صفحه 1 از 56 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 554

موضوع: مباحث ویزا برای دانشجویان شاغل به تحصیل با مشکل رساندن مدارک به سفارت قبل از ددلاین

پیش فرض مباحث ویزا برای دانشجویان شاغل به تحصیل با مشکل رساندن مدارک به سفارت قبل از ددلاین

با سلام
    با توجه به اینکه تاپیک اصلی ویزای دانشجویی برای کارشناسی ارشد یکم شلوغ شد و خیلیها همین مشکل رو دارند این تاپیک رو اگه که مدیران بزارن بزنیم که اونجا شلوغ نشه و بشه اطلاع رسانی کرد.

موضوع از این قرار هست که همینطور که میدونید وقت اعلام شده توسط سفارت برای ویزای دانشجویی رشته های انگلیسی 9 تیر ماه یا 30 جون هست که خیلی از اونهایی که پذیرش گرفتند دانشجوی سال اخر کارشناسی هستند و دریافت ریزنمرات و دانشنامه و ترجمه اون براشون زمانگیر خواهد بود(یعنی تا وقت اعلام شده امکانش رو ندارند که برسونند مدارک رو)
    من خودم هم همین مشکل رو دارم و اطلاع زیادی ندارم ولی با توجه به تجربه بقیه دوستان سال پیش هم انگار همین مشکل وجود داشته ولی با ایمیل ها و تماس هایی که گرفته شده توسط بچه ها به سفارت و دانشگاه تونستند که تا اواسط مرداد وقت مدرک های گفته شده رو بیشتر کنند.ولی باید اطلاع رسانی بشه که همه که این مشکل رو دارن و انگار تعدادشون هم کم نیست ایمیل بزنن و تماس بگیرند و مشکل رو بهشون بگن تا بشه که وقت رو تمدید کنن برای ارائه مدارک.
    حالا اینجا راه های تماس سفارت و دانشگاه رو مثل ایمیل و ... رو بزاریم که هر کس خواست ایمیل بزنه.

این ایمیل سفارت هست:
    segreteria.teheran@esteri.it

این مشخصات قسمت امور دانشجویان خارجی البته برای دانشگاه پلی تکنیک میلان
    International Students Office Leonardo Campus
    phone: +39 02 2399.4469
    email: International.mi@polimi.it

International Students Office Bovisa Campus
    phone: +39 02 2399.5763
    email: International.bv@polimi.it

Welcome Desk Como Campus
    phone: +39 031 332.7555
    email: welcome.como@como.polimi.it

Welcome Desk Lecco Campus
    phone: +39 0341 488804
    email: welcome.lecco@polimi.it

Welcome Desk Piacenza Campus
    phone: +39 0523 356801
    email: welcome.piacenza@polimi.it

این skype دانشگاه هست که این روز ها انلاین هستند: international_admissions_office
    • Monday from 10:00am to 12:00pm CET
    • Thursday from 3:00pm to 5:00pm CET
    ویرایش توسط saeedproxima : May 1st, 2014 در ساعت 10:38 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    University of British Columbia - PhD of Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : برای دانشجویان سال اخر که مشکل رساندن دانشنامه و ریزنمرات به سفارت در وقت اعلا

سعید جان دستت درد نکنه.
    این تمامی ایمیل های سفارت
    بچه های دانشگاه بلونیا هم به International Desk ایمیل بزنن Internationaldesk@unibo.it

Ambassador’s Office

Tel +98 21 66726958
    Fax +98 21 66726961
    E-mail: segreteria.teheran@esteri.it

Political Affairs and Press Office

Minister Counsellor Grammenos MASTROJENI
    Tel +98 21 66714880
    Fax + 98 21 66726961
    E-mail: grammenos.mastrojeni@esteri.it

First Secretary Alberto PETRANGELI
    Tel.
    +98 21 66714412
    Fax + 98 21 66726961
    E-mail: alberto.petrangeli@esteri.it

Economic- Commercial Section

First Secretary Andrea BARBARIA
    Tel. +98 21 66726955
    Fax + 98 21 66726961
    E-mail: [email]commerciale.teheran@esteri.it

Consular Section
    Head of Consular Section,First Secretary Alberto PETRANGELI
    Tel. +98 21 22047802/03
    E-mail: consolato.teheran@esteri.it (consular service)
    visti.teheran@esteri.it (visa)
    studi.teheran@esteri.it (University')

Cultural Section
    Cultural Attaché
    Prof. Carlo CERETI

Tel. +98 21 66723718
    Fax + 98 21 66726961
    E-mail: culturale.teheran@esteri.it carlo.cereti@esteri.it

