صفحه 6 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 145

موضوع: اقدام برای ویزای- 189 استرالیا بدون سابقه کار

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

پیش فرض پاسخ : اقدام برای ویزای- 189 استرالیا بدون سابقه کار

نقل قول نوشته اصلی توسط ghoncheh_blue نمایش پست ها
    سلام
    پس فقط واسه کامپیوتری هاست ؟! فقط یک سوال دیگه آیا فرقی می کنه که در چه زمینه ای کار کرده باشن ؟؟؟؟؟؟ ویا در چه زمینه هایی مدرک گرفته باشن و دوره دیده ان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    چون ممکنه یکی بری تو زمینه برنامه نویسی و یا شبکه و... دوره دیده دیده باشه و کار کنه یکی هم بری تو یک زمینه آسانتر مثلا چه بدونم مثلا word یاد بگیره و چند سال فقط کار تایپ کرده!!! هر دوشون هم می تونن ادعا کنند که در زمینه کامپیوتر کارشان بوده .

با سپاس

دوست من برای هر رشته ای شرح وظایفی وجود داره که شرح داده کسی که میخواد اسسمنت یه کد رشته رو بگیره، باید با سابقه کارش هماهنگ باشه
    من الان حضور ذهن ندارم. ولی فکر نمیکنم کسی که فقط با word کار کرده باشه (یعنی تایپیست) جزو رشته های ACS باشه (I'm not sure)
    شما لطفا سایت رو چک کن. کامل توضیح داده. این RPL چند سال از سابقه کار رو کم میکنه. فقط به درد کسایی میخوره که واقعا کار تخصصی کامپیوتر میکنن و مدرک این رشته رو ندارند

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

سلام دوستان
    امروز یکی از دوستان با من تماس گرفتن و گفتن تا اخر اکتبر فرصت دارم که برای ویزای 189 اقدام کنم
    و گفتن چون رشتم توی لیست رشته های مورد نیاز برای این ویزا است و احتمال خیلی زیاد کارم با درخواست برای این ویزا درست میشه
    البته من می خوام دکترای استرالیا اقدام کنم تازه می خواستم ایمیل زدن به استاد ها رو شروع کنم
    توی انجمن خوندم بعضیا میگن این ویزا فقط کاریه برای تحصیل نیست یعضیا هم گفتن که دکترا چون ریسرچ هست کار محسوب میشه
    من اطلاعاتم خیلی کمه و وقت کمی هم دارم
    ممنون میشم منو راهنمایی کنین
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

نقل قول نوشته اصلی توسط emy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز یکی از دوستان با من تماس گرفتن و گفتن تا اخر اکتبر فرصت دارم که برای ویزای 189 اقدام کنم
    و گفتن چون رشتم توی لیست رشته های مورد نیاز برای این ویزا است و احتمال خیلی زیاد کارم با درخواست برای این ویزا درست میشه
    البته من می خوام دکترای استرالیا اقدام کنم تازه می خواستم ایمیل زدن به استاد ها رو شروع کنم
    توی انجمن خوندم بعضیا میگن این ویزا فقط کاریه برای تحصیل نیست یعضیا هم گفتن که دکترا چون ریسرچ هست کار محسوب میشه
    من اطلاعاتم خیلی کمه و وقت کمی هم دارم
    ممنون میشم منو راهنمایی کنین
    ویزای ۱۸۹ ویزای اقامت دائم است و با آن می تونید هم کار کنید، هم درس بخونید.
    ضمنا در استرالیا دکترا تحصیل محسوب می شه و نه کار برای همین اگر بخواهید مستقیما از طریق ویزای دانشجویی بیایید باید برای ویزای 574 اقدام کنید. البته پس از اخذ پذیرش از دانشگاه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT _ ICAPNU

سلام.
    دوستان اگه امکانش هست شرایط زیر رو بررسی کنید:
    1. لیسانس (رشته برق گرایش فناوری اطلاعات و ارتباطات) ICT
    2. معدل 14 دانشگاه غیر دولتی
    3. سن 26
    4. زبان : آیلتس 7 دارم؛ میتونم دوباره امتحان بدم و به 8 برسونم، شایدم نهایت 7.5
    5. مدرک فنی و حرفه ای برنامه نویسی وب (CIW داخلی)
    6. مدارک داخلی (Network+ ، CCNA ، ITIL ، برنامه نویسی PHP و همچنین مدرک ناجی غریق درجه 2)
    7. سابقه کار ندارم.
    8. حدود 9 هزار دلار (30 میلیون تومن) هم پول دارم
    چه امتیازی با این شرایط دارم؟ و برای چه ویزایی می تونم اقدام کنم؟
    ممنون از راهنماییتون

