صفحه 7 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 145

موضوع: اقدام برای ویزای- 189 استرالیا بدون سابقه کار

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of Tasmania ، Naval Architecture

پیش فرض پاسخ : اقدام برای ویزای- 189 استرالیا بدون سابقه کار

Hi every one!
    I want to apply for 189 visa, and I want to get 5 score due to my partner’s educational degree. Is the unofficial certificate degree accepted for engineering Australia assessment for my partner, I have official certificate however my spouse has only interim certificate (govahi movaghat) and unofficial transcripts signed by sharif university of technology. I hope someone answer to me as it is a big challenge to pay for official certificates for 5 score
    لاج مدارک در تهران 6 جولای، دریافت فایل نامبر 7 جولای، درخواست مدیکال 12 جولای، انجام مدیکال 15 جولای، ارسال مدیکال 22 جولای، گرنت ویزا 23 جولای. سابکلاس 574 ، (PhD Naval Architecture (maritime engineering ،دانشگاه تاسمانیا فول فاند

سلام.
    من برای skill assessment یا همون CDR اقدام کردم. CDR رو خودم نوشتم و ارسال کردم.
    من بیش از 8 سال سابقه کار دارم ولی بیمه ندارم. برای نشان دادن سابقه کار، از شرکتهایی که بودم نامه گرفتم و ارسال کردم.
    بعد از چند روز جواب دادن که مدارک ناقص است و ارجاع دادن به صفحه 29 از MSA Booklet که نوشته علاوه بر نامه از شرکت، یک نامه از یک ارگان دیگه مثل اداره بیمه یا مالیات میخوان که نشون بده شما تو اون شرکت بودی.
    به نظرتون چی کار باید کرد؟

Junior Member

سلام دوستان. میخاستم بدونم کسی با نوشتن RPL تونسته اقامت کار استرالیا روبگیره؟ RPL مخفف prior project learning هست ودر واقع برای کسانی هست که مدرک غیرمرتبط با رشته کامپیوتر دارن اما سابقه وتجربه کاری درزمینه کامپیوتر دارن که میتونه معادل مدرک کارشناسی کامپیوترباشه.... لطفا اگرکسی اطلاعاتی دراین زمینه داره به اشتراک بذاره ممنون

سلام دوستان من لیسانس معماری از دانشگاه دولتی دارم ..ارشدم جزو دسته Other spatial scientist میشه!
    من سابقه کار ندارم ولی 60 امتیاز رو میارم! لیسانس معماری ایران رو قبول دارن؟؟؟؟ تا اونجا که فهمیدم ارشدم رو نمی تونم ارزیابی کنم چون VETASSESS باید ارزیابی کنه که حداقل 1 سال سابقه میخواد!!
    به نظرتون من eligible هستم؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

به نظرم ليسانس معمارى رو قبول دارن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amir kabir

سلام دوستان
    من ویزای 476 رو دارم و به طور موقت در استرالیا هستم ،
    قصد تبدیل ویزا رو به ویزای دایم دارم
    28 سال سن
    کارشناسی ارشد مهندسی از تهران
    ایلتس 7 البته همه بند هاش هفت نیست
    دوتا شیشو نیم و دوتا هفت
    سابقه کار ندرام
    به نظرتون چه طور باید مسیر رو دنبال کنم ؟

Junior Member abbasian66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق مهندسی پلیمر دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط fasqari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ویزای 476 رو دارم و به طور موقت در استرالیا هستم ،
    قصد تبدیل ویزا رو به ویزای دایم دارم
    28 سال سن
    کارشناسی ارشد مهندسی از تهران
    ایلتس 7 البته همه بند هاش هفت نیست
    دوتا شیشو نیم و دوتا هفت
    سابقه کار ندرام
    به نظرتون چه طور باید مسیر رو دنبال کنم ؟
    شما اول بايد سعي كنين آيلتس همه بندها رو بالاي هفت بگيرين، بعد با حساب امتياز سن و مدرك (كه البته اول بايد اسس شده باشه) ٥٥ امتياز دارين، واسه پنج امتياز باقي مونده سه تا راه هست: آيلتس همه بندهارو بالاي هشت بگيرين كه كار سختيه، يا امتحان ناتي رو بدين كه يه مقدار گرونه ولي قبول شدنش آسونه، يا اينكه اگه پارتنر دارين ايشون هم اسسمنت مدرك رو انجام داده باشه و رشته اش هم مهندسي باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng--Sharif

سلام دوستان.

بنده معافیت تحصیلی دارم و قصد دارم واسه ویزای 189 یا 190 اقدام کنم. با توجه به اینکه هزینه ویزا زیاد هست قبل از اپلای باید دز یه مورد اطمینان حاصل کنم. آیا معافیت تحصیلی میتونه مشکل ساز بشه? تو فروم دیدم که آفیسز معمولا مدزک واسه نظام وظیفه درخواست میکنه.

با تشکر

?Hi everybody, Do you know anyone with undergraduate studies in science (e.g. Chemistry, Physics etc.) who managed to be assessed as an engineer
    Please tell me it is possible.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meh_shah نمایش پست ها
    سلام دوستان.

بنده معافیت تحصیلی دارم و قصد دارم واسه ویزای 189 یا 190 اقدام کنم. با توجه به اینکه هزینه ویزا زیاد هست قبل از اپلای باید دز یه مورد اطمینان حاصل کنم. آیا معافیت تحصیلی میتونه مشکل ساز بشه? تو فروم دیدم که آفیسز معمولا مدزک واسه نظام وظیفه درخواست میکنه.

با تشکر
    با فرض اینکه الان خارج از ایران هستید، هیچ مشکلی نیست. من دوستانی دارم که در حال تحصیل این ویزا را گرفتند. برا ی نظام وظیفه باید بگید که نرفتید. احتیاج نیست به معافیت تحصیلی هم اشاره بکنید. خودشون احتمالا میدونند. (:

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)