صفحه 4 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 145

موضوع: اقدام برای ویزای- 189 استرالیا بدون سابقه کار

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical eng

پیش فرض پاسخ : اقدام برای ویزای- 189 استرالیا بدون سابقه کار

متاسفانه یه تاپیک جامع برای ویزای 189 وجود نداره، من این سئوال رو در یه تاپیک دیگه هم پرسیده بودم و اینجا هم دوباره مینویسم.
    برای سابقه کاری که برای گرفتن امتیاز هست دقیقاً به چه مدارکی نیاز هست؟
    وجود بیمه الزامیه یا فقط یه برگه سابقه کار کفایت میکنه؟ دقیقاً چی میخوان؟
    و اینکه امریه هم سابقه محسوب میشه؟

Junior Member

سلام و عرص ادب
    دوستان برای کسی که پرستاری دانشگاه ازاد خونده باشه و امتیاز لازم رو جهت اخذ ویزای کار بتونه کسب کنه، این که دانشگاه ازاد دری خونده ممکن هست که باعث ریجکت شدن ویزا بشه؟
    با سپاس پیشاپیش از پاسخ دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad67 نمایش پست ها
    سلام به همه،دوستان کسی میدونه که اصلا میشه برای ویزای استرالیا بدون سابقه کار با فرض اینکه به کف امتیاز اون ویزا برسه البته منظورم ویزای 190 هستش،اقدام کرد؟من ازدوتا وکیل پرسیدم و هرکدوم یه چیزی گفتن یکی گفت اره یکیم گفت نه!!!
    سلام . دوست عزیز اگه شما سایت نظام مهندسی استرالیا رو خونده باشی نوشته که برای ویزای 189 سابقه کار ضروری نیست . من این رو از یه وکیل هم پرسیدم اون هم همین رو می گفت . ولی می گفت برای اینکه بتونی شانس بیشتری داشته باشی یک سال سابقه کار با بیمه جور کن . موفق باشی .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranVB نمایش پست ها
    متاسفانه یه تاپیک جامع برای ویزای 189 وجود نداره، من این سئوال رو در یه تاپیک دیگه هم پرسیده بودم و اینجا هم دوباره مینویسم.
    برای سابقه کاری که برای گرفتن امتیاز هست دقیقاً به چه مدارکی نیاز هست؟
    وجود بیمه الزامیه یا فقط یه برگه سابقه کار کفایت میکنه؟ دقیقاً چی میخوان؟
    و اینکه امریه هم سابقه محسوب میشه؟

نامه سابقه کار تایید شده توسط سازمان مربوطه معمولا کافی هست ( البته اگر سابقه کار زیادی را بخواهید استفاده کنید احتمال دارد که کیس افیسر از شما درخواست ارائه بیمه هم بکند ولی برای سابقه کارهای بین 3 تا 5 سال معمولا درخواست نمیشه )
    در مورد امریه هم من مطمئن نیستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali45 نمایش پست ها
    سلام . دوست عزیز اگه شما سایت نظام مهندسی استرالیا رو خونده باشی نوشته که برای ویزای 189 سابقه کار ضروری نیست . من این رو از یه وکیل هم پرسیدم اون هم همین رو می گفت . ولی می گفت برای اینکه بتونی شانس بیشتری داشته باشی یک سال سابقه کار با بیمه جور کن . موفق باشی .
    سلام
    دقت داشته باشید که اگر سابقه کار شما در خارج از استرالیا هست و کمتر از 3 سال سابقه کار دارید، هیچ تاثیری در شانس شما ندارد برای اینکه کلاً اصلا امتیازی برای اون در نظر گرفته نمیشود. درست مثل کسی که اصلا سابقه کار نداشته باشد.

با سلام خدمت دوستان خوب و اساتید محترم
    من و همسرم لیسانس معماری داریم و حدود پنج ساله که بعداز فارغ التحصیلی دفتر طراحی معماری تاسیس کردیم.
    ازونجایی که خودمون کار رو شروع کردیم تا حالا کارمند نبودم وبیمه نبودم
    سوالم از شما این هست که با اینکه از لحاظ فنی در شغل خدمون بسیار بالا هستیم(بخدا قصدم تعریف از خود نیست) و نمونه کارهای زیادی رو داریم که قراردادهاشون موجوده چگونه میتونم به دولت استرالیا اثبات کنم که با اینکه سابقه بیمه ندارم ولی سابقه کار دارم

ممنونم از وقتی که میزارین

Junior Member

سلام دوستان
    من میخواستم برای ویزای 189 اقدام کنم. الان با ویزای 476 استرالیا هستم. تنها شکی که دارم در مورد سابقه کار هست که یک سال سابقه کار با بیمه دارم توی ایران ولی هیچ کدوم از مدارکش رو نیوردم، ولی فکر میکنم بتونم بسپارم که برام تهیه کنند.

