صفحه 5 از 56 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 554

موضوع: مباحث ویزا برای دانشجویان شاغل به تحصیل با مشکل رساندن مدارک به سفارت قبل از ددلاین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, Sharif University of Technology

پیش فرض پاسخ : مباحث ویزا برای دانشجویان شاغل به تحصیل با مشکل رساندن مدارک به سفارت قبل از د

نقل قول نوشته اصلی توسط reza127s نمایش پست ها
    الان این مدرک دیپلم رو از دانشگاه باید بگیریم یا دبیرستان؟
    شریف گواهی موقت رو گرفته فقط مدرک تو دبیرستانه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث ویزا برای دانشجویان شاغل به تحصیل با مشکل رساندن مدارک به سفارت قبل از د

بچه ها این جوابی بود که بعد از یه هفته ایمیل زدن به دانشگاه گرفتم. ولی در کل اینجور که من آمار گرفتم این مشکل هر سال بوده و تا حالا هم سابقه نداشته کسی به خاطرش از تحصیل محروم بشه. فقط توصیه ای که دوستای من تو ایتالیا کردن اینه که وقتی میرین سفارت خیلی با احترام و خوش اخلاق و غیرطلبکارانه از طرفتون تقاضا کنین که در مورد این مشکل به خصوص کمکتون کنن و مهلت بدن که مدرک لیسانس رو یکم دیرتر تحویل بدین.
    Dear student,
    we will try and write to the Embassy of Italy in Teheran, to check how that procedure can be managed.

Best regards,

Pierfrancesco Naccarato
    Alma Mater Studiorum Università di Bologna
    Area Relazioni Internazionali - Sportello Studenti Internazionali
    Via Filippo Re 4, 40126 Bologna, Italy
    tel. +39 051 2099510

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - Ferdowsi University of Mashhad

میلان هم این رو به من گفت
    Dear HANAFI HAMIDREZA,
    As far as I know the deadline is set by the Italian MInistry of Education and the embassy cannot change it, we asked them if they can accept temporary certificates but we had a negative answer last year.
    unfortunately there is not so much we can do to solve the issue, I'll try my best trying to talk with them on the phone as soon as possible.
    regards
    Fabrizio
    International Admissions Office
    مشکل رساندن مدرک کارشناسی به ددلاین سفارت ایتالیا برای ویزا :
    نامه ای در تاریخ ۱۸ اردیبهشت در محل سفارت ایتالیا گذاشته شده است زودتر برای پیش ثبت نام برید و نامه رو امضا کنید تا پیگیری هامون جواب بده.

Junior Member

دوستان ممنون از تاپیک خوبی که زدید فقط یه سوال،دانشگاه به من ریز نمره قابل ترجمه نمیده تا دانش نامه نیاد،اینجوری بدون ریز نمره و دانش نامه میتونم برم سفارت پرونده تشکیل بدم ؟

Moderator

دوستان این برنامه هر ساله بوده و هست سال پیش هم یه ماه وقت گرفتن.
    کسانی که تو ددلاینی که داده خواهد شد مدرک رو تونستن بگیرن که میرن نتونستن که یا دیفر میکنن ترم بعد یا سال بعد اقدام میکنن.

من با دانشگاه دولتی کاری ندارم برای دانشگاه آزاد یه چیزی بگم که بچه هایی که آزادی هستن دستشون بیاد که قضیه از چه قراره.
    بعد اتمام درس و جمع کردن امضا و فراغت از تحصیل شما منتظر مدرک موقت خواهید بود بعد از اینکه این مدرک رسید برای دانشنامه دانشگاه برای شما اقدام خواهد کرد بستگی به خود شما داره که چقدر با دانشگاهتون مچ هستید یا نه اگه با امور فارغ التحصیلان مچ باشید فورا دانشنامه شما رو به تهران خواهند فرستاد.
    قضیه از این به بد سخت میشه و میشه گفت شروع میشه تا تو تهران باز کنن و وارد سیستم کنن و امضا و مهر کنن تقریبا 4 ماه تول میکشه هر کاری هم کنید نمیشه که اون وقت رو کمتر کرد من چندین روز خوابیدم در امور فارغ التحصیلان و هی زنگ میزدم و با هزار نفر هم حرف زدم نشد که نشد به خاطر همین از الان برنامتون رو تنظیم کنید و ببینید میرسه یا نه.
    بعد اینکه دانشنامه رسید تازه شروع میکنن ریزنمرات قابل ترجمه صادر کنند که این ریزنمرات رو میتونید یه روزه بگیرید و ببرید تهران یه روزه هم امضا و مهر کنید.

موفق باشید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط atefefrn نمایش پست ها
    دوستان ممنون از تاپیک خوبی که زدید فقط یه سوال،دانشگاه به من ریز نمره قابل ترجمه نمیده تا دانش نامه نیاد،اینجوری بدون ریز نمره و دانش نامه میتونم برم سفارت پرونده تشکیل بدم ؟
    بله میتونی
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of British Columbia - PhD of Civil Engineering

باز جوابهایی که دانشگاه ها دادن امیدوار کنندست! هرکی رفت سفارت بگه چی شد! من خودم پس فردا میرم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IAU

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    دوستان این برنامه هر ساله بوده و هست سال پیش هم یه ماه وقت گرفتن.
    کسانی که تو ددلاینی که داده خواهد شد مدرک رو تونستن بگیرن که میرن نتونستن که یا دیفر میکنن ترم بعد یا سال بعد اقدام میکنن.

