صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 23456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 145

موضوع: اقدام برای ویزای- 189 استرالیا بدون سابقه کار

Member hosseiniran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical Laboratory science-Arak

پیش فرض پاسخ : اقدام برای ویزای- 189 استرالیا بدون سابقه کار

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    نه اگر توی لیست 1 نباشه هیچ امتیازی نمیگیرید. البته با توجه به پروفایل شما که نوشتید medical laboratory science این رشته توی لیست 1 هست و میتونید امتیازش رو با توجه به مدرک تحصیلی خودتون بگیرید.
    ممنون. اون وقت ليسانس دانشگاه آزاد بودنش مشكلى ايجاد نميكنه؟ همون ١٥ امتيازه؟
    برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید.
    به گروه ما بپیوندید : تحصیل کار و زندگی در فرانسه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseiniran نمایش پست ها
    ممنون. اون وقت ليسانس دانشگاه آزاد بودنش مشكلى ايجاد نميكنه؟ همون ١٥ امتيازه؟
    بجز چندتا از دانشگاه های آزاد، مدرک لیسانس اکثر دانشگاه های آزاد، معادل فوق دیپلم هست. مثلا دانشگاه علوم و تحقیقات این طور نیستش و همون 15 امتیاز هست. اینها رو مطمئن هستم.

متاسفانه لیست کامل دانشگاه هایی که مدرکشون معادل 15 امتیاز هستند رو نمیدونم.

سلام دوستان,من واقعا ممنون میشم ازتون اگه بتونید جوابه درست بدید به این سوالم,من واقعا دارم دیوونه میشم,تمامه اینترنت و فروم ها رو شخم زدم,من با زبان و لیسانسم 55 امتیاز رو میارم,میشه از نامزدم هم استفاده کرد واسه 5 امتیاز یا امتحانه ناتی,مشکلم سابقه ی کاره که ندارم,رشته ام برق مخابراته ولی دوره های شبکه (سیسکو و مایکروسافت و...)رو رفتم و آماده کردم خودم رو واسه کاره آی تی,سابقه ندارم,گذاشتم از همون ور شروع کنم حتی شروع با Help Desk بودن,این سابقه کار رو واقعا من نفهمیدم آخرش!یه سری میگن میخواد!یه سری میگن نمیخواد!یه سری میگن 1 سال میخواد حداقل!یه سری میگن 2 سال میخواد!یه سری دسته بندیه A-B-C میزارن واسش!خلاصه گیجه گیج شدم,من مشکلم فقط سابقه کاره است,ACS گویا 2 سال میخواد؟درسته؟یه سری از دوستان تو این فروم گفتن چون واسه مهندسی فرستادن سابقه نمیخواسته,الان سواله من اینه که با این شرایط,من با مدرکه برق مخابرات واسه مهندسی اقدام کنم چون سابقه نمیخواد؟؟؟اوکیه؟راستی شرطه معدله بالای 14 واسه 15 امتیاز هنوزم هست یا کنسل شده؟مرسی از همگی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lordpotter2005 نمایش پست ها
    سلام دوستان,من واقعا ممنون میشم ازتون اگه بتونید جوابه درست بدید به این سوالم,من واقعا دارم دیوونه میشم,تمامه اینترنت و فروم ها رو شخم زدم,من با زبان و لیسانسم 55 امتیاز رو میارم,میشه از نامزدم هم استفاده کرد واسه 5 امتیاز یا امتحانه ناتی,مشکلم سابقه ی کاره که ندارم,رشته ام برق مخابراته ولی دوره های شبکه (سیسکو و مایکروسافت و...)رو رفتم و آماده کردم خودم رو واسه کاره آی تی,سابقه ندارم,گذاشتم از همون ور شروع کنم حتی شروع با Help Desk بودن,این سابقه کار رو واقعا من نفهمیدم آخرش!یه سری میگن میخواد!یه سری میگن نمیخواد!یه سری میگن 1 سال میخواد حداقل!یه سری میگن 2 سال میخواد!یه سری دسته بندیه A-B-C میزارن واسش!خلاصه گیجه گیج شدم,من مشکلم فقط سابقه کاره است,ACS گویا 2 سال میخواد؟درسته؟یه سری از دوستان تو این فروم گفتن چون واسه مهندسی فرستادن سابقه نمیخواسته,الان سواله من اینه که با این شرایط,من با مدرکه برق مخابرات واسه مهندسی اقدام کنم چون سابقه نمیخواد؟؟؟اوکیه؟راستی شرطه معدله بالای 14 واسه 15 امتیاز هنوزم هست یا کنسل شده؟مرسی از همگی

