صفحه 124 از 225 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134174224 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 2250

موضوع: برندگان لاتاری 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed_NC نمایش پست ها
    اصلاً مهم نیست برادر من. شما همون کپی مدرکت رو ترجمه غیر رسمی کن و با خودت ببر. ترجمه فوق لیسانست هم که همراهت هست. اول ترجمه مدرک دکتراتو نشون بده. اگر به فرض محال قبول نکرد ترجمه فوق لیسانست رو بهش بده. اونها به خوبی با سیستم آموزشی ما آشنا هستند و وقتی بگی مدرکت رو بهت ندادن کاملاً متوجه میشن. شما لاتاری بردین. 90 درصد راه رو اومدین. موفق باشید.
    خیلی ممنون از وقتی که گذاشتید و امیدواری که دادید. امیدوارم همه دوستان این مرحله رو به خوبی پشت سر بگذارند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineer

سلام دوستان من برنده لاتاری 2015 شدم فقط یه مشکل خیلی بزرگ دارم. لطف کنید من رو راهنمایی کنید. من دارم از هسرم طلاق می گیرم اما هنوز طلاق نگرفتیم. اما پارسال که داشتم فرم رو پر می کردم فکر کردم به زودی طلاق می گیریم و من هم توی فرم زدم مطلقه! حالا در حالی که هنوز طلاق نگرفتم برنده شدم و نمی دونم چی کار کنم؟ یکی از این موسسه های پر کردن فرم لاتاری بهم گفت تنها راه حلش اینه که تاریخ طلاق نامه رو به تاریخ قبل از پر کردن فرم ثبت نام لاتاری یعنی پارسال بگیرم. واقعا نمی دونم چی کار کنم. لطفا لطفا لطفا یه راه حل بهم بدین. نمی خوام این موقعیت رو از دست بدم از طرفی می ترسم که فرم رو پر کنم و همین جوری موندم و وقت هم خیلی ندارم. لطفا راهنمایی کنید. ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineer

به نظرتون بهتر نیست حقیقت موضوع رو بیان کنم و برای دفتر کنتاکی نامه بفرستم؟ با توجه به شرایط طلاق توی ایران شاید یه راهی باشه یا اینکه بگم اشتباه متوجه شدم واقعا نمی دونم چی کار کنم
    ویرایش توسط behibyt : July 24th, 2014 در ساعت 12:17 AM

Senior Member samadsaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    power engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط behibyt نمایش پست ها
    سلام دوستان من برنده لاتاری 2015 شدم فقط یه مشکل خیلی بزرگ دارم. لطف کنید من رو راهنمایی کنید. من دارم از هسرم طلاق می گیرم اما هنوز طلاق نگرفتیم. اما پارسال که داشتم فرم رو پر می کردم فکر کردم به زودی طلاق می گیریم و من هم توی فرم زدم مطلقه! حالا در حالی که هنوز طلاق نگرفتم برنده شدم و نمی دونم چی کار کنم؟ یکی از این موسسه های پر کردن فرم لاتاری بهم گفت تنها راه حلش اینه که تاریخ طلاق نامه رو به تاریخ قبل از پر کردن فرم ثبت نام لاتاری یعنی پارسال بگیرم. واقعا نمی دونم چی کار کنم. لطفا لطفا لطفا یه راه حل بهم بدین. نمی خوام این موقعیت رو از دست بدم از طرفی می ترسم که فرم رو پر کنم و همین جوری موندم و وقت هم خیلی ندارم. لطفا راهنمایی کنید. ممنون
    سلام
    بله -تنها راه حل شما این هست که تاریخ طلاقتون قبل از ثبت نامتون باشه
    نگران نباش این کارو می کنن دفتر دار ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineer

ممنون از راهنمایتون فقط اینکه واسه پر کردن فرم 260 تا کی وقت دارم کیس نامبرم ***2 هست و دیگه اینکه مدارک مربوط به طلاق رو باید الان برای پر کردن فرم داشته باشم یا اینکه می تونم فرم رو پر کنم و بعد واسه مصاحبه اونها رو ببرم؟ چون اگه الان لازم نباشه می تونم فرم رو پر کنم. ممنون می شم از راهنماییتون

Junior Member

با سلام
    دوستان من تقاضا کردم تا فرم برای ادیت کردن باز بشه.اما الان که دوباره باز شده همه جا را می تونم ادیت کنم بجز عوض کردن مکان مصاحبه را. لطفا راهنمایی کنید.

رشته و دانشگاه
    power engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa22 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من تقاضا کردم تا فرم برای ادیت کردن باز بشه.اما الان که دوباره باز شده همه جا را می تونم ادیت کنم بجز عوض کردن مکان مصاحبه را. لطفا راهنمایی کنید.
    سلام دوست عزیز
    از قسمت review می تونی محل مصاحبه رو عوض کنید

رشته و دانشگاه
    power engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط behibyt نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایتون فقط اینکه واسه پر کردن فرم 260 تا کی وقت دارم کیس نامبرم ***2 هست و دیگه اینکه مدارک مربوط به طلاق رو باید الان برای پر کردن فرم داشته باشم یا اینکه می تونم فرم رو پر کنم و بعد واسه مصاحبه اونها رو ببرم؟ چون اگه الان لازم نباشه می تونم فرم رو پر کنم. ممنون می شم از راهنماییتون
    سلام
    واسه پر کردن فعلا وقت دارید.اما در مورد مدارک طلاق اول بهتره اونا باشن بعد اقدام کنید .باید تاریخاش دقیق باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samadsaba نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    از قسمت review می تونی محل مصاحبه رو عوض کنید
    اما سامان جان از اونجا قابل ادیت کردن نیست . وقتی به location می رسه فقط گزینه پرینت داره بالاش و ادیت نمیشه .

رشته و دانشگاه
    power engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa22 نمایش پست ها
    اما سامان جان از اونجا قابل ادیت کردن نیست . وقتی به location می رسه فقط گزینه پرینت داره بالاش و ادیت نمیشه .
    سلام
    هست دوست عزیز
    یه کم باهاش ور برو

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)