نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: Lancaster university

پیش فرض Lancaster university

سلام بر دوستان عزیز

چون این دانشگاه یکی از دانشگاههای بزرگ انگلیس هست ولی هیچ مطلبی در موردش در انجمن وجود نداره , اگر کسی اطلاعاتی در مورد این دانشگاه , رشته ها , جامعه ایرانیان و ... داره, لطفا در اینجا اطلاع رسانی کنه.

Lancaster University | One of the world's leading universities
    www.lancaster.ac.uk/

پیشاپیش ممنون از همکاری شما

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Lancaster university

سلام
    متاسفانه دکتری عمران-ژئوتکنیک ندارد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    I spring over the spring with the spring in the spring

پیش فرض پاسخ : Lancaster university

من 2015-2014 توی این دانشگاه ارشد جامعه شناسی خوندم. خوشحال میشم راهنمایی کنم

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد در انگلستان

سلام دوستان
    من از دانشگاه Lancaster انگلستان پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی دارم
    می خواستم بدونم کسی در مورد این دانشگاه اطلاعی داره که به تصمیم گیریم مبنی بر رفتن یا نرفتن کمک بکنه
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Airplane Technology Engineering

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط zrasulzadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه Lancaster انگلستان پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی دارم
    می خواستم بدونم کسی در مورد این دانشگاه اطلاعی داره که به تصمیم گیریم مبنی بر رفتن یا نرفتن کمک بکنه
    ممنون
    سلام

با توجه به رنکینگی که داره ، دانشگاه خوبی باید باشه. شما میتونی از سایت QS و این لینکی که اینجا برات میذارم استفاده کنی :
    http://www.thecompleteuniversityguide.co.uk/lancaster

اما برای اینکه شما بدونی دانشگاهی که انتخاب کردی در چه سطحی هست، توی سایت دانشگاه یا گوگل دنبال فارغ التحصیلای اون دانشگاه بگرد. اگه افراد سرشناسی اونجا تحصیل کرده باشن، مخصوصا در رشته ای که خودت میخوای بخونی، میتونه گزینه خوبی برای در نظر گرفتن باشه
    ضمن اینکه خود داشنگاه هم در قسمت در باره ما ، معمولا دستاوردهای برجسته خودشون رو ذکر میکنن. شاید گاهی هم خیلی Bold کنند اما اگه از اون قسمت چیز چشم گیری پیدا نکردی، جای دیگه ای دنبالش نگرد، چون اگه بود همین قسمت" درباره ما "پیدا می کردی

موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)