من با دانشگاه دولتی کاری ندارم برای دانشگاه آزاد یه چیزی بگم که بچه هایی که آزادی هستن دستشون بیاد که قضیه از چه قراره.
    بعد اتمام درس و جمع کردن امضا و فراغت از تحصیل شما منتظر مدرک موقت خواهید بود بعد از اینکه این مدرک رسید برای دانشنامه دانشگاه برای شما اقدام خواهد کرد بستگی به خود شما داره که چقدر با دانشگاهتون مچ هستید یا نه اگه با امور فارغ التحصیلان مچ باشید فورا دانشنامه شما رو به تهران خواهند فرستاد.
    قضیه از این به بد سخت میشه و میشه گفت شروع میشه تا تو تهران باز کنن و وارد سیستم کنن و امضا و مهر کنن تقریبا 4 ماه تول میکشه هر کاری هم کنید نمیشه که اون وقت رو کمتر کرد من چندین روز خوابیدم در امور فارغ التحصیلان و هی زنگ میزدم و با هزار نفر هم حرف زدم نشد که نشد به خاطر همین از الان برنامتون رو تنظیم کنید و ببینید میرسه یا نه.
    بعد اینکه دانشنامه رسید تازه شروع میکنن ریزنمرات قابل ترجمه صادر کنند که این ریزنمرات رو میتونید یه روزه بگیرید و ببرید تهران یه روزه هم امضا و مهر کنید.

موفق باشید.
    البته شما اگر وثیقه بذارید یک نامه تسریع بهتون میدن که می تونید کاراتون را سریعتر جلو ببرید (توضیحات در ویکی موجود است، لطفا مطالعه بفرمایید). البته این مورد هم درست فرمودید که بستگی به اداره فارغ التحصیلان دانشگاه داره برای ارسال مدارک به سازمان مرکزی تهران ولی طبق قانون تا نامه تسریع نیاد نباید سریعتر بفرستن (ولی بعضی جاها لطف می کنند و می فرستن) حتی این طوری که دیدم اگر سریع بخوان صادر کنند و بفرستن روند سه ماهه میشه سه، چهار روزه... بعدم که نامه به تهران برسه باز باید مجدد پیگیری کنید که در دبیرخانه ثبت بشه و امضا بشه، البته می تونید از اداره فارغ التحصیلات دانشکدتون در خواست کنید که هم زمان با ارسال مدرک ریزنمراتتون را هم به تهران ارسال کنند (هرچند که شاید خودتون حضوری ببرید سریعتر میشه). البته این روند زمان مشخصی نداره....یکی زیر10روز و یکی ده روزه جمع کرده...یکی سه هفته و یکیم ... ولی در مجموع به امید خدا شدنی است هرچند کمی روندش نامشخص و استرس زاست.... ولی نذارید کسی ناامیدتون کنه...موفق باشید

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mosafer2014 نمایش پست ها
    البته شما اگر وثیقه بذارید یک نامه تسریع بهتون میدن که می تونید کاراتون را سریعتر جلو ببرید (توضیحات در ویکی موجود است، لطفا مطالعه بفرمایید). البته این مورد هم درست فرمودید که بستگی به اداره فارغ التحصیلان دانشگاه داره برای ارسال مدارک به سازمان مرکزی تهران ولی طبق قانون تا نامه تسریع نیاد نباید سریعتر بفرستن (ولی بعضی جاها لطف می کنند و می فرستن) حتی این طوری که دیدم اگر سریع بخوان صادر کنند و بفرستن روند سه ماهه میشه سه، چهار روزه... بعدم که نامه به تهران برسه باز باید مجدد پیگیری کنید که در دبیرخانه ثبت بشه و امضا بشه، البته می تونید از اداره فارغ التحصیلات دانشکدتون در خواست کنید که هم زمان با ارسال مدرک ریزنمراتتون را هم به تهران ارسال کنند (هرچند که شاید خودتون حضوری ببرید سریعتر میشه). البته این روند زمان مشخصی نداره....یکی زیر10روز و یکی ده روزه جمع کرده...یکی سه هفته و یکیم ... ولی در مجموع به امید خدا شدنی است هرچند کمی روندش نامشخص و استرس زاست.... ولی نذارید کسی ناامیدتون کنه...موفق باشید

mosafer2014 جان دمت گرم داداش من این حرفا رو برای بچه ها زدم که روند کار بیاد دستشون من سال پیش مدرکم رو گرفتم که کارت پابان خدمت داشتم :دی
    ولی چون بچه ها زیاد پرس و جو میکردن و میپرسیدن چطور میشه خواستم بگم که دستشون بیاد چی به چیه, همه این راه هارو من سال پیش رفتم

اون سختیا و هرس هایی که من کشیدم میگم که بچه ها بدونن و این همه هرس و استرس نخورن.

به امیده موفقیت همه بچه ها

Member
    رشته و دانشگاه
    University of British Columbia - PhD of Civil Engineering

خوب دوستای عزیز من امروز سفارت بودم و باید بهتون بگم که در کمال تاسف تا الان فقط 3 نفر اون هم با احتساب خودم! رفتن و برگرو امضا کردن با این وضعیت مهر تو تهران با هم تیله بازی میکنیم!! خوب پاشید برید دیگه! مدارک مربوط به ویزا رو هم قبول نکردن که بگیرن صرفا مدارک تحصیلی رو گرفتن و گفتن فعلا هیچ امیدی نیست. البته بگم که برخوردشون واقعا عالی بود اما انگار دست خودشون نبود و نمیتونستن تاریخو عوض کنن. البته از دانشگاه هم این ایمیل رو زدن که به نظر خوب میاد
    Dear student,

we are already discussing the matter with the Italian Embassy in Iran. We will let you know as soon as there will be any update.

Best regards

در هر صورت خواهشمندم زودتر پاشید برید سفارت حداقل اون نامرو امضا کنید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)