صفحه 7 از 56 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 554

موضوع: مباحث ویزا برای دانشجویان شاغل به تحصیل با مشکل رساندن مدارک به سفارت قبل از ددلاین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - Ferdowsi University of Mashhad

پیش فرض پاسخ : مباحث ویزا برای دانشجویان شاغل به تحصیل با مشکل رساندن مدارک به سفارت قبل از د

نقل قول نوشته اصلی توسط bardiakabiri نمایش پست ها
    شما در هر صورت برای تشکیل پرونده که باید بیای حالا نمیدونم میتونه کسه دیگه ای تشکیل پرونده بده یا نه بچه هایی که فردا میرن بپرسن
    من دیروز تشکیل پرونده دادم اولش یکم من من کرد ولی بعدش پرونده تشکیل داد. خیلی هم مهربون بودن همشون...
    مشکل رساندن مدرک کارشناسی به ددلاین سفارت ایتالیا برای ویزا :
    نامه ای در تاریخ ۱۸ اردیبهشت در محل سفارت ایتالیا گذاشته شده است زودتر برای پیش ثبت نام برید و نامه رو امضا کنید تا پیگیری هامون جواب بده.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of British Columbia - PhD of Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : مباحث ویزا برای دانشجویان شاغل به تحصیل با مشکل رساندن مدارک به سفارت قبل از د

شما که دیروز تشکیل پرونده دادی نپرسیدی تاریخ جدید دادن یا نه؟ چندتا امضا خورده پای نامه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS.c in mechanical Engineering (polytechnic university of turin)

سلام. نتیجه ی تورینم تازه اومدهو بچه های تورینم که این مشکل رو دارن تو ا هفتهی اینده میان سفارت. من خودم هفتهی دیگه سفارتم.

Member
    رشته و دانشگاه

سلام ... آره هر چه زودتر برید به دانشگاهتون هم حتما میل بزنید که با سفارت تماس بگیره تا الان دانشگاه بولونیا و میلان با سفارت تماس گرفتن و در حال مکاتبه هستن...
    لطفا هر کس میره سفارت تعداد امضاها و هرگونه تغییر و تحولی در ددلاین رو حتما حتما اینجا اعلام بکنه. با تشکر فراوان از همه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - آزاد شیراز

سلام . من الان با سفارت تماس گرفتم . بهم گفتن که با وزارت علوم مکاتبه کردن گفتن که تغییری توی تاریخ نمیدن .
    چیکار کنیم ؟

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Po0oriA نمایش پست ها
    سلام . من الان با سفارت تماس گرفتم . بهم گفتن که با وزارت علوم مکاتبه کردن گفتن که تغییری توی تاریخ نمیدن .
    چیکار کنیم ؟
    دوستان عزیز من امروز سفارت بودم خانم میرمطلبی گفتن که هنوز هیچی مشخص نیست ولی اگه تمدید بشه تا اون هفته آخر مشخص نیست البته یکی از دوستان یه سوال دیگه داشت من اینو پرسیدم براتون نگران نباشین هر سال تمدیدش کردن
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

Member
    رشته و دانشگاه

پوریا جان آخه میشه بگی سفارت با کجای وزارت علوم هماهنگ کرده؟!! بعد مگه همه وزارت علومن؟!! با تماس هیچ وقت جواب نمیده تورو خدا استرس کاذب وارد نکن.
    تامی انجلو عزیز مرسی

من امروز با اسکایپ با پلی تکنیک میلان صحبت کردم اینو جواب بهم دادن
    Don't worry, we officially sent them the list of our admitted students, so I don't think you will face problems. Please contact the Embassy again explaining your situations and that you have already been admitted.

If you will have some further problems please contact us again

با تشکر از دوستی که در مورد گرفتن مدرک دیپلم و اون بخش نامه صحبت کرده بود.
    کسانی که دانشجو سال اخر هستن و رفتن مدرسه که اصل دیپلم رو بگیرن ولی بهشون گفته که فقط با کارت پایان خدمت می دن من رفتم شخصا اداره سنجش اموزش پرورش دفتر آیین نامه ها پرسیدم و گفتن که همچین چیزی نیست و بخش نامه داریم که با کارت دانشجویی معتبر و گواهی اشتغال به تحصیل هم میشه گرفت و این رو به من دادند و شماره ی خودشون هم دادن گفتن اگه که قبول نکردن باز همونجا به من زنگ بزن تا من با مدیر یا حالا هر کسی صحبت کنم.
    لینک اسکن بخش نامه
    شماره آقای قاسمی بخش آیین نامه اداره آموزش پروش: 02188381030
    در ضمن همراه این نامه یه نامه اشتغال به تحصیل هم ببرید برای اداره ی اموزش پرورش ناحیه خودتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

دوستان من به دانشگاه فلورانس ایمیل زدم در رابطه با قضیه ددلاین و اونام یه ایمیل مشترکا برای سفارت و کنسولگری فرستادن که بنده پذیرش گرفتم از این دانشگاه و مدارکم از نظرشون تایید شدس! به نظرتون این میتونه تاثیری تو روند کار من داشته باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)