با سلام،

سوالی داشتم که ممنون میشم اگه کسی‌ جوابش رو میدونه کمک کنه.
    من در حال حاضر مشغول تحصیل در آمریکا هستم برای دکترا. می‌خواستم ببینم آیا کار به عنوان (TA (Teacher Assistant در دانشگاه برای من سابقه کار حساب میشود یا خیر. (برای ویزای ۱۸۹). برای سه سال سابقه‌ی کار خارج از استرالیا.
    ویرایش توسط hooman_ansari : November 9th, 2015 در ساعت 08:58 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sevda1980 نمایش پست ها
    سلام ، چند نفر از بچه های مهندسی که در دانشگاه ما دارن دکترا میگیرن هم شزایط شمارو دارن. شما به راحتی میتونین با Engineers Australia مدارک لیسانستون رو اسس کنید. برای نوشتن CDR هم اگر پروژه ای کار نکردید میتونین مقاله هایی رو که دارین یا پروژه دکتراتون رو در قالب CDR بنویسین که حتی غیر قانونی هم نیست. دوت خود من این کار رو کرد و اسس رو گرفت، در حالی که خودش اینجا دانشجوی دکترا ست. در این حالت شما با مدرک لیسانستون اقدام میکنین و 15 امتیاز به جای 20 امتیاز میگیرید. کل امتیاز هاتون به این صورت میشه:
    آیلتس: 10
    مدرک: 15
    و اگر برای ویزای 190 اقدام کنید هم 5 امتیاز بعتون تغلق میگیره: 5
    و باز هم اگر امتیاز اضافه میخواین میتونین امتحان NAATI بدین که اون هم بهتون 5 امتیاز میده
    امتیاز کل: 65
    سلام. من یک سال سابقه کار رو دارم. آیلتس 6 رو هم دارم. میخوام برای اسمنت سی وی بنویسم. نمیدونم این رو چطور باید در سه اپیسود کاری بنویسم. اصلا مشخص نیست. حتی sample هایی هم که هست همه برای سابقه های بالای کاری نوشته شده. کسی میتونه کمک کنه؟ لطفا ار کسی میتنه کمک کنهشماره تماس بذاره تا باهم صحبت کنیم.

Junior Member leila79 آواتار ها

سلام دوستان عزیز . روزگارتون به کام. اگر منو راهنمایی کنید ممنون میشم. من برادرم پنج ماه هست که به استرالیا رفتن اقامت کاری گرفتن . و من میخام شش ماه بعد برم پیششون . حالا چطور باید اقدام کنم ایشان که به تازگی رفتن ایا میتونن برامن درخواست ویزا کنند ؟ یا دعوت نامه بفرستن؟ امکانش هست که من بتونم برم برای سه ماه میخام پیششون باشم و برگردم. اگر منو راهنمایی کنید که دقیقا از چه راعی باید اقدام کنم و عمل کنم ممنون میشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng Bachelor

سلام دوستان
    چندتا سوال داشتم ، ممنون میشم راهنمایی کنین
    سوال اول: من داشتم تو یکی از سایت ها شرایط و امتیاز های لازم برای اخذ ویزای 189 و 190 رو میخوندم
    نوشته شده بود که گواهی تمکن مالی نیازه یعنی 35.000 هزار دلار برای هر فرد
    صحت داره؟؟؟
    سوال دوم: فرق این دو نوع ویزا اسپانسره که اگه کسی 5 امتیاز کم داشت
    بتونه امتیاز رو از اسپانسر ایالتی (به شرط 2سال زندگی در اون ایالت) بگیره و جبران کنه؟
    سوال سوم: بعد از سلکت شدن (بعد از حدود 6 ماه در پول بودن) ویزای کاری که میدن چند ساله است؟
    باید تو همین زمینه که مدرک ارائه میشه کار کنیم؟ چه جوری به سیتیزنی تبدیل میشه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط peimoon نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چندتا سوال داشتم ، ممنون میشم راهنمایی کنین
    سوال اول: من داشتم تو یکی از سایت ها شرایط و امتیاز های لازم برای اخذ ویزای 189 و 190 رو میخوندم
    نوشته شده بود که گواهی تمکن مالی نیازه یعنی 35.000 هزار دلار برای هر فرد
    صحت داره؟؟؟
    سوال دوم: فرق این دو نوع ویزا اسپانسره که اگه کسی 5 امتیاز کم داشت
    بتونه امتیاز رو از اسپانسر ایالتی (به شرط 2سال زندگی در اون ایالت) بگیره و جبران کنه؟
    سوال سوم: بعد از سلکت شدن (بعد از حدود 6 ماه در پول بودن) ویزای کاری که میدن چند ساله است؟
    باید تو همین زمینه که مدرک ارائه میشه کار کنیم؟ چه جوری به سیتیزنی تبدیل میشه؟
    ممنون
    سلام -
    1- برای اقدام برای ویزای 189 تمکن مالی لازم نیست. اما برای 190 برخی ایالت ها برای دادن اسپانسری قبلش تمکن مالی می خواهند ولی برخی نمی خواهند. بنابراین باید شرایط ایالت خاص مدنظرتان را ببینید چه می خواهد.
    2- فرق 190 و 189 تقریبا همان است که نوشته اید.
    3- فکر نمی کنم پول و قرعه کشی در کار باشد. امتیاز 60 را بیاورید معمولا دعوت به ارسال مدارک می شوید. مدت زمانش هم به مراتب کمتر از 6 ماه طول می کشد شاید حتی زیر دو ماه. - ضمنا دیگه این ویزاهای 189 و 190 را ویزاهای کاری نمی گویند بلکه اقامت دائم هستند که با آن می شود کار هم کرد و مدت ویزا معمولا 5 ساله است. - در هر زمینه ای خواستید و کار پیدا کردید کار می کنید و محدودیتی از این لحاظ نیست. - برای تبدیل به شهر وندی هم باید مدت زمان خاصی در طی 4 سال قبل از اقدام به سیتسزنی در آنجا مانده و زندگی کرده باشید. و شرایط دیگری هم دارد.......
    پیروز باشید

Junior Member

سلام دوستان من یک سوال داشتم ممنون میشم کسی اطلاعات داره کمک کنه ؟
    من مدرک فوق لیسانس دارم وای تازه درسم تموم شده سابقه کارم هم دارم ولی سابقه کارم بیشتر بین لیسانس و فوق لیسانسم بوده

من می خوام با مدرک فوق لیسانسم مدارکمو برای تایید بفرستم می خوام بدونم سابقه کارمو قبول می کنن ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)