صفحه 12 از 15 نخستنخست ... 23456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 145

موضوع: اقدام برای ویزای- 189 استرالیا بدون سابقه کار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام برای ویزای- 189 استرالیا بدون سابقه کار

نقل قول نوشته اصلی توسط mjdj1981 نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه ص 19 و 29 این فایل ضمیمه رو مطالعه کنید و بفرمایید چرا میگین سابقه کار لازم نیست. دقیقا تو ص 19 گفته. اگر اشتباه می کنم شما بگین. از ص 29 هک دقیقا اینطور بر میاد که نیاز به سابقه بیمه لعنتی داریم.
    دوستان توصیه می کنم این فایل رو بخونید تقریبا تمام سوالهای دوستان تو این فایل داده شده. section c و section d.
    اگر مفید بود دعا کنید این بنده حقیر هم بره بالاخره.
    اضافه کردن به امتیاز من هم لطفا فراموش نشه.
    سلام بر شما دوست ارجمند!
    اولا که، بله، متاسفانه اشتباه میکنید.
    دوما که من خودم این فایل و فایل های دیگر رو کامل خوندم و از محتویاتش آگاهم.
    سوما که توی این فایل نوشته اگر سابقه کار میخواهید ارائه بدید، بیمه و غیره هم باید ارائه بدید.
    چهارما که من خودم بدون سابقه کار واسه EA و بعدش PR اپلای کردم و هیچ مشکلی نبوده.
    پنجما که خیلی دیگر از افراد رو هم میشناسم که بدون سابقه کار اپلای کردن.
    ششما که نمیدونم اگر سابقه کار کافی نداشته باشید و نتونید مثلا 5 امتیاز بگیرید، آیا ارائه کردنش به EA نیازه؟
    نهایتا که هنوز هم حرفای قبلی من صادق هست.

Junior Member

سلام. از کجا میتونم بفهمم که دانشگاه محل تحصیلم تو مقطع کارشناسی تو لیست مورد تایید استرالیا هست یا نه. ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مواد-امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط Diba3 نمایش پست ها
    سلام بر شما دوست ارجمند!
    اولا که، بله، متاسفانه اشتباه میکنید.
    دوما که من خودم این فایل و فایل های دیگر رو کامل خوندم و از محتویاتش آگاهم.
    سوما که توی این فایل نوشته اگر سابقه کار میخواهید ارائه بدید، بیمه و غیره هم باید ارائه بدید.
    چهارما که من خودم بدون سابقه کار واسه EA و بعدش PR اپلای کردم و هیچ مشکلی نبوده.
    پنجما که خیلی دیگر از افراد رو هم میشناسم که بدون سابقه کار اپلای کردن.
    ششما که نمیدونم اگر سابقه کار کافی نداشته باشید و نتونید مثلا 5 امتیاز بگیرید، آیا ارائه کردنش به EA نیازه؟
    نهایتا که هنوز هم حرفای قبلی من صادق هست.

ممنون دوست عزیز. من میتونم سابقه کار صوری جور کنم ولی بدون بیمه. بنظر شما اینکارو بکنم یا خیر؟
    بعد اینکه اگر سابقه کار نمیخوان پس چرا همه سایتها و وکلا میگن حداقل یک سال سابقه کار لازمه؟
    و اینکه شاید عدم ارائه سابقه مال وقتی که تازه فارغ التحصیل شده باشی نه اینکه چندین سال از تحصیل گذشته باشه.
    میشه جزییات کیس خودتونو بگین و بگین الان در چه مرحله ای هستید؟
    امتیاز اضافه شد
    GREAT OAKS FROM LITTLE ACORNS GROW

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mjdj1981 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز. من میتونم سابقه کار صوری جور کنم ولی بدون بیمه. بنظر شما اینکارو بکنم یا خیر؟
    بعد اینکه اگر سابقه کار نمیخوان پس چرا همه سایتها و وکلا میگن حداقل یک سال سابقه کار لازمه؟
    و اینکه شاید عدم ارائه سابقه مال وقتی که تازه فارغ التحصیل شده باشی نه اینکه چندین سال از تحصیل گذشته باشه.
    میشه جزییات کیس خودتونو بگین و بگین الان در چه مرحله ای هستید؟
    امتیاز اضافه شد
    خواهشم میکنم.
    اینجا تاپیک "اقدام برای ویزای- 189 استرالیا بدون سابقه کار" هستش! متاسفانه من هم اطلاعات کافی در مورد سابقه کار ندارم.
    همه سایت ها؟ کدوم سایت ها؟ در کلاس 189، برای بعضی رشته ها سابقه کار اجباریه، مثل کامپیوتر. وگرنه اصلا الزامی نیست... اگر سه سال باشه، معادل 5 امتیازه. اگر 5 سال، معادل 10 امتیاز...

سلام دوستان. من 6 سال سابقه کار به عنوان وکیل دادگستری در ایران دارم و یکسال هم در استرالیا درس مرتبط خوندم اما به عنوان وکیل شناخته نشدم ولی به عنوان Trade mark attorney رجیستر شدم. مدرکم رو باید با VETASSESS اسس کنم ولی نمی دونم شانسی دارم که به عنوان Legal professional که در لیست مهاجرت برای 189 هست شناخته میشم یا نه؟ اگر کسی تجربه ی مشابهی داره، ممنون میشم اطلاع بدید.
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asal7119 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من 6 سال سابقه کار به عنوان وکیل دادگستری در ایران دارم و یکسال هم در استرالیا درس مرتبط خوندم اما به عنوان وکیل شناخته نشدم ولی به عنوان Trade mark attorney رجیستر شدم. مدرکم رو باید با VETASSESS اسس کنم ولی نمی دونم شانسی دارم که به عنوان Legal professional که در لیست مهاجرت برای 189 هست شناخته میشم یا نه؟ اگر کسی تجربه ی مشابهی داره، ممنون میشم اطلاع بدید.

