صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 145

موضوع: اقدام برای ویزای- 189 استرالیا بدون سابقه کار

پیش فرض پاسخ : اقدام برای ویزای- 189 استرالیا بدون سابقه کار

سلام، من فوق لیسانس معماری از استانبول تکنیک دارم، آیلتس همه بندها مینیمم ۷ دارم، ۲۷ سالمه، ولی هیچ سابقه کاری ندارم میخاستم ببینم اولا aaca برای اسسمنت مثل vetassess سابقه بیمه میخاد؟
    دوم اینکه اگر برای 190 اقدام کنم (چون ۵ امتیاز کم دارم)، ایالتی هست که بدون سابقه کاری بتونم اقدام کنم؟ تا جایی که من وبسایت ایالتها رو چک کردم و امیدوارم از چشم انداخته باشم ظاهرا هیچ ایالتی بدون حداقل یک سال سابقه کاری اون ۵ امتیاز رو نمیده بهت.

Junior Member

سلام دوستان

لطفا راهنمایی کنید

همسرم لیسانس نقشه برداری دارن از دانشگاه غیر انتفاعی با کنکور دولتی
    که متاسفانه دانشگاه مورد تایید استرالیا نیست و ایشون نیرو متخصص میدونن ، نه مهندس
    5 سال سابقه کار مرتبط با رشته اشون دارن ولی 1سالش شرکت است و دوسالش مشمول خدمت مهندسی بودن
    که مشاورا میگن سابقه حساب نمیشه
    و الان برای ویزا 189 مشاوره گرفتیم
    گفتن که باید آیلتس 7 بگیرن شاید 190 بشه
    من ازشون پرسیدم اگر همسرم برای فوق لیسانس اقدام کنن که مهندسی بگیرن و تو این سه سال زبانشو هم عالی کنه.بهتره
    مشاور گفت نه،امتیاز سن و سابقه کارو از دست میده و شرایط مشکل تر میشه تا بهتر
    میشه دوستانی که شرایط مشابه دارن راهنمایی کنید .خیلی سردرگم
    شدیم

Junior Member

سلام دوستان،

آیا کسی با رشته ژئوفیزیک برای ویزای 189 اقدام کرده؟
    من میخوام بدونم سابقه کار لازمه برای این رشته یا خیر.چون در هر سایتی حرف متفاوتی زده شده برخی میگن لازم نیست ولی برخی میگن 1 سال سابقه کار لازمه برای اسس کردن مدرک.
    من میخوام بدونم اگر بی سابقه کار برای رشته ژئوفیزیک 60 امیتاز رو بگیرم میتونم برای ویزا 189 اقدام کنم یا خیر.خیلی گیج شدم ممنون میشم راهنماییم کنین.

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ليسانس مهندسي تكنولوژي نرم افزار - آزاد رودهن

سلام به همه.
    من رشته م مهندسي كامپيوتر هست، فوق ديپلم رو حدود 12 سال پيش از دانشگاه دولتي و ليسانس رو 4 سال پيش از دانشگاه آزاد گرفتم، الانم ترم 3 كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد هستم.
    12 سال سابقه كار دارم كه 11 سالش رو بيمه بودم. حدود 7 سال رو با مدرك كارداني و 4 سال رو با مدرك كارشناسي سابقه كار دارم. توي همه ي سالها هم شغلم مرتبط بوده.
    ميخواستم بدونم سابقه ي بيمه من از زماني كه ليسانسم رو گرفتم محاسبه ميشه يا نه كلِ سابقه بيمه حسابه؟ و اينكه من فقط پرينت سابقه بيمه م كافيه يا بايد نامه از محل كار هم داشته باشم؟و اينكه آيا معدل مهمه؟

سلام به همگی.
    سوالم رو در قسمت اسسمنت مطرح کردم اما پاسخی داده نشد ممنون میشم اطلاعاتی اگر دارید بفرمایید.
    29 سالمه و لیسانس حقوق از دانشگاه آزاد مشهد. مشغول وکالت هستم اما اینطور که تحقیق کردم نمیتونم از رشتم امتیاز بیارم اما 2 پیشنهاد بمن شد از سوی مشاورین مهاجرتی:
    1- برای شغل با عنوان public relations professional در ایست 190 اقدام کنم با همین مدرک تحصیلی + ایلتس 7
    2-از طریق RPL باید 10 سال سابقه کار در زمینه نقشه کشی ارایه کنم + آیلتس 7
    بنظر شما کدوم یکی به واقعیت نزدیکتره؟
    پیشنهاد شما چیه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط goldkavir نمایش پست ها
    سلام به همه.
    من رشته م مهندسي كامپيوتر هست، فوق ديپلم رو حدود 12 سال پيش از دانشگاه دولتي و ليسانس رو 4 سال پيش از دانشگاه آزاد گرفتم، الانم ترم 3 كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد هستم.
    12 سال سابقه كار دارم كه 11 سالش رو بيمه بودم. حدود 7 سال رو با مدرك كارداني و 4 سال رو با مدرك كارشناسي سابقه كار دارم. توي همه ي سالها هم شغلم مرتبط بوده.
    ميخواستم بدونم سابقه ي بيمه من از زماني كه ليسانسم رو گرفتم محاسبه ميشه يا نه كلِ سابقه بيمه حسابه؟ و اينكه من فقط پرينت سابقه بيمه م كافيه يا بايد نامه از محل كار هم داشته باشم؟و اينكه آيا معدل مهمه؟
    سلام علاوه بر ترجمه سابقه بیمه حتما باید نامه سابقه کار با شرح وظایف داشته باشید.

Junior Member

سلام دوستان.
    برای اثبات سابقه کاری قرارداد کاری باید کاملا رسمی باشه و نسخه ای از اون به اداره کار ارسال شده باشه؟ منظورم اینه از اداره کار استعلام میگیرند؟ اگه قرارداد دو نسخه ای و فی مابین کارفرما و کارگر باشه قابل قبول نیست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط samhasani نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    برای اثبات سابقه کاری قرارداد کاری باید کاملا رسمی باشه و نسخه ای از اون به اداره کار ارسال شده باشه؟ منظورم اینه از اداره کار استعلام میگیرند؟ اگه قرارداد دو نسخه ای و فی مابین کارفرما و کارگر باشه قابل قبول نیست؟
    فکر نکنم قرار داد من دو نسخه بود مشکلی هم پیش نیومد البته من 2016 اقدام کردم

سلام.لیسانس مهندسی شیمی جز لیست هست برای اقدام به گرفتن ویزا؟؟؟
    سابقه کارندارم وتازه 5 ماهه که از خدمت اومدم...
    ممنون اگر راهنمایی کنید.

با سلام
    آیا امکان درخواست ارزیابی برای مدرک ارشد بیرون از استرالیا (دانشگاه هایی مثل تهران و شریف) با گرفتن وکیل یا توسط خودم و گرفتن 5 امتیاز (علاوه بر 15 لیسانس)، امکان پذیر است؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)