صفحه 5 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 145

موضوع: اقدام برای ویزای- 189 استرالیا بدون سابقه کار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام برای ویزای- 189 استرالیا بدون سابقه کار

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_saeid نمایش پست ها
    یکی از دوستان من هم شرایط شما رو داشت و RPL نوشت.
    شما هم میتونید با RPL اقدام کنید. سایت ACS رو مطالعه کنید
    سپاس از پاسخ شما. فقط اگر امکان داره بگید دوستتون خودشون rpl نوشتن با دادن کسی نوشته چون شنیدم اگر درست نوشته نشه وکامل نباشه رد میشه. ممنون

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط naghed نمایش پست ها
    سپاس از پاسخ شما. فقط اگر امکان داره بگید دوستتون خودشون rpl نوشتن با دادن کسی نوشته چون شنیدم اگر درست نوشته نشه وکامل نباشه رد میشه. ممنون
    راستش رو بخوای دوست من داد یه نفر دیگه نوشت. شما درست میفرمایید. اگر درست نباشه و یه سری شرایط نداشته باشه، تایید نمیشه
    نمیدونم اون بنده خدا هنوز RPL مینویسه یا نه؟! اگر خواستی پیام خصوصی بده، آدرس سایتش رو بهت بدم

راستش رو بخوای دوست من داد یه نفر دیگه نوشت. شما درست میفرمایید. اگر درست نباشه و یه سری شرایط نداشته باشه، تایید نمیشه
    نمیدونم اون بنده خدا هنوز RPL مینویسه یا نه؟! اگر خواستی پیام خصوصی بده، آدرس سایتش رو بهت بدم
    سلام

ببخشید میشه بگین که RPL چیه و به چه دردی می خوره و برای چه کسانی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سپاس

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa_kh نمایش پست ها
    سلام
    تا جایی که من می دونم شما احتیاجی به سابقه کار ندارید مگر اینکه بخواید از امتیازش استفاده کنید که با توجه به اینکه شما حتی اگر سابقه کارتون رو ارائه هم کنید امتیازی شامل حالتون نمیشه پس من فرض می کنم شما قصد استفاده ازش رو ندارید. اینکه با 60 امتیاز چقدر زمان می بره تا شما رو invite کنن رو نمی دونم. شما احتمالاً باید فقط برای اسسمنت مدرکتون اقدام کنید و کاری به سابقه کار نداشته باشید گرچه ارائه سابقه کار برای اینکه فقط مدرک شما رو اسس کنن ضرری نداره .
    اساسا بدون سابقه کار مدرک و اسس نمی کنند. فراموش نکنید شما دارید برای ویزای اسکیل اقدام می کنید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    اساسا بدون سابقه کار مدرک و اسس نمی کنند. فراموش نکنید شما دارید برای ویزای اسکیل اقدام می کنید
    خواهشا بدون دانش کافی اطلاعات غلط ندید . یعنی چی بدون سابقه کار مدرک اسس نمیشه؟
    حداقل در مورد engineering australia که این دوستمون پرسیدن میدونم که بدون سابقه اسس میشه

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    خواهشا بدون دانش کافی اطلاعات غلط ندید . یعنی چی بدون سابقه کار مدرک اسس نمیشه؟
    حداقل در مورد engineering australia که این دوستمون پرسیدن میدونم که بدون سابقه اسس میشه
    حداقل یک سال سابقه مرتبط بعد لیسانس می خواد تا مدرکتون و اسس کنن. باید ثابت کنید از دانشتون استفاده کردین

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط ghoncheh_blue نمایش پست ها
    سلام

ببخشید میشه بگین که RPL چیه و به چه دردی می خوره و برای چه کسانی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سپاس
    دوست من RPL برای کسانی هست که سابقه کار بالای ۶ سال (در بعضی شرایط بالای ۸ سال) در یکی از رشته های کامپیوتر و IT دارند، ولی مدرک تحصیلی این رشته رو ندارند
    به عبارت دیگه، کسایی که مدرک تحصیلی ندارند و یا مدرک تحصیلی مرتبط ندارند، ولی سابقه کار IT دارند
    سازمان ACS سابقه کار این افراد رو با مدرک تحصیلی معادل سازی میکنه

تهیه و تنظیم و تکمیل فرم PASA2.0 به عنوان Recognition Prior Learning) RPL) برای آن دسته از متخصصین کامپیوتر و شبکه که مدرک مهندسی مرتبط به کامپیوتر ندارند ولیکن با داشتن سابقه کار 6 تا 8 سال در این زمینه می خواهند در خواست ارزیابی به اداره مهندسی کامپیوتر استرالیا ACS (AustralianComputer Society) l ارائه نمایند.
    RPL نشانگر سابقه کاری شما در حد قوی و قابل اثبات است که بتواند کمبود تحصیلات آکادمیک (دانشگاهی) شما را در زمینه کامپیوتر و فن آوری اطلاعات جبران نماید. این مجموعه از 2 عدد گزارش کاری و گواهی اشتغال که در آن شرح وظایف شما ذکر گردیده باشد، رزومه حرفه ای و غیره تشکیل می شود. درRPL باید از مواردی که فراگرفته اید صحبت نمایید نه از کارهایی که انجام داده اید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    حداقل یک سال سابقه مرتبط بعد لیسانس می خواد تا مدرکتون و اسس کنن. باید ثابت کنید از دانشتون استفاده کردین
    پس فکر میکنم من و تمام دوستانم که بدون سابقه تونستیم اسس و PR بگیریم اشتباهی گرفتیم
    همگی هم از engineering australia اسس شدیم.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    پس فکر میکنم من و تمام دوستانم که بدون سابقه تونستیم اسس و PR بگیریم اشتباهی گرفتیم
    همگی هم از engineering australia اسس شدیم.
    بله من اشتباه کردم.شرایط در engineering Australia فرق داره.
    I have limited engineering experience. Can I still apply for an assessment of my qualifications?

Yes, you can still apply. It is possible for you to demonstrate the competencies by referring to your undergraduate professional engineering qualifications and the project/work experience elements of your academic study. Applicants may however find writing the career episodes more challenging without workplace experience from which to evidence the competencies.
    Please note that you must provide a certificate copy of an employer reference letter if you have relevant experience of 12 month or more, or if the work experience provides a basis for a Career Episode.

دوست من RPL برای کسانی هست که سابقه کار بالای ۶ سال (در بعضی شرایط بالای ۸ سال) در یکی از رشته های کامپیوتر و IT دارند، ولی مدرک تحصیلی این رشته رو ندارند
    به عبارت دیگه، کسایی که مدرک تحصیلی ندارند و یا مدرک تحصیلی مرتبط ندارند، ولی سابقه کار IT دارند
    سازمان ACS سابقه کار این افراد رو با مدرک تحصیلی معادل سازی میکنه
    سلام
    پس فقط واسه کامپیوتری هاست ؟! فقط یک سوال دیگه آیا فرقی می کنه که در چه زمینه ای کار کرده باشن ؟؟؟؟؟؟ ویا در چه زمینه هایی مدرک گرفته باشن و دوره دیده ان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    چون ممکنه یکی بری تو زمینه برنامه نویسی و یا شبکه و... دوره دیده دیده باشه و کار کنه یکی هم بری تو یک زمینه آسانتر مثلا چه بدونم مثلا word یاد بگیره و چند سال فقط کار تایپ کرده!!! هر دوشون هم می تونن ادعا کنند که در زمینه کامپیوتر کارشان بوده .

با سپاس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)