Administration
    Tel. +98 21 6671 4624
    Fax +98 21 66726961
    E-mail: amministrativo.teheran@esteri.it

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مباحث ویزا برای دانشجویان شاغل به تحصیل با مشکل رساندن مدارک به سفارت قبل از د

دوستان عزیز این تاپیک رو تا بعد از اینکه دوستان ویزاشون رو بگیرن پاک نمیکنم ولی هشدار میدم که از گذاشتن هرگونه پست اسپم یا بی محتوی در این تاپیک جدا خودداری کنید در صورت مشاهده با کاربر متخلف برابر قانون برخورد میشه

تیم مدیریت اپلای ابرود
    زیر فروم ایتالیا
    tommy angelo
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

پیش فرض پاسخ : مباحث ویزا برای دانشجویان شاغل به تحصیل با مشکل رساندن مدارک به سفارت قبل از د

با تشکر از مدیریت
    لطفا دوستان هر کسی که ایمیل میزنه یا تماس میگیره متنی رو که فرستاده اگه که دوست داره بزاره و جوابی هم که دریافت میکنه رو هم بزاره تا ببینیم که چقدر تاثیر گذار بوده.
    به نظر دوستان خوب هست که در ایمیلی که می زنیم به وضعیت سال قبل و اینکه تمدید شده هم اشاره کنیم یا خیر؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - Ferdowsi University of Mashhad

سلام
    من متن رو از سال پیشی ها برداشتم و یکم تغییر دادم و فرستادم
    Good day,

I am one of Iranian students who have got admission for studying Master of Science in Politecnico di Milano University. Unfortunately, Me and a lot of Iranian students have encountered a problem in the process of getting Visa. Our official Bachelor of Science Degree will not be ready until the deadline that has been set by the Embassy of Italy. In fact, regular BS students of Iran universities finish their last term exams almost in late June, and after that, it takes about 1 or 2 months to prepare their official degree. It is good to mention that, in previous year, the deadline had been extended for Iranian students and they were allowed to provide their bachelor degree until early of August.

I, hopefully, request from you to give me and a great number of students enough time to prepare our degree like previous year, providing us the opportunity to attend Politecnico di Milano university.

Regards

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام..مرسی بابت ایجاد این تاپیک
    اینم راه تماس با دانشگاه فلورانس
    foreign.students@adm.unifi.it

ضمنا من قبلا با دانشگاه فلورانس درین مورد صحبت کردم و گفتن که دانشنامه یا یه مدرکی به جای اون که نشان دهنده پایان تحصیلات کارشناسی شما باشه برای ما مورد قبوله.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hrh0001 نمایش پست ها
    سلام
    من متن رو از سال پیشی ها برداشتم و یکم تغییر دادم و فرستادم
    Good day,

I am one of Iranian students who have got admission for studying Master of Science in Politecnico di Milano University. Unfortunately, Me and a lot of Iranian students have encountered a problem in the process of getting Visa. Our official Bachelor of Science Degree will not be ready until the deadline that has been set by the Embassy of Italy. In fact, regular BS students of Iran universities finish their last term exams almost in late June, and after that, it takes about 1 or 2 months to prepare their official degree. It is good to mention that, in previous year, the deadline had been extended for Iranian students and they were allowed to provide their bachelor degree until early of August.

I, hopefully, request from you to give me and a great number of students enough time to prepare our degree like previous year, providing us the opportunity to attend Politecnico di Milano university.

Regards
    منم دیروز هم به سفارت ایمیل زدم هم دانشگاه
    مضمون ایمیل هم شبیه همین ایمیل دوستمون بود

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام
    از ایمیل
    studi.teheran@esteri.it
    این جواب اومد که خوبم نیست :دی
    به نظرم بهتره کاره امضا جمع کردن رو شروع کنیم.

Good morning,

I am sorry but if you complete documents up to 30th June 2014 you can get visa, otherwise you have to present the admission letter for next semester.
    Best regards,

Francesca Fiacchi
    Consular Section
    Italian Embassy
    Tehran

Member
    رشته و دانشگاه

به نظر من جوابشو بده بگو که نمیتونیم دیفر کنیم (البته اگر بورس داری!) برای من که هنوز جواب نیمده.
    امضا هم میخواید جمع کنید بکنیم...

Junior Member
    رشته و دانشگاه

من متن نامه رو امشب سعی می کنم آماده کنم با یکی از دوستان باز هماهنگ می کنم ببرش سفارت و یا نزدیکش. که هر کسی که رفت بره امضا بزنه.

صفحه 1 از 56 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)