صفحه 4 از 56 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 554

موضوع: مباحث ویزا برای دانشجویان شاغل به تحصیل با مشکل رساندن مدارک به سفارت قبل از ددلاین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - Ferdowsi University of Mashhad

پیش فرض پاسخ : مباحث ویزا برای دانشجویان شاغل به تحصیل با مشکل رساندن مدارک به سفارت قبل از د

نقل قول نوشته اصلی توسط reza127s نمایش پست ها
    دوستان خبری نشد؟
    دوستانی که اخیرا رفتن نامه رو امضا کردن اون برگه امضاها رو دیدن, حدودا چنتا امضا جمع شده؟
    آقا تازه ۵ شنبه گذاشتن :دی صب کن یه هفته بگذره + ممکنه هنوز عده ی زیادی اطلاع نداشته باشند باید بیشتر اطلاع رسانی کنیم
    مشکل رساندن مدرک کارشناسی به ددلاین سفارت ایتالیا برای ویزا :
    نامه ای در تاریخ ۱۸ اردیبهشت در محل سفارت ایتالیا گذاشته شده است زودتر برای پیش ثبت نام برید و نامه رو امضا کنید تا پیگیری هامون جواب بده.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of British Columbia - PhD of Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : مباحث ویزا برای دانشجویان شاغل به تحصیل با مشکل رساندن مدارک به سفارت قبل از د

الان جواب از سفارت اومد و متاسفانه همون جواب تکراری بود...
    میشه دوستانی که رفتن سفارت و مشکل مدرک رو مطرح کردن بگن تو سفارت چی گفتن بهشون؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - Ferdowsi University of Mashhad

نقل قول نوشته اصلی توسط bardiakabiri نمایش پست ها
    الان جواب از سفارت اومد و متاسفانه همون جواب تکراری بود...
    میشه دوستانی که رفتن سفارت و مشکل مدرک رو مطرح کردن بگن تو سفارت چی گفتن بهشون؟!
    فک می کنم هنوز تعداد خیلی کمی برای پیش ثبت نام سفارت رفتن. من دنبال یه راهی واسه پیگیری بیشتر م ولی چیزی به ذهنم نمیرسه ...
    مشکل رساندن مدرک کارشناسی به ددلاین سفارت ایتالیا برای ویزا :
    نامه ای در تاریخ ۱۸ اردیبهشت در محل سفارت ایتالیا گذاشته شده است زودتر برای پیش ثبت نام برید و نامه رو امضا کنید تا پیگیری هامون جواب بده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, Sharif University of Technology

دوستان استرس نداشته باشید الکی هم به بقیه استرس ندید!! تا حالا نداشتیم که به کسی که ادمیشن داره به خاطر حاضر نبودن مدرک 2 ماه قبل از کلاسا ویزا ندن! هیچ سفارتی این کارو نمی کنه! من دوستام تو پلی تکنیک میلان هستن چند بار باهاشون حرف زدم با قطعیت می گن مشکلی نیست و تمدید میشه! راجع به اینکه میگن امسال قانون عوض شده و اینا هم هر ساله کارشون زدن همین حرفاس که به قول دوستم مثلا یارای واقعی رو جدا کنن!! در ضمن من تقریبا دیگه الان 10-12 نفر رو میشناسم خودم که دارن این مشکل رو. پارسال با 20 نفر امضا و پیگیری حل شده. تازه امروز هم که جواب تورین میاد ظاهرا قطعا زیاد میشه تعداد. همون روز 5شنبه هم من 2 نفر رو تو سفارت دیدم که اونا هم همین برنامه رو داشتن و قرار شد برگه رو امضا کنن. مسئولین سفارت هم خیلی آدمای خوب و مهربونین من که نامه رو بردم تعجب کرد که چه زود نامه نوشتید و پیگیرید! منم ازشون خواستم که هرکس اومد و این مشکل رو داشت بدید تا امضا کنه و قبول کردن. کلا اگه بازم بریم و پی گیر شیم حله. من خودم برای تکمیل مدارکم احتمالا هفته دیگه میرم بقیه هم زود تر برید. کلا ببینن پیگیرید و حتما می خواید بیاید مهلت رو میدن مثل همه سفارت ها! یه چیز طبیعیه.

Member
    رشته و دانشگاه

امیر جان الان بریم سفارت پی نامرو بگیریم خودشون در جریان هستن دیگه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط bardiakabiri نمایش پست ها
    امیر جان الان بریم سفارت پی نامرو بگیریم خودشون در جریان هستن دیگه؟
    آره آقا من گفتم بهشون حله. فقط برید زودتر.

سلام دوستان خیلی ممنون از همکاری همتون
    یه سوال داشتم چون فکر کنم بعضی ها این مشکل رو هم داشته باشن.شماها برای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهیتون چیکار کردید؟ چون این 2 تا رو هم بدون پایان خدمت نمی دن بهمون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedproxima نمایش پست ها
    سلام دوستان خیلی ممنون از همکاری همتون
    یه سوال داشتم چون فکر کنم بعضی ها این مشکل رو هم داشته باشن.شماها برای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهیتون چیکار کردید؟ چون این 2 تا رو هم بدون پایان خدمت نمی دن بهمون.
    می دن قانون اینه که با کارت دانشجویی هم باید بدن. من بخشنامشو دیدم مال سال 64. اگه نمی دن برو اداره آموزش و پرورش بگو استعلام کنن از وزارت اگه نمی دونن قانون رو!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbaghdadi نمایش پست ها
    می دن قانون اینه که با کارت دانشجویی هم باید بدن. من بخشنامشو دیدم مال سال 64. اگه نمی دن برو اداره آموزش و پرورش بگو استعلام کنن از وزارت اگه نمی دونن قانون رو!!
    الان این مدرک دیپلم رو از دانشگاه باید بگیریم یا دبیرستان؟

Member
    رشته و دانشگاه

اگر ندادی دانشگاه باید از دبیرستان بگیری دیگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)