امتیازهام به این صورت:
    زبان: 10 امتیاز
    امتحان : NAATI هنوز جوابش نیومده ولی امیدوارم که 5 امتیاز!
    مدرک تحصیلی : هنوز اسس نشدم! ولی امیدوارم که 15 امتیاز باشه
    همسرم : با اسس مدرک و ایلتس 6 هم 5 امتیاز

به نظرتون اصلا دنبال این کارای یه سال سابقه کارم باشم یا نه؟ و آیا کمکی به اسس مدرکم خواهد کرد یا نه؟
    در ضمن من مسترم رو از یکی از دانشگاههای washington accord گرفتم.

سلام دوست عزیز،
    شما که با این اوصافی که نوشتی همینطوری حداقل امتیاز لازم رو داری (یعنی ۶۰ امتیاز). به نظرم با همین مدارکی که داری EOI بفرست که وارد پول بشی. بعدش به طور موازی دنبال سابقه کارت هم باش. اگه جور شد، بعدش میتونی EOI رو آپدیت کنی، هرچند من فکر میکنم بدون سابقه کار هم سریع دعوت میشی واسه لاج ویزا.
    سه نکته هم یادت باشه: اولا اینکه سابقه کار خارج از استرالیا حداقل سه سال باید داشته باشی تا بتونی بابتش امتیازی بگیری. ثانیا اگر امتیازی رو توی EOI ادعا کنی و بعد نتونی موقع لاج ویزا اثباتش کنی توی دردسر بزرگی میافتی. ثالثا با توجه به آمارهای DIAC، اگر حداقل امتیاز ۶۰ رو داشته باشی حداکثر در بدترین حالت ۴ الی ۵ ماه توی پول میمونی و بعدش دعوت میشی واسه لاج ویزا.

نقل قول نوشته اصلی توسط bsh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخواستم برای ویزای 189 اقدام کنم. الان با ویزای 476 استرالیا هستم. تنها شکی که دارم در مورد سابقه کار هست که یک سال سابقه کار با بیمه دارم توی ایران ولی هیچ کدوم از مدارکش رو نیوردم، ولی فکر میکنم بتونم بسپارم که برام تهیه کنند.

امتیازهام به این صورت:
    زبان: 10 امتیاز
    امتحان : NAATI هنوز جوابش نیومده ولی امیدوارم که 5 امتیاز!
    مدرک تحصیلی : هنوز اسس نشدم! ولی امیدوارم که 15 امتیاز باشه
    همسرم : با اسس مدرک و ایلتس 6 هم 5 امتیاز

به نظرتون اصلا دنبال این کارای یه سال سابقه کارم باشم یا نه؟ و آیا کمکی به اسس مدرکم خواهد کرد یا نه؟
    در ضمن من مسترم رو از یکی از دانشگاههای washington accord گرفتم.
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛
    كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند ...

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من teaching خوندم و لی سابقه کاری 6 سال کار شبکه توی یه شرکت که بیمه دارم واسش و 3 سال شرکت دیگه ای کار میکردم که سابقه بیمه ندارم
    ilts over all 7 هستم می خواستم ببینم چون مدرک تحصیلی من با کارم مرتبط نیست اولا میشه اقدام کرد(190) اگر میشه ایا بیمه اون 3 سال واجب هست جون فقط میتونم گواهی بیارم که کار میکردم اونجا و البته چند ماهی هم هست که انجا نیستم دیگه ممنون.

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط naghed نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من teaching خوندم و لی سابقه کاری 6 سال کار شبکه توی یه شرکت که بیمه دارم واسش و 3 سال شرکت دیگه ای کار میکردم که سابقه بیمه ندارم
    ilts over all 7 هستم می خواستم ببینم چون مدرک تحصیلی من با کارم مرتبط نیست اولا میشه اقدام کرد(190) اگر میشه ایا بیمه اون 3 سال واجب هست جون فقط میتونم گواهی بیارم که کار میکردم اونجا و البته چند ماهی هم هست که انجا نیستم دیگه ممنون.
    یکی از دوستان من هم شرایط شما رو داشت و RPL نوشت.
    شما هم میتونید با RPL اقدام کنید. سایت ACS رو مطالعه کنید

تهیه و تنظیم و تکمیل فرم PASA2.0 به عنوان Recognition Prior Learning) RPL) برای آن دسته از متخصصین کامپیوتر و شبکه که مدرک مهندسی مرتبط به کامپیوتر ندارند ولیکن با داشتن سابقه کار 6 تا 8 سال در این زمینه می خواهند در خواست ارزیابی به اداره مهندسی کامپیوتر استرالیا ACS (AustralianComputer Society) l ارائه نمایند.
    RPL نشانگر سابقه کاری شما در حد قوی و قابل اثبات است که بتواند کمبود تحصیلات آکادمیک (دانشگاهی) شما را در زمینه کامپیوتر و فن آوری اطلاعات جبران نماید. این مجموعه از 2 عدد گزارش کاری و گواهی اشتغال که در آن شرح وظایف شما ذکر گردیده باشد، رزومه حرفه ای و غیره تشکیل می شود. درRPL باید از مواردی که فراگرفته اید صحبت نمایید نه از کارهایی که انجام داده اید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)