صفحه 213 از 225 نخستنخست ... 113163203204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,121 تا 2,130 , از مجموع 2250

موضوع: برندگان لاتاری 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری 2015

دوستاني كه براي ماه اگوست در ايروان وقت مصاحبه دارند، پيشنهاد ميكنم پيام خصوصي بديم و با هم در ارتباط باشيم.
    با ارزوي موفقيت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maria_mmb نمایش پست ها
    سلام من جزو قبول شدگان ۲۰۱۵ هستم ولی بخاطر اینکه شوهرم کارت پایان خدمت نداشت منم ثبت نام رو با ایشون انجام داده بودم تا الان نشد فورم رو بفرستم‌(و البته شاید سهل انگاری)
    وتازه امروز مبلغ رو برای دریافت کارت پایان خدمت واریز کرده پارت نامبرم هم 7418 هست! ینی این ماه وقت مصاحبه ما بوده طبق روال:
    حالا کلی سوال و کمک میخوام و همه دوستان این فوروم رو معرفی کردن و گفتن از کاربرگرامی Ahar270 کمک بگیرم و با ایشون صحبت کنم :| اصلا تایم ندارم و تا همین الانم فورم رو پر نکردم
    از طرفی هم میخوام با همین شانس کمی که برا باقی مونده سعیمو بکنم :|
    شما هرچه سریعتر فرمو پرکنید و دعا کنید که بهتون وقت مصاحبه بدن.

Junior Member

ممنون از راهنماییتون، من حدود 25روز دیگه مصاحبه دارم، الان پول تو حسابمه پس بگفته شما الان هم میتونم پرینت حساب بگیرم، فقط بانک بهم گفت تاییدیه حساب هم میخواهید یا نه؟ ضمنا به حساب خانوم هم باید پول بریزم و پرینت بگیرم؟ ضمنا برای خودم خانومم و فرزندم بیست و پنج هزار دلارمیشه دیگه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid5 نمایش پست ها
    وقتی تاریخ مصاحبه تون مشخص شد برای گرفتن تمکن اقدام کنید ، یعنی حدودا" یکماه قبل از مصاحبه. معمولا" بانک مبلغ رو هم به ریال و هم معادلش رو به دلار دولتی میزنه. (البته تا چند ماه پیش که اینجوری بود ولی جدیدا" بعضی دوستان گفتن که فرمتش تغییر کرده و مبلغ معادل دلار رو نمی زنند). حداقل مبلغش به ازای یک نفر معادل 15000 دلار - دلار آزاد - و به ازای هر نفر همراه 5000 دلار اضافه تر تو حسابتون باشه.
    در مورد مدارک : مدارک تحصیلی خانمتون نیاز نیست. خودتون دیپلم و آخرین مدرکی که تو فر 260 نوشتین رو همراه داشته باشید . ( من خودم ارمنستان بودم ، هم دیپلم و هم مدرک کارشناسی رو ازم گرفتن) .
    مصاحبتون به زبان فارسیه و معمولا نیاز نیست که انگلیسی صحبت کنید. برای مدیکال هم به دکتر کریستین ( kristinekhachatryan@ymail.com )ایمیل بزنید و اسم و سن خودتون و همراهانتون رو به همراه کیس نامبر و تاریخ مصاحبه رو بهش اطلاع بدین ، خودش بهتون وقت میده. ویا با منشی فارسی زبونش تماس تلفنی بگیرید .
    موفق باشید

Junior Member

سریع فرم 260 رو پر کنید چند روز بیشتر وقت نمیبره، ایشالا وقت میدن بهتون

Junior Member

راستی نفرمودید مدرک شغلی میخواد یا نه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid5 نمایش پست ها
    وقتی تاریخ مصاحبه تون مشخص شد برای گرفتن تمکن اقدام کنید ، یعنی حدودا" یکماه قبل از مصاحبه. معمولا" بانک مبلغ رو هم به ریال و هم معادلش رو به دلار دولتی میزنه. (البته تا چند ماه پیش که اینجوری بود ولی جدیدا" بعضی دوستان گفتن که فرمتش تغییر کرده و مبلغ معادل دلار رو نمی زنند). حداقل مبلغش به ازای یک نفر معادل 15000 دلار - دلار آزاد - و به ازای هر نفر همراه 5000 دلار اضافه تر تو حسابتون باشه.
    در مورد مدارک : مدارک تحصیلی خانمتون نیاز نیست. خودتون دیپلم و آخرین مدرکی که تو فر 260 نوشتین رو همراه داشته باشید . ( من خودم ارمنستان بودم ، هم دیپلم و هم مدرک کارشناسی رو ازم گرفتن) .
    مصاحبتون به زبان فارسیه و معمولا نیاز نیست که انگلیسی صحبت کنید. برای مدیکال هم به دکتر کریستین ( kristinekhachatryan@ymail.com )ایمیل بزنید و اسم و سن خودتون و همراهانتون رو به همراه کیس نامبر و تاریخ مصاحبه رو بهش اطلاع بدین ، خودش بهتون وقت میده. ویا با منشی فارسی زبونش تماس تلفنی بگیرید .
    موفق باشید

Junior Member

سلام
    همه مدارک تحصیلی خودتون رو ببرید
    ترجمه حکم استخدام رو هم همراه داشته باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza560179 نمایش پست ها
    سلام به همه، برای 25 روز دیگه وقت مصاحبه در ارمنستان بهم دادن، میخواستم از عزیزانی که مصاحشون اونجا بوده من رو راهنمایی کنن، دقیقا مدارک چی می خواد؟ من فوق لیسانس دارم،آیا فقط ترجمه دیپلم و فوق لیسانس رو ببرم؟ مدرک لیسانس خودم و مدرک تحصیلی خانومم رو نمیخواد؟ مدرک شغلی باید ببرم یا نه؟ برای معاینه چجوری وقت بگیرم؟ و ...
    لطفا منو راهنمایی کنید در هر موردی که فکر میکنید لازمه و باید بدونم، ضمنا مصاحبه کاملا فارسیه؟ آیا دانستن یا ندانستن زبان اثر مثبت یا منفی داره؟
    ممنون از همه

Junior Member

سلام
    من از برندگان لاتاری 2016 هستم می خواستم بدونم نحوه اطلاع رسانی برای مصاحبه چگونه است؟ فرم 260 را تکمیل و ارسال کرده ام

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط reza560179 نمایش پست ها
    راستی نفرمودید مدرک شغلی میخواد یا نه؟
    خیر ، مدرک شغلی نیاز نیست.
    اون مبلغ 25000$ حداقل مبلغ مورد نیازه ، سعی کنید یه مقدار بیشتر باشه . گردش حساب هم نیاز نیست. تاییدیه حساب نمیدونم منظورتون چی هست؟! به حساب یک نفر کافیه .
    موفق و پیروز
    باشید
    Case No: 2015AS46** ------ Submit: Nov 2014 ------ Interview: May 2015

Junior Member

سلام
    دو سوال دارم:
    ۱ـ محل مصاحبه من از آنکارا به ابوظبی منتقل شده. من تمام تحقیقات روز مصاحبه رو روی آنکارا متمرکز کرده بودم. حالا حسابی هل شدم. نمیدونم چه مدارکی نیازه و باید چیکار کنم. لطفا راهنمایی کنید.
    ۲ـ روز مصاحبه افتاده صبح یکشنبه. آیا این ممکنه یا اشتباهی شده؟

دوستان کسی می دونه توی کانادا چه جوری باید عدم سو پیشینه رو گرفت من الان تقریبا یک سال و نیم هست اینجا هستم
    با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)