند هئیت علمی دانشگاهی در کانادا را تصاحب کند؟
    این که شما با یک کد خاص اقدام کنید هیچ تاثیری بر اینکه در کانادا چه شغلی پیدا خواهید کرد ندارد. شما میتوانید با یک کد اقامت بگیرید و در کانادا کلا به کار دیگری مشغول شوید.
    در مورد موقعیت های شغلی برای هیئت علمی دربخش کار در کانادا سوال کنید تا پاسخ کاملتری بدهیم ولی اجمالا شغل هیئت علمی برای فارغ التحصیلان دکترا از خود کانادا هم بسیار محدود و رقابتی است.

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    Total received toward the overall cap: 2,360 of 25,000

Senior Member debutant آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alix1393 نمایش پست ها
    جدول ظرفیت رشته‌ها آپدیت شد:
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...plications.asp

به نظر می‌رسد یا به کارشان سرعت داده‌اند یا واقعا ارسال مدارک افزون‌تر شده است. مهندسی عمران (۲۱۳۱) که تا مدت‌ها ۴۸ پرونده بود، در آپدیت هفته پیش به ۷۵ رسید و امروز به ۱۰۳.
    امیدوارم واقعا به کارشان سرعت داده باشند؛ هر چند که ظاهراً تاریخ های ارسال مدارک افرادی که فایل نامبر گرفته اند هنوز در دو هفته اول گیر کرده و با سرعت لاکپشتی تغییر می کند.
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

Member sarahshams آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Railway Eng.IUST/Busi Management. Allameh

سلام
    بچه ها دو تا سوال:
    1- پاسپورت احتياج به ترجمه دارد؟ چون تمام مطالب صفحه اول پاسپورت خودش انگليسي هم نوشته شده
    2- الان نياز به bank statement است حتما يا بعدا بايد فرستاد؟

Member amir_za آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران، مدیریت ساخت - علم و صنعت ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahshams نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها دو تا سوال:
    1- پاسپورت احتياج به ترجمه دارد؟ چون تمام مطالب صفحه اول پاسپورت خودش انگليسي هم نوشته شده
    1- خیر
    2-الان

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahshams نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها دو تا سوال:
    چرا یک بار این تاپیک را نمی‌خوانید؟ واقعا چرا؟
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...0%DB%B1%DB%B4)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)