سلام
    متاسفانه حتی اگر Legal Pro هم باشید برای 189 ظاهرا در لیست جدید نیست این رشته. البته شماره کد رشته دقیق شما 271214 میباشد. حالا نکته اینکه اگر بتونید به عنوان Legal Pro اسس بگیرید (نمیدونم میشه یا نه ) میتونید برای 190 در ایالت Hobart یا South Australia اقدام کنید.
    پ.ن : راستی فکر کنم شما ساکن جزیره WhitSunday هستید (; خوشحالم که طوفان اسیبی بهتون نرسونده. میشه بدونم چرا اونجارو انتخاب کردید؟

این لیست جدید که برای ویزای 189 اجرا میشه: https://www.border.gov.au/Trav/Work/...s-lists/mltssl

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadv نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه حتی اگر Legal Pro هم باشید برای 189 ظاهرا در لیست جدید نیست این رشته. البته شماره کد رشته دقیق شما 271214 میباشد. حالا نکته اینکه اگر بتونید به عنوان Legal Pro اسس بگیرید (نمیدونم میشه یا نه ) میتونید برای 190 در ایالت Hobart یا South Australia اقدام کنید.
    پ.ن : راستی فکر کنم شما ساکن جزیره WhitSunday هستید (; خوشحالم که طوفان اسیبی بهتون نرسونده. میشه بدونم چرا اونجارو انتخاب کردید؟

این لیست جدید که برای ویزای 189 اجرا میشه: https://www.border.gov.au/Trav/Work/...s-lists/mltssl
    ممنونم از پاسخ سریعتون. راستش با یه وکیل مهاجرت استرالیایی صحبت کردم و گفت احتمال قرار گرفتنم در Judiciary and other legal professinal هست ولی خب مطمئن نبود و از اونجایی که هزینه اسس 900 دلاره، دوست دارم قبلش یه ایده ای داشته باشم. البته من چون ایجا به عنوان Lawyer شناخته نشدم، شامل اون کد رشته که شما فرمودید نمیشم. بله، ما ویتساندی هستیم و در زمان طوفان اینجا بودیم و خب قطعی آب و برق برای 2 هفته! خیلی بد بود. دلیل انتخابمون، شغل همسرم هست که پزشک هستن و ما با ویزای منسوخ 457! اینجا هستیم و چون همسرم فعلاً برای درخواست PR واجد شرایط نیست، تصمیم داشتیم راههای مختلف رو بسنجیم. بازم ممنون از پاسختون.
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

Junior Member Mehdiest آواتار ها

سلام دوستان
    ممنوم ميشم بنده رو راهنمايي كنيد
    من ميخوام واسه استراليا اقدام كنم
    ٣٠ امتياز سن رو دارم- زبانم نزديك به هشت هست كه ٢٠ امتياز(البته ميخوام بگيرمش)
    ليسانس هم دارم. كه احتمالا ١٠ يا ١٥ روبگيرم
    آيا حتما ارائه سابقه كار لارمه؟ چون كارم مرتبط با رشته تحصيليم نيست. يعني امتيازش صفر درنظر گرفتم.
    بازم با اين وجود subclass189-190 رو دارم

ميخواستم بدونم اگه ارائه سابقه لازمه يا قيد استراليا رو بزنم :/
    متشكرم

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdiest نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنوم ميشم بنده رو راهنمايي كنيد
    من ميخوام واسه استراليا اقدام كنم
    ٣٠ امتياز سن رو دارم- زبانم نزديك به هشت هست كه ٢٠ امتياز(البته ميخوام بگيرمش)
    ليسانس هم دارم. كه احتمالا ١٠ يا ١٥ روبگيرم
    آيا حتما ارائه سابقه كار لارمه؟ چون كارم مرتبط با رشته تحصيليم نيست. يعني امتيازش صفر درنظر گرفتم.
    بازم با اين وجود subclass189-190 رو دارم

ميخواستم بدونم اگه ارائه سابقه لازمه يا قيد استراليا رو بزنم :/
    متشكرم
    لطفاً جهت جلوگيرى از شلوغ شدن تاپيك قبل از ارسال سوال به سوال و جوابهاى داده شده در همين تاپيك رجوع كنيد تا سوال تكرارى نپرسيد. خانم ديبا كمى بالاتر جواب سوال شما را داده اند.

Junior Member

سلام و خسته نباشید
    سوالم اینه که شغل secondary school teacher جز مشاغل لیست 1 هستش. این معلم می تونه رشتش هر چیزی باشه؟
    برای مثال ما معلم ورزش هستیم. رسمی اموزش و پرورش با بیمه 8 سال. با توجه به اینکه رشتمون هم تربیت بدنی بوده. فوق لیسانس دانشگاه تهران.
    حالا سوالم اینه که مربوط به یه سری رشته های خاص نیس و هر معلمی باشه پذیرش داره؟
    واینکه ایا مدارک زبان را معادل سازی می کنن و یا فقط ایلتس مورد پذیرش هستش؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)