صفحه 36 از 56 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 554

موضوع: مباحث ویزا برای دانشجویان شاغل به تحصیل با مشکل رساندن مدارک به سفارت قبل از ددلاین

پیش فرض پاسخ : مباحث ویزا برای دانشجویان شاغل به تحصیل با مشکل رساندن مدارک به سفارت قبل از د

نقل قول نوشته اصلی توسط miladAragon نمایش پست ها
    دوست خوبم، نگران نباش یا تمدیدش می کنیم یا ... ولی اگر دیفر کنیم فقط بورس می پره نه ادمیشن!!!
    دوست من ادمیشن بدون فاند به درد چی میخوره ؟ در ضمن دوستمون درست میگن فقط Polimi این آپشن رو داره و دانشگاه ها ی دیگه ایتالیا این انتخابو ندارن . باید هر چه در توان داریم انجام بدیم تا تمدید کنیم . دوستان لطفا هر کس ایمیل نزده و کاری نکرده ایمیل بزنه .
    we are fully aware of the situation which we understant can be stressful. We have contacted theEmbassy more than once, phoned them and e-mailed them. Unfortunately this year the Embassy applied strictly the procedure on which we cannot interfere since it is given by the the Italian Ministry of Foreign Affairs. We have tried to help our students as much as we could, unfortunately the last word is of the Embassy.

The way out we can offer right now is to defer the admission to the second semester. In this case you will lose only one semester (starting March 2015). You will lose the scholarship but for the second semester there will be an assignment, even though we cannot guarantee you will be awarded. More you can apply for the financial based DSU scholarship, you can contact dirittoallostudio@polimi.it.
    We are trying to do our best to solve the situation, please tell us which is your choice.

Best regards,
    Chiara
    International Admissions Office
    If God is on our side
    ?Who can be against us

پیش فرض پاسخ : مباحث ویزا برای دانشجویان شاغل به تحصیل با مشکل رساندن مدارک به سفارت قبل از د

آقا ایمیل دوم هم به دانشگاه زدم، فکر کنم اگر تمدید هم بکنن من یکی رو به جرم پر رویی را ندن دانشگاه :پی
    ولی واقعا کچلشون کنین...
    Dear Chiara,
    With all due respect, talking about deffering is not that much easy! People here are loosing their scholarships and even their admissions. Personally had admissions from some other countries and I refused them all to join POLIMI, but now everything is fading away in darkness because of an unforeseen matter! As far as I know, Italy is the only country which has such deadline and that's not fair at all.
    On the other hand, if we consider the differ option, our chance of adaptation to the campus and being pioneer in our study become rare and that's not a good news. we are loosing our time, we are loosing our admissions and our future is scratching. We need your help.

Regards

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinjc نمایش پست ها
    دوست من ادمیشن بدون فاند به درد چی میخوره ؟ در ضمن دوستمون درست میگن فقط Polimi این آپشن رو داره و دانشگاه ها ی دیگه ایتالیا این انتخابو ندارن . باید هر چه در توان داریم انجام بدیم تا تمدید کنیم . دوستان لطفا هر کس ایمیل نزده و کاری نکرده ایمیل بزنه .
    we are fully aware of the situation which we understant can be stressful. We have contacted theEmbassy more than once, phoned them and e-mailed them. Unfortunately this year the Embassy applied strictly the procedure on which we cannot interfere since it is given by the the Italian Ministry of Foreign Affairs. We have tried to help our students as much as we could, unfortunately the last word is of the Embassy.

The way out we can offer right now is to defer the admission to the second semester. In this case you will lose only one semester (starting March 2015). You will lose the scholarship but for the second semester there will be an assignment, even though we cannot guarantee you will be awarded. More you can apply for the financial based DSU scholarship, you can contact dirittoallostudio@polimi.it.
    We are trying to do our best to solve the situation, please tell us which is your choice.

