صفحه 53 از 56 نخستنخست ... 34344454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 554

موضوع: مباحث ویزا برای دانشجویان شاغل به تحصیل با مشکل رساندن مدارک به سفارت قبل از ددلاین

Moderator

پیش فرض پاسخ : مباحث ویزا برای دانشجویان شاغل به تحصیل با مشکل رساندن مدارک به سفارت قبل از د

نقل قول نوشته اصلی توسط STA74 نمایش پست ها
    راهی برای جلوگیری از این مشکل نیس ؟ امتحانات ما 31 خرداد تموم میشه ، سفارت گفته 16 تیر ددلاینه . ترجمه رو یکی دو روزه میتونم انجام بدم ولی بقیش چی ؟ بجای اصل مدرک نمیشه یه نامه رسمی از طرف دانشگاه ببریم ؟
    نه متاسفانه راه دیگری نداره و این مشکل را اکثر دوستان داشتند و دارند.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث ویزا برای دانشجویان شاغل به تحصیل با مشکل رساندن مدارک به سفارت قبل از د

سلام دوستان یه سوال.مساله گپ تحصیلی برای ویزای دانشجویی تو ایتالیا مطرح نیست؟
    مثلن آلمان اگه از آخرین مقطع تحصیلیت بیش از 2 سال گذشته باشه باید توضیح قانع کننده ای داشته باشی

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط danial1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال.مساله گپ تحصیلی برای ویزای دانشجویی تو ایتالیا مطرح نیست؟
    مثلن آلمان اگه از آخرین مقطع تحصیلیت بیش از 2 سال گذشته باشه باید توضیح قانع کننده ای داشته باشی
    درود
    مشکلی نیست.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام
    حتي اگر از مدرسه ايتاليايي هم اقدام كنيم باز مشكل ددلاين سفارت رو خواهيم داشت؟
    يا مدرسه كارهاي ويزا رو انجام ميده؟ چون من هم امتحاناتم ٣٠ خرداد تموم ميشه تازه!
    خيلي ممنون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazal75n نمایش پست ها
    سلام
    حتي اگر از مدرسه ايتاليايي هم اقدام كنيم باز مشكل ددلاين سفارت رو خواهيم داشت؟
    يا مدرسه كارهاي ويزا رو انجام ميده؟ چون من هم امتحاناتم ٣٠ خرداد تموم ميشه تازه!
    خيلي ممنون
    درود
    تنها کسانی میتوانند از طریق مدرسه اقدام کنند که میخوان کورسشون به زبان ایتالیایی باشه.
    تا ددلاینی هم که مدرسه تعیین کرده شما باید همه مدارکت اماده باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, Tabriz University

سلام.
    دوستان یه سوالی داشتم. من سال آخر لیسانس هستم ولی نمی خوام تموم کنم اینجا. می خوام یه رشته دیگه لیسانس شروع کنم.حالا سوالم اینه که من باید به سفارت و دانشگاه بگم که اینجا درس خوندم؟
    گواهی اشتغال به تحصیل و بذیرش کنکور سراسری و اینارو میخواد سفارت؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث ویزا برای دانشجویان شاغل به تحصیل با مشکل ر

سلام دوستان.
    افرادی که در حال تحصیل هستند و تا ماه جولای فارق التحصیل میشن، و تا 7 جولای مدرک کارشناسی شون آمده نمیشه، امسال هم دچار این مشکل هستند؟
    یعنی واقعا هیچ راه حلی نداره؟
    مثلا نامه ای چیزی از وزارت علوم؟( تازه امسال که تاریخ امتحانات عقب ترم افتاده و تا 15 جولای امتحاناست!!!)
    دانشجویانی که این چند سال اخیر، با این مشکل روبرو شدند، یه لطفی میکنن بگن آخرش چی کار کردند؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط ardali نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    افرادی که در حال تحصیل هستند و تا ماه جولای فارق التحصیل میشن، و تا 7 جولای مدرک کارشناسی شون آمده نمیشه، امسال هم دچار این مشکل هستند؟
    یعنی واقعا هیچ راه حلی نداره؟
    مثلا نامه ای چیزی از وزارت علوم؟( تازه امسال که تاریخ امتحانات عقب ترم افتاده و تا 15 جولای امتحاناست!!!)
    دانشجویانی که این چند سال اخیر، با این مشکل روبرو شدند، یه لطفی میکنن بگن آخرش چی کار کردند؟
    درود
    برای سفارت ایتالیا راه حلی وجود نداره شما باید تا ددلاین تعریف شده دانشنامه و ترجمه آن دستتون باشه.

Junior Member

سلامباتوجه به این مشکل آماده نشدن به موقع مدارک و تمدید نشدن وقت سفارت، آیا میشه از کشور دیگه ای (کشور سومی) برای گرفتن ویزای تحصیلی ایتالیا اقدام کرد؟

میتونم با ایمیل زدن وقت بگیرم از سفارت و برم اونجا ازشون این سوالو بپرسم؟یا حتی بهتر،آیا با تلفن جواب سوالمو میدن؟
    ممنون
    ویرایش توسط behnamhg : April 8th, 2017 در ساعت 10:53 PM دلیل: ترکیب پست

سلام دوستان.
    من میخواستم بدونم اگر برای مستر مجدد از پلی تکنیک میلان پذیرش بگیرم برای ویزا به مشکل برمیخورم؟ در حال حاضر ترم آخر ارشد معماری هستم و اونجا برای ارشد طراحی شهری اقدام کردم.
    ممنون میشم راهنماییم کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)