داشتن سابقه کار شرط لازم برای ویزای ۱۸۹ برای همه رشته ها نیست.
    تا جایی که من میدونم واسه
    رشته کامپیوتر سابقه کار لازمه.
    اما خیلی از دیگر رشته ها مثل مکانیک، عمران، مهندسی شیمی، و مهندسی مواد و ... داشتن سابقه کار اجباری نیست. همین که مدارک اسس بشه و امتیاز کافی هم داشته باشیم کافیه.
    واسه کلاس ۱۹۰، که اسپانسر ایالتی هست، معمولا سابقه کار لازمه، ولی نه همیشه.

Junior Member

سلام،
    میخواستم بپرسم که مدرک زبان و سابقع کار که برای assessment مدرک فرستاده میشه باید دقیقا همونای باشه که باهاش 60 امتیاز جمع میکنیم یا خیر. من فعلا آیلتس 6.5 دارم با همین میتونم اسس بشم ولی بعدا برای امتیاز یه مدرک جدید بدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط agagi نمایش پست ها
    سلام،
    میخواستم بپرسم که مدرک زبان و سابقع کار که برای assessment مدرک فرستاده میشه باید دقیقا همونای باشه که باهاش 60 امتیاز جمع میکنیم یا خیر. من فعلا آیلتس 6.5 دارم با همین میتونم اسس بشم ولی بعدا برای امتیاز یه مدرک جدید بدم؟
    این سوال قبلا هم پاسخ داده شده.
    مشکلی نداره. شما میتونید با یک مدرک زبان assessment رو انجام بدید و بعدا برای خود اپلیکیشن، کلا یک مدرک زبان دیگر ارایه بدید.

Junior Member

سلام،
    دوستان کسی اطلاع داره که برای رشته های مهندسی عمران و معماری پروانه نظام مهندسی به عنوان سابقه کار قابل قبول هست یا نه؟

Junior Member

درود . در جواب سوال شما باید بگم که من یکبار رفتم دفتر کارجویان ملل ( تو م فاطمی ) برای مشاوره که مسئولش همین سوالی که شما دارید رو جواب داد گفت ما قبلاً یه کلاینت داشتیم که با همین پروانه نظام مهندسی و اون کتابچه سفید قوانین نظام اثبات کردیم که طرف 3 سال سابقه کار داره که تونسته این پروانه رو بگیره . اینم شمارشونه خواستید تماس بگیرید 88972428 . منم لیسانس عمران هستم به 5 سال سابقه کار که دو سالش حین تحصیل بوده و فعلاً فقط مشکل آیلتس دارم. موفق باشید

Junior Member

ممنون از جوابتون. یعنی صرف داشتن پروانه اشتغال مهندسی میتونه 5 امتیاز سابقه کار برامون بیاره درسته؟ پس با این حساب 2 سال بعد از پروانه میشه 10 امتیاز سابقه کار رو گرفت؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مواد-امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط Diba3 نمایش پست ها
    داشتن سابقه کار شرط لازم برای ویزای ۱۸۹ برای همه رشته ها نیست.
    تا جایی که من میدونم واسه
    رشته کامپیوتر سابقه کار لازمه.
    اما خیلی از دیگر رشته ها مثل مکانیک، عمران، مهندسی شیمی، و مهندسی مواد و ... داشتن سابقه کار اجباری نیست. همین که مدارک اسس بشه و امتیاز کافی هم داشته باشیم کافیه.
    واسه کلاس ۱۹۰، که اسپانسر ایالتی هست، معمولا سابقه کار لازمه، ولی نه همیشه.
    دوست عزیز میشه ص 19 و 29 این فایل ضمیمه رو مطالعه کنید و بفرمایید چرا میگین سابقه کار لازم نیست. دقیقا تو ص 19 گفته. اگر اشتباه می کنم شما بگین. از ص 29 هک دقیقا اینطور بر میاد که نیاز به سابقه بیمه لعنتی داریم.
    دوستان توصیه می کنم این فایل رو بخونید تقریبا تمام سوالهای دوستان تو این فایل داده شده. section c و section d.
    اگر مفید بود دعا کنید این بنده حقیر هم بره بالاخره.
    اضافه کردن به امتیاز من هم لطفا فراموش نشه.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    GREAT OAKS FROM LITTLE ACORNS GROW

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)