Best regards,
    Chiara
    جدا؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! نمی دونستم!!!!!!!!!!! پ چرا ما چند نفریم تو این فوروم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نصف بچه ها که داره اددمیشنشون می پره کجان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خبر های خوبی رسیده طی یه سری تماس که با وزارت علوم ایتالیا گرفتیم قرار شده که با سفارت تماس بگیرن و خبر اوکی شدن یا نشدن رو بهمون بدن

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Sharif University of Technology

بچه ها از وزارت علوم گفتن که گویا راضی هستن و قراره از وزارت زنگ بزنن به سفارت بگن که تمدید کنن.
    اون روز آخر که من سفارت بودم خانم مطلبی چند بار به من گفت که من میخوام مدارکو بگیرم اما قانون وزارت خونه ست و اجازه نمیدن.
    الان هم که این خانمه تو وزارت علوم گفته مشکلی نداره و میخواد با سفارت تماس بگیره. خلاصه یه اتفاقای خوبی داره میوفته، امیدوار باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedproxima نمایش پست ها
    خبر های خوبی رسیده طی یه سری تماس که با وزارت علوم ایتالیا گرفتیم قرار شده که با سفارت تماس بگیرن و خبر اوکی شدن یا نشدن رو بهمون بدن
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza127s نمایش پست ها
    بچه ها از وزارت علوم گفتن که گویا راضی هستن و قراره از وزارت زنگ بزنن به سفارت بگن که تمدید کنن.
    اون روز آخر که من سفارت بودم خانم مطلبی چند بار به من گفت که من میخوام مدارکو بگیرم اما قانون وزارت خونه ست و اجازه نمیدن.
    الان هم که این خانمه تو وزارت علوم گفته مشکلی نداره و میخواد با سفارت تماس بگیره. خلاصه یه اتفاقای خوبی داره میوفته، امیدوار باشین
    آفرین بچه هااااااااااااا، دمتون گرم، واقعا حال کردم... ما اینو تمدید می کنیم! راستی این شماره وزارت علوم رو لطفا بذارین که مام زنگ بزنیم، مخصوصا بچه های دانشگاه آزادی می شنوم به زمان بیشتری نیاز دارن، حداقل تا اوسط آگوست. باز نیان بگن تا ته جولای شد دد لاین، اصلن باید این دد لاینو واسه همیشه حذف کنیم ( خداییش دیگه دارم بدجور پررو می شم )

Junior Member

بچه ها دستتون درد نکنه، فقط به نظر من هیچی فعلاً از این که ددلاین رو بندازین فلان تاریخ و اینا بهشون نگیم که اعصابشون بهم بریزه، بعد که تمدید کردن می ریم کنسولگری اون جا یه جور حلش می کنیم چون این جور که بچه ها گفتن گویا وزارت علوم نظر سفارتم می خواد بپرسه و اگه مشکلی نداره با تمدید ممکنه اختیار رو کلاً بده به سفارت.
    بازم همه بچه ها که زحمت شیدن و پیگیری کردن گرم.

بچه ها اینم از جواب ایمیل دومم! داریم پیشرفت می کنیم!
    Dear MOHAMMADI ,
    We are trying to help our students, but can't take decisions instead of the Embassy. The procedures are set by the Ministry and we can't interfere with it.
    We're really sorry for your situation, but we have to tell you once again to try and contact the Embassy. We will also try to contact it again as we did many times in these months.
    Kind regards,
    Valentina

بچه ها با توجه به این خبر خوبی که از وزارت علوم اومده سعی کنید سعیتونو بزارید روی ایمیل وزارت (خود شخصی که باهاش صحبت شده گفته که همه ایمیل بزنن) پس بار دیگه اگه کسی هنوز به وزارت ایمیل نزده به این ادرس:
    direzione.universita@miur.it
    ایمیل بزنه و مشکلشو شرح بده.
    یادتون باشه که ایمیل رو به ایتالیایی بزنید.اونایی که ایتالیایی بلد نیستن متنشونو انگلیسی بنویسن و با google translate ترجمه کنن و ایمیل کنن.

سلام دوستان
    این جواب دوم که میلان داد
    Please try to contact again the Embassy. We will also try to contact it again, as we did many times in the past weeks.

Kind regards,
    Valentina

فکر کنم یه فرجایی داره میشه .
    If God is on our side
    ?Who can be against us

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)