صفحه 6 از 56 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 554

موضوع: مباحث ویزا برای دانشجویان شاغل به تحصیل با مشکل رساندن مدارک به سفارت قبل از ددلاین

Member
    رشته و دانشگاه
    University of British Columbia - PhD of Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : مباحث ویزا برای دانشجویان شاغل به تحصیل با مشکل رساندن مدارک به سفارت قبل از د

با اجازه ادمین محترم من یه موضوعی رو دوباره اینجا تاکید میکنم البته توی تاپیک مربوطه هم خواهم نوشت

در مورد مشکل رسیدن مدرک کارشناسی به ددلاین

ببینید دوستان یه سریا میگن اصلا نگران نباشید درست میشه یه سری دیگه هم میگن اصلا کوتاه نمیان! من تقریبا از اول این تاپیک 217 صفحه شروع کردم و دقیقا خوندم که در 2 سال پیش و سال پیش چه اتفاقاتی افتاده که بچه ها به نتیجه رسیدن! تا الان کل کاری که ما کردیم اینه که بعضی ها تاکید میکنم فقط بعضیها به دانشگاه ایمیل زدن، به سفارت ایمیل زدن و البته نامه ای هم نوشته شده داخل سفارته که تا دیروز فقط 3 تا امضا پاش بود یعنی عملا هیچی! توی صفحات تاپیک که میخوندم به ایمیل خانم جوانا فرتزا (
    giovanna.frezza@esteri.it) برخوردم که گویا همکار ایتالیایی و یا مقام بالاتر خانم میرمطلبی هستن و بچه ها با ایشون هم مکاتبه داشتن لذا شاید مکاتبه با ایشون هم لازم باشه. دوستان نکته ای که هست خواهشن تاریخی رو مشخص نکنید برای ددلاین جدید چون هممون میدونیم واقعا تا هیچ تاریخی نمیتونیم مطمان باشیم که مدرک میرسه لذا بهترین حالت اینه که به آگوست انتقالش بدیم نه جولای چرا که طبق اطلاعات من از شروع بررسی پرونده که بعد از ارایه اصل مدرک شروع میشه تا صدور ویزا 20 روز زمان لازمه پس عملا اول آگوست هم برای سفارت فرقی نداره. از پارسال که سفیر عوض شده یکم سخت گیری بیشتر شده به صورتی که تاریخ اولیه پارسال 13 جون بوده که بعدش به 4 جولای و درنهایت به آخر جولای تغییر پیدا کرد. البته این نکته رو هم بگم که بحث این هم بوده که فقط دانشنامه تا 30 جولای نه ریزنمرات که این هم عملا مسخرست!!! کلا امسال تو بعضی مسایل بیشتر راه میان اما مشکل اصلی همین دانشنامست مثلا پارسال حتی تشکیل پرونده هم نمیدادن اما در کل کارمنداش بسیار مهربون و کار راه بنداز بودن مگر اینکه از حوزه اختیاراتشون خارج باشه مثل دانشنامه لذا از همه دوستانی که تو فروم هستن و مشکل رو دارن استدعا دارم کارهای زیر رو انجام بدید:
    1. هر چه زودتر به سفارت مراجعه کنید تشکیل پرونده بدید و نامه داخل سفارت رو امضا کنید.
    2. به International Desk دانشگاهتون ایمیل بزنید و درخواست کنید که با سفارت تماس بگیرن.
    3. به سفارت ایمیل بزنید و ازشون درخواست تمدید زمان بکنید.
    4. به دوستانتون که این مشکل رو دارن و در فروم نیستن اطلاع بدید.
    5. در صورت عدم رفع مشکل تا 3 4 هفته دیگه هماهنگ کنیم که یک روز همه حضوری بریم سفارت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering/Control Systems-Sharif University of Technology

پیش فرض پاسخ : مباحث ویزا برای دانشجویان شاغل به تحصیل با مشکل رساندن مدارک به سفارت قبل از د

راضیشون کنیم حداکثر تا چه تاریخی قبول کنن ؟

Member
    رشته و دانشگاه

شما اصلا زمانی نگید فعلا اما زمان مطلوب با توجه به سالهای گذشته 30 جولایه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, Sharif University of Technology

همون طور که قبلا گفته بودم مساله حل می شه و نگران نباشید. این مسیج رو پلی تکنیک میلان برای من فرستاده امروز:

Dear BAGHDADI AMIR,

Don't worry. Today we just sent to the Embassy the list of the names of our admitted students. Please contact the Embassy again within few days and they surely will give you an appointment in order to do the pre-enrollment procedure. If you will face further issues, please do not hesitate to contact us again.

Kind regards,
    Valentina
    International Admissions Office

Member
    رشته و دانشگاه

بولونیا هم گفت با سفارت در حال مکاتبه هستیم اما چیزی از فرستادن لیست و اینا نگفت به هر حال هر خبری شد دوستانی که میرن سفارت حتما بیان اینجا بگن با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام دوستان
    من 5 شنبه میرم سفارت اگر سوال خاصی دارید من میتونم بپرسم.

Member
    رشته و دانشگاه

سلام فقط ببین تا الان چند نفر امضا کردن و اینکه تاریخ جدیدیو مشخص کردن یا نه؟ امروز هیچ کس نرفت سفارت؟!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - Ferdowsi University of Mashhad

نقل قول نوشته اصلی توسط bardiakabiri نمایش پست ها
    سلام فقط ببین تا الان چند نفر امضا کردن و اینکه تاریخ جدیدیو مشخص کردن یا نه؟ امروز هیچ کس نرفت سفارت؟!!
    من امروز رفتم با صحبتایی که با بچه ها بیرون سفارت کردم و هرکسی این مشکل رو داشت گفتم که امضا کنه رو هم ۸-۹ تا فک کنم امضا جمع شد +‌قبلیا.
    تاریخ جدید هم گفت اگه بخوان اعلام کنن اون آخرا میگن فعلا ۳-۴ هفته دیگه باید صبر کنیم...
    مشکل رساندن مدرک کارشناسی به ددلاین سفارت ایتالیا برای ویزا :
    نامه ای در تاریخ ۱۸ اردیبهشت در محل سفارت ایتالیا گذاشته شده است زودتر برای پیش ثبت نام برید و نامه رو امضا کنید تا پیگیری هامون جواب بده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - آزاد شیراز

سلام دوستان
    من هم همین مشکل رو دارم و با سفارت هم کلی حرف زدم و به جاهای زیادی نامه زدم.
    من شیراز هستم و واقعا الان نمیتونم بیام تهران
    به نظرتون شخص دیگه ای میتونه جای من امضا کنه ؟

Member
    رشته و دانشگاه

شما در هر صورت برای تشکیل پرونده که باید بیای حالا نمیدونم میتونه کسه دیگه ای تشکیل پرونده بده یا نه بچه هایی که فردا میرن بپرسن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)